Gündem Konusuna Ne Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Bana küfür ediyor diyen arkadaşların durduk yere adama satastiklari çok mesaj hatırlıyorum. Kaç yaşında adamlarsınız ya harbiden malsiniz ya da gerçekten kötü insanlarsiniz.

Adamla muhatap olmayin arkadaş, adam rahatsız diye ölsün mü? 

Birine şey demişti, sana zekamin zekatını versem hayvandan insana evrilirsin.  Hayatımda gördüğüm en kalın laflardan biriydi. Uğraşmayın adamla amk. 

Al işte, adama böyle dersen adam da seninle dalga geçer sonra vay efendim benimle dalga geçiyorlar ben küfür ederim olayına dönüyor. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Bence, konu(yada başlık) içinde Sürekli küfür-hakâret eden üyenin elinden, forum-içi Mesaj  ve (üyelere)Özel Mesaj  gönderme hakkını elinden alacaksın. 

sadece izleyebilsin.

istisnası , - sayısı belli olmasa de- mod ve admin'e site-içi mesaj gönderebilmek. ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 13/Ara/20 12:44 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Adam gündem konusu dışında gayet sağlıklı yanıtlar veriyor ama forumda 2-3 tane densiz var sürekli onlar saldırıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Bana küfür ediyor diyen arkadaşların durduk yere adama satastiklari çok mesaj hatırlıyorum. Kaç yaşında adamlarsınız ya harbiden malsiniz ya da gerçekten kötü insanlarsiniz.

Adamla muhatap olmayin arkadaş, adam rahatsız diye ölsün mü? 

Birine şey demişti, sana zekamin zekatını versem hayvandan insana evrilirsin.  Hayatımda gördüğüm en kalın laflardan biriydi. Uğraşmayın adamla amk. 

Al işte, adama böyle dersen adam da seninle dalga geçer sonra vay efendim benimle dalga geçiyorlar ben küfür ederim olayına dönüyor. 

Adam haklıydı ama :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Birilerini hoş görmek, birilerinin kusurlarını örtmek için babanızın oğlu olmasına gerek yok. Bir ihtiyacınız, bir sıkıntınız olduğunuzda tahribattan kimse babamın oğlu musun demiyor.

Kaldı ki durduk yere şöyle eviriyim böyle yapıyım dediğini de görmedim, yazdığı şeyleri filtreden geçirmeden direk atlayanlara lafını ağır vuruyor

Kendisini zamanında yaptıklarından ve umarım ileride de yapacaklarından dolayı her zaman saygıyla karşılıyorum. Problemler düzelir de sizin kötülüğünüz nasıl düzelecek hiç bilmiyorum

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Yeni bir konu açalım

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dün akşam ki konuda kimse bir şey demedi bu adama. Birden bire yükseldi. Forumdaki herkes için orospu çocuğu deyip bu forumda intihar edenlerin hesabını vereceksiniz tarzı şeyler yazmıştı. Tabi haklı olarakta millet dalgaya vurdu sonrasında. 

Burada kimse kimseyi alttan almak zorunda değil. Hastaysan gider hastaneye yatarsın. Forum köşelerinde Uranyumlu dürüm yedim beynimi ele geçiriyorlar deyip millete küfür etmezsin. 

Yönetimin bu adamın sürekli küfür etmesine rağmen 1-2 günlük banlar atmasından ötürü tepki alıyor. Geçen sefer ban bile yemedi.

Birde Firex'i kışkırttılar ondan küfür etti, adam eski ve faydalı üye idare edin saçmalığı var. Oldu o zaman forumda faydalı olanlar ana avrat küfür etme imtiyazına sahip olsun. 

mkyb tarafından 13/Ara/20 13:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Dün akşam ki konuda kimse bir şey demedi bu adama. Birden bire yükseldi. Forumdaki herkes için orospu çocuğu deyip bu forumda intihar edenlerin hesabını vereceksiniz tarzı şeyler yazmıştı. Tabi haklı olarakta millet dalgaya vurdu sonrasında. 

Burada kimse kimseyi alttan almak zorunda değil. Hastaysan gider hastaneye yatarsın. Forum köşelerinde Uranyumlu dürüm yedim beynimi ele geçiriyorlar deyip millete küfür etmezsin. 

Yönetimin bu adamın sürekli küfür etmesine rağmen 1-2 günlük banlar atmasından ötürü tepki alıyor. Geçen sefer ban bile yemedi.

Birde Firex'i kışkırttılar ondan küfür etti, adam eski ve faydalı üye idare edin saçmalığı var. Oldu o zaman forumda faydalı olanlar ana avrat küfür etme imtiyazına sahip olsun. 

Herkes demedi de.  Benim üstüme gelip beni delirtenler beni zor duruma koyup sıkıştıranlar intihar etmemi mi istiyorsunuz hepiniz hepsi o.ç sunuz dedi. Hesabını soracağım dedi vs.

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Birilerini hoş görmek, birilerinin kusurlarını örtmek için babanızın oğlu olmasına gerek yok. Bir ihtiyacınız, bir sıkıntınız olduğunuzda tahribattan kimse babamın oğlu musun demiyor.

Kaldı ki durduk yere şöyle eviriyim böyle yapıyım dediğini de görmedim, yazdığı şeyleri filtreden geçirmeden direk atlayanlara lafını ağır vuruyor

Kendisini zamanında yaptıklarından ve umarım ileride de yapacaklarından dolayı her zaman saygıyla karşılıyorum. Problemler düzelir de sizin kötülüğünüz nasıl düzelecek hiç bilmiyorum

Mesela sen bana bunu yazdığın için ben sana küfretsem, sonrada birileri gelip oliwer hasta idare et dese iyi olur mu? Yani tekrar ediyorum hastadır eyw. Allah şifa versin eyvallah ama ona buna küfretmek ve buna hiçbirşey olmamış gibi davranmak yanlış. Olmadı belirli konulara yazma hakkı elinde alınsın iyileşince yine normale döndürsün.

Ben dün akşamki muhabbeti hiç görmedim, ama biri veya birileri sorun yaşıyor diye ikide bir konuyu kaldırıyorlar, buna bir çözüm lazım.

Konu benim için firex veya başkası değil, sorunu çözsün adminler. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Keşke ekran görüntüsü alsaydım o yüzden şuan şöyle dedi böyle dedi diyoruz. Hatta bir ara çoşup Cimer'e bile mesaj yazmıştı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 33741 Toplam Mesaj: 162
gündem konusu