Gündem Konusuna Ne Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Tahribat içerisinde şöyle bir durum var konu sadece firex değil, yorumlarının bana faydasının olduğunu düşünmediğim fazlaca boş gereksiz bilgi içeren veya içermeyen genelde etrafa sataşmayı çok seven bazı üyeler var

Olay a kişisini şikayet etmek b kişisini şikayet etmek değil kimisi o kadar profesyonel ce yapıyor ki bu işi 24 saat bile ban yemiyor. 

Yönetim den ricam üyelere bir kara liste oluşturmasına izin verin ve ben o kara listeye aldığım üyelerin mesajlarını görmeyeyim. 

Bunu neden istiyorum, artık boş muhabbet ve sataşma kavga okumak büyük zaman kaybı 2006 daki tahribat değiliz bu tahribat ruhu ile alakalı değil hepimiz yaşlandık ben 10 sene önce günde 10 saat bilgisayar başındayken şuan bazen 10dk oda iş için 

Dediğim gibi olay a kişisi b kişisi değil ben kendimce kafamda yaptım o listeyi o üyenin mesajını görünce isterse dünya nın en önemli sırrını açıklasın okumadan geçiyorum.

Birilerine bir dert anlatma sabrı psokolojisi ve zamanı bende artık bitti mesela. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

Dostlar.

Çevrenizde para kazanmak isteyen cinci hoca varsa teklifim şu.

Sitenın en güvenilir adamına holy rene under her kimse 100.000 TL nakit para teslim edicem.

Cinci hocada bana cin sokup psikolojimi bozmak için 5.000 tl ödeyecek.

1 ay 2ay kac aysa bekleyecez.

Eger ben delirirsem 100.000 cinci hocanın. Ama bana bi bok olmazsa 5bini sakallarım.

Kabul eden olursa pm atsın.

Bu olayı sadece cinci, hoca v.s yönü ile değerlendirmen zaten bu durumun ne olduğuna dair en ufak bir fikrinin olmadığının en büyük kanıtırdır. Ayrıca senin görüşüne saygı duyuyorum istediğine inanabilir istediğine inanmayabilirsin bu senin tercihin tam da bu doğrultuda her hangi bir konuda iddaa 'da bulunmam da saçma olur fakat sana bir tavsiye lütfen büyük konuşma.

DeepInside tarafından 15/Ara/20 00:12 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    Antikky bunu yazdı

Dostlar.

Çevrenizde para kazanmak isteyen cinci hoca varsa teklifim şu.

Sitenın en güvenilir adamına holy rene under her kimse 100.000 TL nakit para teslim edicem.

Cinci hocada bana cin sokup psikolojimi bozmak için 5.000 tl ödeyecek.

1 ay 2ay kac aysa bekleyecez.

Eger ben delirirsem 100.000 cinci hocanın. Ama bana bi bok olmazsa 5bini sakallarım.

Kabul eden olursa pm atsın.

Bu olayı sadece cinci, hoca v.s yönü ile değerlendirmen zaten bu durumun ne olduğuna dair en ufak bir fikrinin olmadığının en büyük kanıtırdır. Ayrıca senin görüşüne saygı duyuyorum istediğine inanabilir istediğine inanmayabilirsin bu senin tercihin tam da bu doğrultuda her hangi bir konuda iddaa 'da bulunmam da saçma olur fakat sana bir tavsiye lütfen büyük konuşma.

Bi 5 bin lira da benden o zaman.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı

Şahsen anlattığım olayların herhangi bir metafizik tarafı bulunmamakta. Birkaç resmi görevli ile yüzyüze görüşmüşlüğüm de var ve bu konuya katlanmam gerektiğini söylüyorlar. Yok istihbarat okulu, yarışmasıymış vs. Burada asıl problem hiçbir rızam alınmaksızın bu işin içine sokulup yıllarca ciddi zararlar verilmiş olması. Ben her şirketten istifa ettiğimde bunu başa sarmışlar. Son çalıştığım yerde bir yıl katlandım, iki yıl katlandım derken işin suyu çıktı. Hala ne olacak belirli değil.

Burada olayı tiye alan çoğu kişinin de aslında gerçek olduğunu bildiğini biliyorum. Geçmişte attığım mesajların ve girdiğim tartışmaların parodisi yapılmış vs. Avatar yapılma olayı da bu konuyla ilgili. Bir bilgi akışı olduğunu zaten uzun süredir biliyorum. Ama işleri bunun olmadığına ikna etmek olduğundan reddetmeye devam edeceklerdir.

Fakat en azından buraya yazdığım şeylerin malum yerlere ulaştığını biliyorum. Çok ağır durum altında iken en azından bunu yaptıktan sonra olaylar biraz daha düzeldi.

