folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı

Merhaba dostlar; aramızda e-sigara (her ne kadar kullananlar e-sigara denmesinden hoşlanmasa da) kullanan var mı? Hangi marka-model? Favori likitiniz hangisi? Malzeme teminini nereden yapıyorsunuz? Ne kadardır kullanıyorsunuz?

Ben şunu kullanıyorum, oldukça da memnunum

Joyetech Ego One 2200, gerek duman performansı, gerek aromayı aktarımı, kullanım kolaylığı hoşuma gidiyor. Atomizerleri biraz pahalı ama uzun gidiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=L0oTJcxtDNE

Hocam senin bu actigin konuyu gormemin ardindan yaptigim arastirmalar sonucunda ben de bir box mod ve atomizer alip setimi dizdim :) gunde 1.5 kisa parlement icen biri olarak oneririm, Bosphorus'un onerdigi forum ve okuduklarimdan yola cikarak cloupor mini ve subtank mini aldim şu an 4 gundur sigara icmiyorum :) hic icmedim diyemem keyfine arkads ortaminda her gun 1 dal yaktim bir degisiklik var mi diye, su anda tadi biraz garip gelse de ictim sigaralari ama gun icinde asla sigara aramiyorum, ilk gun tutun ayarlamasi icim sekli felan biraz gerildim ama su an biri sigara ikram etse almiyorum. Likit arastirmasi yapiyorum su anda ortak bilgi paylasabilecegimiz bir konu olabilir bu ya da yenisini acalim.

Hoop.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Acaba daha önceden almış olup da kullanamamış ve bir kenara atmış olan varsa gariban bir öğrenciye bağışlamayı düşünür mü? ^^

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

almayı düşünenler için internetten sipariş verebileceğimiz site bilen var mı ?

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    HaLFDeviL bunu yazdı

+1

Hani şunu şunu alın seklinde önerirseniz guzel olacak. Aparati filan biraz teferruatli gibi geldi.

Bu arada günde 2 paket fix olmaya basladi son 1 senedir, saglik bakanliginin şu sigara birakma hattindan yararlanmak var aklimda ne derece etkili ? Bunu mu yoksa bu e-sigarayi mi onerirsiniz ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    HaLFDeviL bunu yazdı

+1

Hani şunu şunu alın seklinde önerirseniz guzel olacak. Aparati filan biraz teferruatli gibi geldi.

Bu arada günde 2 paket fix olmaya basladi son 1 senedir, saglik bakanliginin şu sigara birakma hattindan yararlanmak var aklimda ne derece etkili ? Bunu mu yoksa bu e-sigarayi mi onerirsiniz ?

ben bırakalı 3 yıl oldu hocam. 16 mayıs 2012.

Ondan öncede bir çok girişimim olmuştu ama (1 ay- 3ay gibi...)

https://eksisozluk.com/allen-carr--775203?p=1

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    HaLFDeviL bunu yazdı

+1

ben bırakalı 3 yıl oldu hocam. 16 mayıs 2012.

Ondan öncede bir çok girişimim olmuştu ama (1 ay- 3ay gibi...)

https://eksisozluk.com/allen-carr--775203?p=1

Ya hocam bu kitabı 3 sene once birisi onermisti, aldım baslarda sardı okudum ciddi manada, saglam gelmeye baslamisti yazdiklari anlattiklari, sonra ne olduysa bilmiyorum harbiden attim bi kenara kitabi oylece kaldı.

o gün bugün oldu sadece 1 gün bıraktım 3 senede, oda aksama kadar :( toplamda da 10 senedir iciciyim.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

güzel konu
    çizik

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

başıma iş çıkardınız

atomizer matomizer ne lan bunlar böyle :D

yarın bi araştıram da ucuza denk getirirsek

26 yaşındayım ciğer kalmadı

2-3 paket arası değişio günde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

4-5 sene önce sadece çin malı alete (alet ne mk :D ) 150 lira verip aldık da, likitler falan aldık ayrıca dandiklerinden tabii seçenek yoktu başka. Başta iyi geldi, hatta sigara içmedik bi süre falan, sonra sonra tat vermez oldu. Ama tabi o zaman pek bilen yok böyle, bizim aldığımız likitler hep ucuz kalitesiz şeyler.

Şimdi yeniden mi başlasam dedim yazılanları okuyunca...

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Ne kadar duman, o kadar randuman.

İlgimi çekti, takipteyim. 

Toplam Hit: 12165 Toplam Mesaj: 107