Gündem Konusuna Ne Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Bana küfür ediyor diyen arkadaşların durduk yere adama satastiklari çok mesaj hatırlıyorum. Kaç yaşında adamlarsınız ya harbiden malsiniz ya da gerçekten kötü insanlarsiniz.

Adamla muhatap olmayin arkadaş, adam rahatsız diye ölsün mü? 

Birine şey demişti, sana zekamin zekatını versem hayvandan insana evrilirsin.  Hayatımda gördüğüm en kalın laflardan biriydi. Uğraşmayın adamla amk. 

Al işte, adama böyle dersen adam da seninle dalga geçer sonra vay efendim benimle dalga geçiyorlar ben küfür ederim olayına dönüyor. 

Adam haklıydı ama :) 

Adam boş değil general paşa filan gibi kurulu hazır  sistem 32 gibi laf ediyor sonra millet abanıp kalıyor tuşların arkasında hepimiz insanız ama olaylar sanal ortamda gelişiyor biraz yol yapmak lazım ama yıllar oldu hala Aynıyız.arkadaşın cv si Başarılarla dolu eminim çalıştığı yere kafa atabilen toplumun içindeki sayılı cesur insanlardan birisi tuşların arkasına birikimlerimiz le geçelim. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Dün akşam ki konuda kimse bir şey demedi bu adama. Birden bire yükseldi. Forumdaki herkes için orospu çocuğu deyip bu forumda intihar edenlerin hesabını vereceksiniz tarzı şeyler yazmıştı. Tabi haklı olarakta millet dalgaya vurdu sonrasında. 

Burada kimse kimseyi alttan almak zorunda değil. Hastaysan gider hastaneye yatarsın. Forum köşelerinde Uranyumlu dürüm yedim beynimi ele geçiriyorlar deyip millete küfür etmezsin. 

Yönetimin bu adamın sürekli küfür etmesine rağmen 1-2 günlük banlar atmasından ötürü tepki alıyor. Geçen sefer ban bile yemedi.

Birde Firex'i kışkırttılar ondan küfür etti, adam eski ve faydalı üye idare edin saçmalığı var. Oldu o zaman forumda faydalı olanlar ana avrat küfür etme imtiyazına sahip olsun. 

Dün akşam ki yorumlarını okudum. Belirttiğin gibi birden yükseldi. Ama forumdakilere yükselmedi, bu detayı atlamamak lazım. Genel olarak ülkeye, bizi izleyen, bana işkence yapanlara diye küfür etti. Sonra bir kaç kişi dalga geçince sinirlerine hakim olamayıp forumdaki onunla dalga geçenlere ithafen küfür etti.  Yazması doğru muydu, elbette değildi. Küfür etmesi de doğru değildi.

Ama yine yine aynı konuya geliyoruz, durduk yere forumda kimseye küfür etmiyor. Öncesinde ettiği genel olarak onu bu durumun içine soktuğunu düşündüğü kişilereydi.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Alp'i yıllardır tanırım. Şu forumda aklı başında, zeki, farklı düşünebilen ve programlama olarak da ülkede sayılı insanlardan birisidir.

Bir kaç yıl önce çalıştığı şirkette bazı sorunlar yaşadı ve yöneticisi olacak o çocuğu alp ile çok uğraştı ve kovdurdu. Sonrasında Alp hakkını savunmak için dava açtı. O dönem muazzam şekilde dava üzerine çalıştı. Dosyalarının, yazıların bir kısmını o dönem göndermişti gerçekten başarılıydı. 

Dava açtığı firma oldukça büyük ve güçlü bir holdingin alt şirketlerinden birisiydi. Alp ile çok uğraştılar. Dediği gibi sosyal medyadan takip edip, orada yazdıklarını bile davaya dökmeye çalıştılar. Çocuğu baya takip edip uğraştılar.

Sonrasında ne olduysa doğru yada yanlış Alp sürekli izlenme takip edilme düşünesine sahip oldu. Belki doğru söylüyor belkide gerçekten bu dönemde yaşadığı süreç psikolojik olarak onu yıprattı.

