Evrimi Savunuyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:
    -----------------------------

alberteinstein bunu yazdı:
    evrime asla inanmıyorum. ve iki net kanıt sunuyorum size. evrimcilerin bahsettiği denizden karaya geçiş oldu ve bunun etkisiyle kaftası insan balık arası karışımı gibi geçiş formları olmalıydı. bahsettikleri GEÇİŞ FORMALARINDAN 1 TANE BİLE YOKTUR. maymun la insan genomu %99 aynıymış kısmı tamamen yalandır. daha 1 dna zinciri çözülmemişken siz kimsiznizde %99 aynı diyorsunuz. milyonlarca kombinasyonu var bu dna nın. ve son saçma şeyde şu. bir kemik parçasından sadece 20 cm kemikten evrime uğramış maymunsu insan bedeni profili çıkarmak yani reamini çizmek tamamiyle saçmalık ve hayal gücünün ürünüdür.

http://www.youtube.com/watch?v=ebRDmAfLuvQ

Adam doğru diyo aq, madem maymundan geldik şimdiki maymunlar neci ? niye evrim olmuyorlar ? evrimi kabul etmiyolarmı :D maymun bile evrime inanmazken bizmi inanalım :D:D

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Vallaha, ben ve ailemin kökeni maymundan gelmedik. Farklı aile kökenleri maymundan gelmiş olabilir, insanlarada,hayvanlara saygımız,sevgimiz vardır...

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

evrim harıc dedıklerını savunuyorum   evrımı katmasalardı daha cok kıvanc duyacaktım 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Nejat Yavaşoğullarıyla bira içmişliğim var ama bu videodan sonra bilimden soğudum açıkçası. İktidarı eleştiricez diye geldikleri noktaya bakın

All is well
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

god bunu yazdı:

Nejat Yavaşoğullarıyla bira içmişliğim var ama bu videodan sonra bilimden soğudum açıkçası. İktidarı eleştiricez diye geldikleri noktaya bakın

iktidarı eleştirmekle iktidarın örttüğü gerçekleri korumak arasında fark var hocam. sen ilkinde kalmışsın.

senin dediğine göre sadece iktidar kötü diyelim. şunu yaptığı için kötü, bu yanlışı savunduğu için kötü demeyelim.

bir daha düşün bence.

evrime muhabbetine gelirsek. ortada ciddi bulgular var. evrim var mı yok mu diye merak eden birisi gerek internetten gerek kütüphanelerden gerekse (türkiyede yok sanırım) evrim müzelerinden incelemeler yapıp kendisi karar verebilir.

bilim, yoruma açıktır ama yorumlanarak gerçeği bulunacak yer değildir. bir takım verilerle gerçeğe ulaşılır bilimde.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    Güzel oluşumlar bunlar destelemek lazım. Sabah sabah Seda Sayan'da Ömer Çelakıl'ı izleyen arkadaşlar hemen salya sümük girişmişler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Neobantist
    Neobantist's avatar
    Erkek

bu ataist gomünüstler hiç akıllanmayacaklar

fuck off!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ne evrimi arkadaş 

insan maymundan geldiyse neden hala maymunlar var ozaman ?

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bu evrimi savunanlara yarın öbürgün forumda maymunun evladı dersem alınmasınlar :)))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tabi la neyine inanacaksiniz bunun, mantikli dusunursek camurdan yaratilmak, maymundan gelmekten(!) daha iyi :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 10847 Toplam Mesaj: 90