Evrimi Savunuyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Vaay iyi oldu bunu gördüğüm, uğrarım belki, bulutsuzluk özlemi de varsa güzel olur

Tayyibe çok yüklenmişler sanki kuranı akp yazdı, olayı siyasala çakemeselermiş daha iyi olabilirmiş

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Evet beyler ordaydım sorusu olan ? =)

beklediğimden güzeldi boş atışma değildi, paneli sunanlar amatordu ama helal olsn cesaret isteyen birşey yapıyolar

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _ogz
    _ogz's avatar
    Erkek
    Sanat

kah cikarim gokyuzune seyrederim alemi, kah inerim yeryuzune seyreder alem beni...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Darwin hoca insanın maymundan geldiğini söylemiyor, insan ve maymun aynı ortak atadan geliyor demiştir. Arada fark var.

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

beklediğimden güzeldi boş atışma değildi, paneli sunanlar amatordu ama helal olsn cesaret isteyen birşey yapıyolar

Videoda tiyatro sanatçıları Emin Gürsoy, Levent Üzümcü, Erkan Can ve müzisyen Nejat Yavaşoğulları, neden evrimi savunduklarını anlattılar.

Abi evrimi savunan insanlara bakarmısınız ya bunlar kim ki evrimi savunuyor ya ben onu anlamıyorum...

Hoca bişey sorcam iktidara tayyipe felan çaktılar mı orda ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

HolyOne bunu yazdı:

Videoda tiyatro sanatçıları Emin Gürsoy, Levent Üzümcü, Erkan Can ve müzisyen Nejat Yavaşoğulları, neden evrimi savunduklarını anlattılar.

Abi evrimi savunan insanlara bakarmısınız ya bunlar kim ki evrimi savunuyor ya ben onu anlamıyorum...

Hoca bişey sorcam iktidara tayyipe felan çaktılar mı orda ?

evrimi kabul eden herkes evrimi savunabilir, hayırdır savunmak için bir yerden diploma almak mı gerekiyor?

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

en iyisi bizim cemat free takılıyoruz. 5 kişiyiz kafamıza göre yüce efendileri benim toplantıları ben yapar planları ben uygularım :) hiç takmam kafama yok maymundan geldik yok şurdan geldik vs.. :)

Beni trenle geldim tünelden cıktım :)

Emekli
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:

alberteinstein bunu yazdı:
    evrime asla inanmıyorum. ve iki net kanıt sunuyorum size. evrimcilerin bahsettiği denizden karaya geçiş oldu ve bunun etkisiyle kaftası insan balık arası karışımı gibi geçiş formları olmalıydı. bahsettikleri GEÇİŞ FORMALARINDAN 1 TANE BİLE YOKTUR. maymun la insan genomu %99 aynıymış kısmı tamamen yalandır. daha 1 dna zinciri çözülmemişken siz kimsiznizde %99 aynı diyorsunuz. milyonlarca kombinasyonu var bu dna nın. ve son saçma şeyde şu. bir kemik parçasından sadece 20 cm kemikten evrime uğramış maymunsu insan bedeni profili çıkarmak yani reamini çizmek tamamiyle saçmalık ve hayal gücünün ürünüdür.

http://www.youtube.com/watch?v=ebRDmAfLuvQ

hehehe  güldüm :)))

www.tekno50.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Evrimi savunmak için evrimci olmak gerekmiyor; hristiyan bilimadamlarının çoğu evrimi kanıtlamak için yapılan çalışmalara destek verir zaten canlıların çeşitliliğiyle ilgili elde edilen verilerin büyük kısmı evrimi kanıtlamak için yapılan çalışmalarla elde edilmiştir, teori bir amaç değil araç ve metod haline gelmiştir. İnanıp inanmamak ayrı bir husus.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 10849 Toplam Mesaj: 90