Buradan eskiden tanıdığım yüzyüze görüştüğüm pek çok kişi var. Bu açıdan genel bir polemiğe girmekten mümkün olabildiğince kaçınıyorum ancak bazı kişiler durmadan damara basıyor bu da bir gerçek. Eskilerin çoğu şu anda burada yok ya da multi hesap kullanıyorlar. Bilmiyorum.

Beklediğim tek şey, bu işin daha fazla sıkıntı yaratmadan sonlanması. Sanıyorum ki, anlatılanlardan ötürü, bu iş bittiğinde de bu tutumun olumlu yanları olacak. Sadece benim değil buranın üyesi olan çok sayıda kişinin de benzer mağduriyetler yaşadığını biliyorum. Bu en azından bir takım konuların da çözülmesine vesile olabilir.

Yaşanan olaylar sitenin çok üzerinde olsa da, uzantıları olan bir takım üyelikler buraya da dokunduğundan ister istemez burası da hadisenin içerisine girebiliyor. Bir yerden bilgi akışının sağlanması ve yaşanmış olayların hasır altı edilmemesi önemli. Durum bu şekilde.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Şahsen anlattığım olayların herhangi bir metafizik tarafı bulunmamakta. Birkaç resmi görevli ile yüzyüze görüşmüşlüğüm de var ve bu konuya katlanmam gerektiğini söylüyorlar. Yok istihbarat okulu, yarışmasıymış vs. Burada asıl problem hiçbir rızam alınmaksızın bu işin içine sokulup yıllarca ciddi zararlar verilmiş olması. Ben her şirketten istifa ettiğimde bunu başa sarmışlar. Son çalıştığım yerde bir yıl katlandım, iki yıl katlandım derken işin suyu çıktı. Hala ne olacak belirli değil.

Burada olayı tiye alan çoğu kişinin de aslında gerçek olduğunu bildiğini biliyorum. Geçmişte attığım mesajların ve girdiğim tartışmaların parodisi yapılmış vs. Avatar yapılma olayı da bu konuyla ilgili. Bir bilgi akışı olduğunu zaten uzun süredir biliyorum. Ama işleri bunun olmadığına ikna etmek olduğundan reddetmeye devam edeceklerdir.

Fakat en azından buraya yazdığım şeylerin malum yerlere ulaştığını biliyorum. Çok ağır durum altında iken en azından bunu yaptıktan sonra olaylar biraz daha düzeldi.

Buradan eskiden tanıdığım yüzyüze görüştüğüm pek çok kişi var. Bu açıdan genel bir polemiğe girmekten mümkün olabildiğince kaçınıyorum ancak bazı kişiler durmadan damara basıyor bu da bir gerçek. Eskilerin çoğu şu anda burada yok ya da multi hesap kullanıyorlar. Bilmiyorum.

Beklediğim tek şey, bu işin daha fazla sıkıntı yaratmadan sonlanması. Sanıyorum ki, anlatılanlardan ötürü, bu iş bittiğinde de bu tutumun olumlu yanları olacak. Sadece benim değil buranın üyesi olan çok sayıda kişinin de benzer mağduriyetler yaşadığını biliyorum. Bu en azından bir takım konuların da çözülmesine vesile olabilir.

Yaşanan olaylar sitenin çok üzerinde olsa da, uzantıları olan bir takım üyelikler buraya da dokunduğundan ister istemez burası da hadisenin içerisine girebiliyor. Bir yerden bilgi akışının sağlanması ve yaşanmış olayların hasır altı edilmemesi önemli. Durum bu şekilde.

Ya amınıa koyduğum salağı bu adamla uğraşıp duracağına git iki makale yaz tezinle uğraş ne biçim doktora öğrencisisin sen? Burs buldun da zaman geçsin mi diye okuyorsun anlamadım ki. Doktora öğrencisi dediğin adam sabah akşam araştırma yapar.

Küreselciler sayesinde bir fırsat bulmuş birisin. Senden 10 tane toplasak bir o uğraştığın adam etmez.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Ya amınıa koyduğum salağı bu adamla uğraşıp duracağına git iki makale yaz tezinle uğraş ne biçim doktora öğrencisisin sen? Burs buldun da zaman geçsin mi diye okuyorsun anlamadım ki. Doktora öğrencisi dediğin adam sabah akşam araştırma yapar.

Küreselciler sayesinde bir fırsat bulmuş birisin. Senden 10 tane toplasak bir o uğraştığın adam etmez.

Sevgili yönetim bu @fatih54 arkadaşın biraz hava almaya ihtiyacı var gibi duruyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Firex e yapılan bu muamele foruma boktan iki satır yazdıgı için bu kadar ugraşıyorlar. 

Gerçek haytta paranın döndügü ortamlarda yazılacak yapılacak bir şey için adamın içinden geçerler. Firexin yazdıklarında haklılık payı var.

Ugraşmayın adamla yazsın istedilerini adama deli gözüyle bakıyorsunuz aslında böyle birşey olmaz yaaee diye deliye vuran bizleriz belkide. Az salın sende üyesin oda üye gelip yazıyor ne degişir sanki.

