folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

bi sike yaradığı yok ancak nikotin manyağı olursunuz

3 kuruşluk malı bazı sitelerin coşku vermesi ile milleti domaltma pazarı haline gelmiş sektör

tütüne devam mk

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

param olunca alıp deneyeyim ama hala bana para tuzağı gibi geliyor. Nikotinli zamazingo kullanınca sararma ve koku bırakıyor mu etrafta? şöyle bir peçeteyi dayayıp üç beş kaç fırt çekip baksanıza sararma var mı diye.

Herhangi bir elemanin denemesi peceteli

https://www.youtube.com/watch?v=qbDRiOq0mAU

buda labaratuar denemesi

https://www.youtube.com/watch?v=7RyHt7pAU-M

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı

Kullanıcı olarak genel cevaplar vereyim. Üzerinize, odaya, içtiğiniz yere sinen bir kötü koku yok. Çünkü şu fark var, sigara duman üretiyor, bu ise buhar. 5 saniyede dağılan, likitleri aromalı olduğundan odada içtiğinde mesai arkadaşlarının memnun bile olduğu bir ürün. Abi ne güzel karpuz-kavun koktu diyorlar. Yanımdayken aracımda sigara içirtmeyen hatunum bile ses etmiyor.

İlk mesajda belirttiğim gibi 2 ay önce piyasaya çıkan Joyetech Ego One'ı kullanıyorum. Kullanımı inanılmaz kolay, 2200 amperlik pili 1,5 günden fazla gidiyor ve 1 ohm'luk atomizerle bile duman (buhar) tatmini inanılmaz. Elimdeki 0,5 ohmlukları denemedim bile. Cihaz bizim ülkede 200-250 tl aralığında satılıyor. Reklam olmasın diye aldığım siteyi yazmayayım buraya. Soran olursa ö.m ile söylerim. Şöyle izah edeyim; günde 2 paket sigara içen biriydim. Buna başladığımdan beri hiç gerçek sigara içmedim. İlk 2 hafta sigarayı bıraktığımdan dolayı ağız içi yaralarım çıktı, dişlerim de ağrı oldu. Gelelim güzel taraflarına, inanılmaz balgam söktüm, sabah kalktığımda üzerimdeki ağırlık gitti, çok rahat nefes almaya başladım, burunlarım dolmuyor, göğsüm dolmuyor. Dişlerim daha beyaz, dilimi kaplayan zifir tabakasından eser kalmadı. İnce belliye 3 şeker atan ben, yarım şekerle yine aynı tadı alıyorum. Maddi boyutuna gelirsek; günde 2 paket winston içiyordum. Günde 16 TL'den ayda 480 TL. Bu makineye bir seferliğine 240 TL verdim, 200 TL'lik de en pahalısından en ucuzuna onlarca likit aldım. Elimde 6 aylık likit mevcut. 10 tane de yedek atomizer aldım. Maddi yönden de çok avantajlı. Ama en güzeli de, kapalı alanlarda çoğu mekanın içmeye izin vermesi.

Çok memnunum, herkese de tavsiye ederim.

Kardeş detaylı yazsana.

2 ye yakın içiyorum bende. Yalnız bir iki çektim bu zımbırtıdan bir bok anlamadım.

Şimdi tam olarak neyi nerden alıcaz hangi markaları alıcaz (aynen senin aldığın yedekli şekilde)

Tam bir cahilim bu konuda.

Burdan veya pmlersen sevinirim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı
    karatahta bunu yazdı

Kullanıcı olarak genel cevaplar vereyim. Üzerinize, odaya, içtiğiniz yere sinen bir kötü koku yok. Çünkü şu fark var, sigara duman üretiyor, bu ise buhar. 5 saniyede dağılan, likitleri aromalı olduğundan odada içtiğinde mesai arkadaşlarının memnun bile olduğu bir ürün. Abi ne güzel karpuz-kavun koktu diyorlar. Yanımdayken aracımda sigara içirtmeyen hatunum bile ses etmiyor.

İlk mesajda belirttiğim gibi 2 ay önce piyasaya çıkan Joyetech Ego One'ı kullanıyorum. Kullanımı inanılmaz kolay, 2200 amperlik pili 1,5 günden fazla gidiyor ve 1 ohm'luk atomizerle bile duman (buhar) tatmini inanılmaz. Elimdeki 0,5 ohmlukları denemedim bile. Cihaz bizim ülkede 200-250 tl aralığında satılıyor. Reklam olmasın diye aldığım siteyi yazmayayım buraya. Soran olursa ö.m ile söylerim. Şöyle izah edeyim; günde 2 paket sigara içen biriydim. Buna başladığımdan beri hiç gerçek sigara içmedim. İlk 2 hafta sigarayı bıraktığımdan dolayı ağız içi yaralarım çıktı, dişlerim de ağrı oldu. Gelelim güzel taraflarına, inanılmaz balgam söktüm, sabah kalktığımda üzerimdeki ağırlık gitti, çok rahat nefes almaya başladım, burunlarım dolmuyor, göğsüm dolmuyor. Dişlerim daha beyaz, dilimi kaplayan zifir tabakasından eser kalmadı. İnce belliye 3 şeker atan ben, yarım şekerle yine aynı tadı alıyorum. Maddi boyutuna gelirsek; günde 2 paket winston içiyordum. Günde 16 TL'den ayda 480 TL. Bu makineye bir seferliğine 240 TL verdim, 200 TL'lik de en pahalısından en ucuzuna onlarca likit aldım. Elimde 6 aylık likit mevcut. 10 tane de yedek atomizer aldım. Maddi yönden de çok avantajlı. Ama en güzeli de, kapalı alanlarda çoğu mekanın içmeye izin vermesi.

Çok memnunum, herkese de tavsiye ederim.

