Evrimi Savunuyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

LizardKing bunu yazdı:
    -----------------------------

KaRaKuLe bunu yazdı:

HolyOne bunu yazdı:

Evet beyler ordaydım sorusu olan ? =)

beklediğimden güzeldi boş atışma değildi, paneli sunanlar amatordu ama helal olsn cesaret isteyen birşey yapıyolar

Videoda tiyatro sanatçıları Emin Gürsoy, Levent Üzümcü, Erkan Can ve müzisyen Nejat Yavaşoğulları, neden evrimi savunduklarını anlattılar.

Abi evrimi savunan insanlara bakarmısınız ya bunlar kim ki evrimi savunuyor ya ben onu anlamıyorum...

Hoca bişey sorcam iktidara tayyipe felan çaktılar mı orda ?

evrimi kabul eden herkes evrimi savunabilir, hayırdır savunmak için bir yerden diploma almak mı gerekiyor?

evrimi savunmak için bişeyler bilmek lazım evrim bir tercih değildir. bir insan ya evrimi kabul eder yada kabul etmez diye birşey yok türklüğü savunmak gibi birşey olur o zaman. Evrim bilimsel bir olgudur kanıtlanması imkansız olduğundan dolayı da kabul edebilmek için kendince yada bilimsel bir veriye bilgiye sahip olmak gerekir öyle sadece "olm 200 yıldır var lan bu " diyip de savunduğunu iddia edenler gibi konuşmak saçalıktan öte değil ki bu adamlar sadece iktidara bok atmak için konuşuyorlar yoksa evrimle felan alakası yok adam gelmiş diyor ki yok efendim ilkokulda sırada namaz kılmadığı için sınıfta kalmış ulan bunun evrimle ne alakası var eğitim sisteminden mi bahsediyorsun evrimden mi. Şuan evrim ağacı çıkarmak için 3 aydır bi tarafımdan ter akıyo bir tane hexakinaz taşıyıcı proteini baskılayan genin başka hangi canlıda bulunduğunu nerden evrildiğini araştırıyorum ve tüm dünyada evrimle ilgili zilyon tane çalışma yapılıyorken 3-5 zibidinin çıkıp da tayyipe inat ben evrimi savunuyorum yada ben namaz kılmadım diye sınıfta kaldım o yüzden evrimi savunuyorum gibi safsatalarına evrimin ihtiyacı yok. Evrim-evrimleşmek çok güzel işleyişine devam ediyor herşeye rağmen Bu zibidilerin savunmasına da ihtiyacı yok Bilmem anlatabildim mi

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Beyler ordaki sanatçılar sadece tanıtımın reklamında vardı. geceye katılmadılar.

500 kişi geldiyse onlar olmasa 80 kişi zor toplanırdı. Orada konuya yetkin bilim insanları vardı yoksa bulutsuzluk özlemi söylüyor diye evrimi savunmanızı kimse beklemiyor elbette.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

izmirdeyim yoksa kesin gelirdim. Hoca kimler vardı aklında kalanlardan ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Mesajım silinmiş verdigim url yasakmiş oysa ben onu 2 mesaj yukaridan almiştim evrimi kanıtlayan ne var şu dünyada gösterir misiniz

geçen bir haber okudum tayvanda mi ne bir polis şikayet üzerine bir evi basmış yatakta baglı bir eşşek ile çıplak bir adam bulmuşlar adama sormuşlar bu ne  o bir fahişeydi çok içtik  tanrı onu cezalandırdı bu hale geldi evrim dedikleri bu olsa gerek ne kadar ciddiye alınırsa o kadar evrim ciddiye alınır..

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

tuncaxxz bunu yazdı:

Fazla söze gerek yok :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

RebelliouS_SouL bunu yazdı:

tuncaxxz bunu yazdı:

Fazla söze gerek yok :)

haha :D iyiymiş :D

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Enteller diyorsa doğrudur.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

-benim babam işte bu , babam bu benim

+hayır o kromagnon, ilk insan gibi bişey

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:

Mesajım silinmiş verdigim url yasakmiş oysa ben onu 2 mesaj yukaridan almiştim evrimi kanıtlayan ne var şu dünyada gösterir misiniz

geçen bir haber okudum tayvanda mi ne bir polis şikayet üzerine bir evi basmış yatakta baglı bir eşşek ile çıplak bir adam bulmuşlar adama sormuşlar bu ne  o bir fahişeydi çok içtik  tanrı onu cezalandırdı bu hale geldi evrim dedikleri bu olsa gerek ne kadar ciddiye alınırsa o kadar evrim ciddiye alınır..

Nasıl oluyor da her sene grip oluyorsun ? Bir genetik meteryalin oluşturduğu protein yapısını tanıyan vücudunun sadece bir sene sonra bu yapıyı unuttuğunu mu sanıyorsun ? Biraz geniş düşünün lütfen, değişen şey elbette virüsün kendisidir, sayısının çok kalıtımının kısa olması nedeniyle mutajenik faktörlerden diğer canlılara göre daha dirençli çıkar, aynı durum farelerde de vardır, bunun adına evrim denir.

Toplam Hit: 10850 Toplam Mesaj: 90