Evrimi Savunuyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İsteyen istediğine inanır, kimse kimseye düşüncesinden ötürü götlük yapmamalıdır. Şimdi bu adamlar böyle düşünüyor da biz böyle düşünmüyoruz diye ya da bu adamların düşüncesi bize ters diye bir şey mi yapmamız bekleniyor. İktidarı eleştirmişler deniyor; eleştiremez mi? İster eleştirir, ister destek verir, ister sever, ister sevmez, beğenmiyorsan sende koyarsın karşı düşünceni söyleyecek sözün varsa söylersin kimse de sana neden konuşuyorsun demez.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

geniuss bunu yazdı:
    -----------------------------

soyle bi dusuncenin ne tur zarari olabilir

bana ne evrim var evrim yok tesaduffen yada tanri yada doga ustu bi seyden yaratilmissik  gunluk islerimize karisan yada karismayan isteyen istedigine inanabilir serbest benim icin bi sey fark etmiyor bunlarla kaybedecegim zaman icin kendim icin yada ailem icin yada  yuksege cikarabiliriz toplum icin yada insanlar icin yararli bi sey yapabilirim en azindan diger tum yararli seyler basta bahsetigim seylerden daha yararlidir heralde siz ne dusunuyorsunuz ?

bravo en güzel hareket bence

Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

adamlar evren teorisini savunduklarını dile getirmemiş ki bilimin evrimini savunduklarını belirtmiş. Yani bilim durdurulamaz sen şu an bu kadar bilgi bize yeter artık diyorsun ama bilim evrim geçirir bugün doğru olan yarın yanlış olabilir buda temel evrimdir. Bilime dur yada yeter demek bilimsel evrimin olmayacağı şu an doğru bildiğimiz yanlışları asla ve asla öğrenemeyeceğimizi dile getirmeye çalışmış. Siz ne anlamışsınız bravo kıçınızlamı izlediniz videoyu yada kıçınızla mı araştırdınız "Evrimi Savunuyorum" seminer duyurusunu.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

sRcN bunu yazdı:

adamlar evren teorisini savunduklarını dile getirmemiş ki bilimin evrimini savunduklarını belirtmiş. Yani bilim durdurulamaz sen şu an bu kadar bilgi bize yeter artık diyorsun ama bilim evrim geçirir bugün doğru olan yarın yanlış olabilir buda temel evrimdir. Bilime dur yada yeter demek bilimsel evrimin olmayacağı şu an doğru bildiğimiz yanlışları asla ve asla öğrenemeyeceğimizi dile getirmeye çalışmış. Siz ne anlamışsınız bravo kıçınızlamı izlediniz videoyu yada kıçınızla mı araştırdınız "Evrimi Savunuyorum" seminer duyurusunu.

Evrimi Savunuyorum semineri Biyolojik Evrim Teorisi ile ilgili. genel olarak bir bilim evriminden bahsedilmiyor sen anlamak istediğin gibi anlamışsın.

g2k[et]tahribat[dat]com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayır evrimi savunanlar yada savunmayalar siz nesiniz ki savunuyorsunuz yada savunmuyorsunuz arkadaş elin ekonomistini geçtim ilk okul terk malı bile sırf dinsizlik olsun diye evrimi savunuyo yada sırf bağnazlık yobazlık olsun diye evrimi yerden yere vuruyor

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Fatih İstanbulu feth ederken o zamanın papazları kilisede oturmuş melekler dişi mi erkek mi diye tartışıyormuş.

Şimdide bizim aydınlarımız 2012 yılında hala evrimi savunuyorsum diye video çekmekle uğraşıyorlar.

Sevgili Erkan Can senelerdir oyuncusun tiyatroda sinemada televizyonda, hiç ömründe gerçek uluslar arası bir başarı yakaladın mı?

Sevgili Levent Üzümcü seni severim fakat sende kendi işinde gerçekten parmakla gösterili seviyeye geldin mi ?

Muhterem Emin Gürsoy, bırak ciddi bir başarıyı Kuşcudan sonra seni ne kadar görebildik projelerde, iddalı oyunlarda.

