Evrimi Savunuyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Asırlarca dünyanın yuvarlak olduğuna ve döndüğüne inançlar adına karşı çıkıldı. Mızrak çuvala sığmaz hale gelincede inançlar yeniden yorumlanıp revize edildi. Evrimde böyle olacak, bilimsel gerçeklere uzun süre direnemezsiniz. Zaten şimdiden bazı dindar guruplar kıyısından köşesinden bunun inanç adına mümkün olabileceğini söylemeye başladılar.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

" .. gerçeğin ne olduğunu görerek bilmeyi çok isterdim "

hadi çık bakalım işin içinden çıkabilirsen .. 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

ulan adam lafa bile başlarken şimdi ki iktidar diye başlıyor,yaradılış düşüncesini onlar buldu ya sanki ... savunun amk , bundan da nemalanın ciddiye bile alanın aklını öpem .Lakin Tv & sanat dünyasının önde gelen isimlerini görmek üzücü oldu.

Hayat Bizi 61 kenara...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Evrimi bu videodan sonra savunamıyorum

All is well
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

soyle bi dusuncenin ne tur zarari olabilir

bana ne evrim var evrim yok tesaduffen yada tanri yada doga ustu bi seyden yaratilmissik  gunluk islerimize karisan yada karismayan isteyen istedigine inanabilir serbest benim icin bi sey fark etmiyor bunlarla kaybedecegim zaman icin kendim icin yada ailem icin yada  yuksege cikarabiliriz toplum icin yada insanlar icin yararli bi sey yapabilirim en azindan diger tum yararli seyler basta bahsetigim seylerden daha yararlidir heralde siz ne dusunuyorsunuz ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

evrimi değilde,bişeyleri sorgulamayı,öğrenmeyi,tartışmayı savunmuşlar sankim,iyi bişe

profesyonel kahveci?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halat
    halat's avatar
    Erkek

MiLK bunu yazdı:
    -----------------------------

thehunturk bunu yazdı:

o herifin yerinde ben de olsam ben de savunurdum. Bilgisayardaki yaratığın tipiyle herifin tipi aynı. :)

valla aynısını yazacaktım helal olsun :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberteinstein
    alberteinstein's avatar
    Homo
    evrime asla inanmıyorum. ve iki net kanıt sunuyorum size. evrimcilerin bahsettiği denizden karaya geçiş oldu ve bunun etkisiyle kaftası insan balık arası karışımı gibi geçiş formları olmalıydı. bahsettikleri GEÇİŞ FORMALARINDAN 1 TANE BİLE YOKTUR. maymun la insan genomu %99 aynıymış kısmı tamamen yalandır. daha 1 dna zinciri çözülmemişken siz kimsiznizde %99 aynı diyorsunuz. milyonlarca kombinasyonu var bu dna nın. ve son saçma şeyde şu. bir kemik parçasından sadece 20 cm kemikten evrime uğramış maymunsu insan bedeni profili çıkarmak yani reamini çizmek tamamiyle saçmalık ve hayal gücünün ürünüdür.

eski sevgilisi yüzünden çalışmadığım ingilizce hazırlık sınıfının yaz okulu parasını sevgilinden isteyen. yine eski sevgilisinin gönderdiği kontörü aynı gün başka kızlarla konuşarak yiyen kinci insan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

alberteinstein bunu yazdı:
    evrime asla inanmıyorum. ve iki net kanıt sunuyorum size. evrimcilerin bahsettiği denizden karaya geçiş oldu ve bunun etkisiyle kaftası insan balık arası karışımı gibi geçiş formları olmalıydı. bahsettikleri GEÇİŞ FORMALARINDAN 1 TANE BİLE YOKTUR. maymun la insan genomu %99 aynıymış kısmı tamamen yalandır. daha 1 dna zinciri çözülmemişken siz kimsiznizde %99 aynı diyorsunuz. milyonlarca kombinasyonu var bu dna nın. ve son saçma şeyde şu. bir kemik parçasından sadece 20 cm kemikten evrime uğramış maymunsu insan bedeni profili çıkarmak yani reamini çizmek tamamiyle saçmalık ve hayal gücünün ürünüdür.

http://www.youtube.com/watch?v=ebRDmAfLuvQ

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

alberteinstein bunu yazdı:

insan-balık arası geçiş formu diyorsun ha hmm evet ya harbiden yok böyle birşey. evrim teorisini tekrar gözden geçireceğim.

edit:150-200 kişilik salonda yaptığın bi etkinliğe bu kadar reklam yapıyorsun ya nhkm! adam gibi bir salon ayarla madem.

g2k[et]tahribat[dat]com
Toplam Hit: 10852 Toplam Mesaj: 90