Dur be kadınnnn....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı

Arkadaşlar yaşamadığımız bir olayı anlatan birisine inanmak güç geliyor haklısınız ancak olayın içeriğini bilmiyoruz ,firex haklı olabilir . Bende bipolar bozukluk var(?) ve %45 engelliyim. Bir kaç yıl boyunca günde 5 tane lityum içerikli kapsül ve buna ek (6 ayda bir düzenlenen) dengeleyici ve yatıştırıcı ilaçlar kullanmak zorunda olduğum söylendi. İlaçların ne kadar yıpratıcı olduğunu söylememe gerek yoktur herhalde . Neyese  kısa anlatacağım bir gün bir arkadaşım sende cin var dedi hassktiriniz lütfen dedim. Eşime falan da söyledi,ne yaptı etti aklına girdi  sonrasında diyarbakırdan bir hocayla görüştürdüler beni . Konuştuk sordu birşeyler falan anlattım bir reçete hazırladı . Dediklerini harfiyen uyguladım sonuç olarak üç aydır ilaç kullanmıyorum hiç atak geçirmedim , konuşmam bozulmuyor ve çoklu düşünce yaşamıyorum. Yeğenim piskolog (ODTÜ mezunu bilkentte öğretim üyesi) bana dediği şey ''Kendini şartlaman atak süreni uzatmış olabilir ancak diğer iyileşme etkilerini de göz ardı edemiyorum. Eğer 3 ay daha atak geçirmezsen bu konu üzerine bir araştırma yapmak isterim'' oldu. Uzun lafın kısası cinlere de burada inanacak çok az kişi vardır ancak ben yaşadım ve inanıyorum. Bu çocuk da yaşamış yaşadığını anlatıyor. DÜnya çok değişik bir yer ,en olmaz denilen şeyler olabiliyor...

Hocam meslek hayatın varsa göt altına girebilirsin hiç beklemediğin bir anda.

Öyle cinci hoca gördüm mental olarak şartlandımla olmaz bu iş.

Bizzat tanıdığım ve tanıdıklarımın tanıdığı olan bipolarlar var.

Yaş kaç? Tanı ne zaman koyuldu? Tipi ne? Kaç yıldır ilaç kullanıyorsun? Hayat rutinin ne alemde?

Özellikle son sorunun ani bir dalgalanması durumunda atak geçirebilirsin, koruyucu dozda duygudurum dengeleyicilerini almaya devam etmeni şiddetle tavsiye ederim.

Aile yakınından ziyade devamlı muayene olduğun bir psikiyatristin var mı? Varsa bu durumla ilgili ona danıştın mı?

Atak demek uzun bir sure perte çıkmak demek, en azından uzman gözetimi altında ol ki dalgalanmalarini kendinin fark etmemesi durumunda tedaviye geri dönebilme şansın olsun.

Iyi geceler.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Buraya firex kardeşimizin son postunu dikkatle okuduysanız boş insan olmadığını anlarsınız kullandığı Türkçe etkili iletişim sıradan birisi değil bu değerli bilge büyüğümüz kötü yaklaşım da olanlar dağılsın!

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Aynı durumlar yine kendisini tekrarlıyor. El birliğiyle yine yapılanlar yapılıyor. Konuyu sadece buraya yönelik yazmıyorum. Yine baş dönmesi ve sinyal mevzusu ile uyandırıldım. Kışkırtmak için her türlü şey denenmiş burada da. Zaten tek merkezden yaptırıldığı için hepsi aynı anda gerçekleşiyor. Burada bu tür yorumlar yazılıyorsa bilin ki dışarda başka bir yerde de benzer durum başıma geliyor. NATO'ya ait sistemi böyle kurgulamışlar.

Bu bana yıllarca kör bir şekilde milliyetçilik yapan, devlete her koşulda güvenenlerin nasıl belaları başa açtığını, bu tür kurum kuruluşları nasıl şımarttığını gösterdi. Bu yaşananlar gerçekten de delilik. Bunun için zaten her seferinde bu bahaneye sığınıyorlar. Ben başlangıçta bunları fetocu, illegal bir örgüt sandım. Devlet olduğuna inanasım gelmedi.

Bu ülkede bunlara izin veren, suç ortağı olan otoritelerin gözümde bir bok kadar değeri yok. Her yerinden hırsız, uğursuz çıkıyor zaten ülkenin. Bunlar da bahsettikleri gibi okul bahanesine sığınılan bir sanal gerçeklik değil. Bunun böyle olmadığını yüzlerce defa gösterdim. Gitsin bakalım nereye kadar gidecekse. 

anonim6918524 tarafından 15/Ara/20 06:56 tarihinde düzenlenmiştir

λ
Toplam Hit: 33738 Toplam Mesaj: 162
gündem konusu