Sayın Nejat Yavaşoğulları seni tanımıyorum bu yüzden sana lafım yoktur.

Kusura bakmayınız ama sevgili arkadaşlar bir bok değilsiniz biraz kaba ama öyle. Tabi ki fikirlerinizi savunun, açıklayın ama asıl işinizi bırakıpta böyle işlerle vakit harcamayın harcatmayın.

Lafla peynir gemisi yürümez. Videoda sürekli iktidara ve dine laf vurmuş durmuşsunuz. Sözde vatan millet aşığısınız fakat bir tutam bile başarınız yoktur, ülkenizi temsil edecek ülkenizin adını duyuracak.

Elin gavuru 15 20 tane oskar alır, sizler daha 3 5 dizi veya tiyatro oyununda öteye gidemediniz.

Anca böyle didişmeye devam ediniz siz birgün bu laflarınız kurtarak bizi kesin

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

@seadog

Senin mantığında göre; madem insanlar dünya çapında yakaladıkları başarılar kadar konuşma hakkına sahip oluyor, o zaman sen/ben/hemen hemen hepimiz, çenemizi kapatalım hocam.

Edit: Söze güzel de başlamıştın.

Birisi demiş, evrim olsa ne olur, olmasa ne olur. Bir kısım konuşmacıların tipinden dem vurmuş.

Afedersiniz ama bu kafa yapısına bakarak şunu söyleyebilirim;

Eğer sizin eğitilebilme eşiğiniz bu kadar düşükse ve evrim gerçekten varsa, siz gerçekten insanla maymun arasında kalmış ara geçiş formları olmalısınız. Bunun başka açıklaması olamaz.

Herkes fikrini söylemeli, buna sonuna kadar katılıyorum ama herkesin ortasında cehalet kusmayalım, tartışmalarımızı düşünerek yapalım.

Kaynak olarak, "götüm" dışında bir belirti gösterelim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Mc_cO_By bunu yazdı:

@seadog

Senin mantığında göre; madem insanlar dünya çapında yakaladıkları başarılar kadar konuşma hakkına sahip oluyor, o zaman sen/ben/hemen hemen hepimiz, çenemizi kapatalım hocam.

Edit: Söze güzel de başlamıştın.

Birisi demiş, evrim olsa ne olur, olmasa ne olur. Bir kısım konuşmacıların tipinden dem vurmuş.

Afedersiniz ama bu kafa yapısına bakarak şunu söyleyebilirim;

Eğer sizin eğitilebilme eşiğiniz bu kadar düşükse ve evrim gerçekten varsa, siz gerçekten insanla maymun arasında kalmış ara geçiş formları olmalısınız. Bunun başka açıklaması olamaz.

Herkes fikrini söylemeli, buna sonuna kadar katılıyorum ama herkesin ortasında cehalet kusmayalım, tartışmalarımızı düşünerek yapalım.

Kaynak olarak, "götüm" dışında bir belirti gösterelim.

Hayır hocam o şekilde değil tabi ki. Muhakkak her insan statüsü ne olursa olsun fikrini düşüncesini paylaşacak. Ama burada özel bir durum var, bu arkadaşlar hep güya ülkeleri için bunları dert ediniyorlar. Fakat aslında sadece laf üretiyorlar. Mesela somut olarak ülkemize faydalı, adını duyuracak birşey yapma gayeleri yok. Sadece şartlanmış sekilde konuşuyorlar.

Kaba bir tabir vardır ya hani " Önce önündeki b.ku ye sonra gerisine bak" diye bir nevi öyle.

Böyle konuşarak güya ülkeleri için birşeyler yapıyorlar ama sadece konuşuyorlar

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

http://www.youtube.com/watch?v=2zeBXJf6Ywk 

İslam, Adnan Oktar'dan değil, Hz. Peygamber'den öğrenilir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

En fazla 30 40 sene sonra ölücez zaten balıktan gelsek ne olur maymundan gelsek ne olur :)

Si vis pacem para bellum.
Toplam Hit: 10851 Toplam Mesaj: 90