Kardeş detaylı yazsana.

2 ye yakın içiyorum bende. Yalnız bir iki çektim bu zımbırtıdan bir bok anlamadım.

Şimdi tam olarak neyi nerden alıcaz hangi markaları alıcaz (aynen senin aldığın yedekli şekilde)

Tam bir cahilim bu konuda.

Burdan veya pmlersen sevinirim.

hocam bana da bi ö.m. atsan. bunu kullanınca sigarayı aramıyoruz demi ?

aynı tatmini sağlıyor mu?

ben 45 50 dk sigara içmeyince bi çay alıp bi yakıyorum kafamın uyuştuğunu beynime birşeylerin kımıl kımıl hareket ettiğini hissediyorum.bu hissiyatı verir mi acaba ?

bir de tereddüt ettiğim nokta şimdi klimalarda falan bakteri olayı oluyor ya bu alette de sürekli cebe filan atıyoz hem aynı ağızlığı kullanıyoz orda bi bakteri durumu olur mu?

winstonlight içiyorum ben de 1 günü kurtarmıyor. her gün 2 3 saat öncesinden bi paket alıyorum.

bugün 12de aldıysam yarın 9 en geç 10da bitmiş oluyo paket.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Yeni baslayan biri uygun butceli bir seti min. Kaca dizebilir ? 

Birde sigara degilse nasil elinizden dusuruyorsunuz bunu. Yani sigarayi bile 30 40dk arayla iciyorum ki kendimi tutuyorum daha erken icmemek icin. Bunu alirsak agzimizdan dusurmeyecek kivama ggelmeyelim?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Birde sigara degilse nasil elinizden dusuruyorsunuz bunu. Yani sigarayi bile 30 40dk arayla iciyorum ki kendimi tutuyorum daha erken icmemek icin. Bunu alirsak agzimizdan dusurmeyecek kivama ggelmeyelim?

ben de bundan korkuyorum :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

up olsun bari bi öğrenelim ona göre hareket edelim. yaz geldi sigara kokusu hiç çekilmiyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

up olsun bari bi öğrenelim ona göre hareket edelim. yaz geldi sigara kokusu hiç çekilmiyor.

benim set böyle.

http://www.aliexpress.com/item/2014-New-Arrival-Hot-Genuine-Innokin-Itaste-Mvp-2-0-iclear-30-clearomizer-kit-come-with/2026120245.html

http://www.aliexpress.com/item/New-Original-Aspire-Nautilus-Mini-BVC-2ml-Pyrex-Tank-for-100-genuine-stainless-aspire-mini-airflow/2028159169.html

55 dolara denk geliyor. 

elektronik kısım için daha ufak bir şey düşünebilirsiniz; ama günde 3 kere şarj etmeniz gerekir söyleyeyim. bunun şarjı bitmiyor hatta kendi kablosuyla telefonunu bile şarj edebiliyorsun.

tankı ise kesinlikle kaliteli almak lazım yoksa işkenceye dönüşür, bunu tavsiye ederim yeni ip falan almakla uğraşmanız gerekmez hava delikleriyle sertliği ayarlayabilirsiniz vs. zaten aletin kendi tankı da gelecek bununla arasındaki kalite farkını görünce anlarsınız.

onun dışında sigara likiti için http://www.sigaramo.com/ dan efkar likitlerini tavsiye ederim, çok ucuz ve aynı gün kargoya veriyorlar.

sigarayı cidden bırakanız varsa bıraktırır, koku falan yapmaz odanızda kafelerde vs. içebilirsiniz.

onun dışında likitlerin nikotin oranını seçebilirsiniz yavaş yavaş azaltırsınız; ama söyleyeyim alete bir alışınca sürekli elinizde oluyor her yerde içiyorsunuz :)

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Ben de almaya niyetliyim ama şöyle bir mantık var hocam dediğin konuda. Benim çok oluyor mesela canım sigara istiyor yakıyorum aslında 2 fırt kesiyor ama o sigara bitene kadar içiyorsun. Bunda öyle değil 2 fırt al kapat. O yönden güzel bence.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gençler kesinlikle yazlık tavsiyem ufak rahat ve mükemmele yakın,

Diğerlerine bakmayın bile aşırı memnunum.

cloupor mini mod + eleaf lemo 2

ikisi de orjinal ve fiyatı uygun. 

esigara.us sitesinden ikinci el bölümünden bulabilirsiniz bu parçaları.

neden bu ikiliyi önerdiğime gelecek olursak,

bir defa atomizer mükemmel bi tad veriyor hava akışşı ayarlaması çok basit tek sarmak çok çok basit diğer modeller gibi değil, 

akıtma damlatma ağıza likit akıtma durumu yok, ağızlık kısmı geniş rahat rahat cekiyorunuz içinize nargile gibi. 

dolumu aşırı derecede kolay elinizde yedek şişe işe 20 saniye de tam dolum yaparsınız hiçbiyeri pisletmeden,

mod ise 1 adet 18650 pille çalışıyor ve sağlam pil ise 1 günü emzik gibi ağzımda taşımama ragmen rahat çıkartıyor. ki android cihaz sarjlarıyla sarj olabiliyor :) sajdayken kullanılabiliyor, tek sıkıntısı ufak ve agor yapısından dolayı elinizden düşürebilirsiniz. bunun için moda özel silikon kılıf var ve atomizerin tankı camdan imal edilmiş sağlık açısından düşürürseniz kırılır ben 2 sefer düşürdüm allahdan kırılmadı çinden yedek cam sipariş edeceğim, 

ben çok araştırdım aşırı memnunum, kesinlikle denemelisiniz. 

1 paket sigara içerdim nerewdeyse hiç içmiyorum artık.

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 12163 Toplam Mesaj: 107