folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Evrim Teorisi Tartışmaları Yakında Tarihe Karışacak

Evrim Teorisi Tartışmaları Yakında Tarihe Karışacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:
    -----------------------------

dinsiz arkadaşlar size bir şey soruyorum olaki haşa Allah yok benim kaybedeceğim bir şey varmı ? hayatımı yaşıyorum her türlü eğlenceye katılabiliyorum sadece içki içmiyorum 5 vakit namaz kılıyorum sizden farklı olarak Allah c.c yok diyelim hiç bişey kaybetmiş olmam hayatı kaçırmadımki bende eğlendim peki ya varsa  ? siz ne yapacaksınız o zaman diyebiliyormusunuzki ben cennete girecem ?

Bence var çıkar amaçlı olarak bir yalanı yaşıyorsun denilebilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

dinsiz arkadaşlar size bir şey soruyorum olaki haşa Allah yok benim kaybedeceğim bir şey varmı ? hayatımı yaşıyorum her türlü eğlenceye katılabiliyorum sadece içki içmiyorum 5 vakit namaz kılıyorum sizden farklı olarak Allah c.c yok diyelim hiç bişey kaybetmiş olmam hayatı kaçırmadımki bende eğlendim peki ya varsa  ? siz ne yapacaksınız o zaman diyebiliyormusunuzki ben cennete girecem ?

Bizim din hocası üzeyir vardı bu cümleyi çok kurardı bian aklıma o geldi.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hiç bir çıkarım yok hiç bir şeye ihtiyacım yok üstüme farz olan herşeyi yapıyorum insanlara islamı anlatmak gibi bir zorunluluğum da yok ben bu konuya niye dahil oldum ettiğiniz hakaretlerden dolayı yoksa  insanın dini inancına her zaman saygı duydum aynı saygıyı sizde duyacaksınız

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

30 yil falan da degil zaten insanlar okusa anlar ki evrim var. hala konusuyor iste bazisi da tuccar stayla. rRNA sekanslarindaki benzerliklere vb gore bu evrimsel siralama oluyor. ayrica resim de internetten bulma degil, onbinlerce ogrenciye ogretilen bir ders kitabindan alinma.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

hiç bir çıkarım yok hiç bir şeye ihtiyacım yok üstüme farz olan herşeyi yapıyorum insanlara islamı anlatmak gibi bir zorunluluğum da yok ben bu konuya niye dahil oldum ettiğiniz hakaretlerden dolayı yoksa  insanın dini inancına her zaman saygı duydum aynı saygıyı sizde duyacaksınız

Her ne kadar bende insanların görüşlerine fikirlerine ve inançlarına saygılı olmaya çalışsamda dediğin gibi bu bir zorunluluk değildir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

warderpipi bunu yazdı:

eş diyor hocam bunda garip bişey yok

yuh. es diyor demek ne demek hocam gozleriniz biraz bozuk galiba. orada ve cariyerler yazmasini nasil atliyorsunuz. garip.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

vaçoktan tarihe karıştı zaten. sadece beni uyuşturulanlar reddediyor.

genetik kayıtlar var, milyon tane arageçiş fosili var, jeolojik kanıtlar var... var da var...

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

bu ülkenin okur yazar kesimi sizsiniz sadece galiba ki çok az bir kesin inanıyor bu safsataya genel olarak size yorumum ok. sizin amcalarınız 30 yıl çalışacakmış bu konu üzerinde o zaman sağda solda bu konuyu konuşursunuz şimdi uyku moduna geçin :)

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

hadi siz müslümanları geçtim,kutsal kitabınız bile biz inanmayanlara saygı duymuyor. arkadaşlık etmeyin,evlenmeyin,cihad yapın diyor. 

kahrolsun bağzı şeyler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

doğada dişinin 1 yılda sadece 1 çocuğu olabilir ( şimdi çıkıpta yok ikiz üçüz filan demeyin)
    ama erkeğin 100 tane çocuğu olabilir
    bu nedenle erkeğin 1'den çok eşinin olmasının hiçbir sakıncası yoktur dişi ve çocuklarına karşı sorumluluklarını yerine getirdiği sürece

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
Toplam Hit: 44137 Toplam Mesaj: 453