Hal böyleyken, sürekli adamla foruda dalga geçiliyor. Misal bir konuda izlenme üzerine Alp yazı yazıyor hemen şizofren muhabbeti dönüyor. Bu doğru değil. Hadi adamın kaç yıllık üye olmasını geçtim, insan bi düşünür ulan sorun ne ne derdi var, anlamaya çalışır. Yada yazdıklarına taşak geçer gibi cevap verilmez.

Her konuda admin yalakası deniyor. Alp'in yönetimle ne ilgisi olabilir ? Aklı başında olan herkes bu durumu anlar ve adamla uğraşmaz. İşte yönetim dediğiniz kişilerde bu durumun farkında ve yeter lan sktir git demektense forumda kalmasını istiyor. Alp durduk yere müritlere küfür etmiyor, benim gördüğüm kadarıyla her konuda kışkırtılıyor.

Adam burada yazarken o gözlenme korkusunu yeniyor anladığım kadarıyla, dolayısıyla uğraşmayın adamla.

Bazı konularda yazdığı gibi zor durumlar atlattı. Bizde birer düşünebilen insan olarak üzerine gidip, uğraşmazsak böyle saçma durumlar oluşmaz.

Bende dün arkadaşı araştırdım nedir ne değildir ne yapmış felan diye, Geçmişte savunma sanayiden tutun tomografi cihazlarına kadar çoğu sektörde çalışmış. Eski konularda yardımlarını vb de hatırlıyorum öyle boş beleş bir insanda değildi. 

Birçok yazılımcı bu kadar kodlama, asosyallik vb ile uğraşınca ister istemez süpheci oluyor, ayrıca emireis'in de dediği gibi dava sürecinde uğraştılarsa psiklojisini bozmayı başarmışlardır.

Ben Tahribatında türkiye gibi artık hoşgörüsü kalmadığını düşünüyorum, küstüre küstüre adam kalmadı forumda.

Ha küfür ediyor diyonuzda bende konuları takip ediyorum resmen kıskırtıryorsunuz, çünkü forumda başka birşey kalmadı. En hit alan konu gündem konusu birbirinizi yiyorsunuz, ne proje ne fikirler kalmadı yani yazık. 

Herkesin zor zamanları oluyor, ben saatlerde arabanın içinde ağladığımı hatırlarım yada şaçma sapan birşeylerden kavga çıkardığımıda, biraz anlayışlı olmak gerek. Her ay FireX için konu açmaya gerek yok.

Geçmiş dönemde Futuriste taktınız çok yazıyor diye konulara, Mykb taktınız herşeyi biliyor diye, Shockman taktınız her konuyu eleştiriyor yalan haber yayıyor diye. Şimdide FireX taktınız. Yapmayın nefes aldığımız 1 platforma kaldı onunda değerini bilerim.

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Dün akşam ki konuda kimse bir şey demedi bu adama. Birden bire yükseldi. Forumdaki herkes için orospu çocuğu deyip bu forumda intihar edenlerin hesabını vereceksiniz tarzı şeyler yazmıştı. Tabi haklı olarakta millet dalgaya vurdu sonrasında. 

Burada kimse kimseyi alttan almak zorunda değil. Hastaysan gider hastaneye yatarsın. Forum köşelerinde Uranyumlu dürüm yedim beynimi ele geçiriyorlar deyip millete küfür etmezsin. 

Yönetimin bu adamın sürekli küfür etmesine rağmen 1-2 günlük banlar atmasından ötürü tepki alıyor. Geçen sefer ban bile yemedi.

Birde Firex'i kışkırttılar ondan küfür etti, adam eski ve faydalı üye idare edin saçmalığı var. Oldu o zaman forumda faydalı olanlar ana avrat küfür etme imtiyazına sahip olsun. 

Dün akşam ki yorumlarını okudum. Belirttiğin gibi birden yükseldi. Ama forumdakilere yükselmedi, bu detayı atlamamak lazım. Genel olarak ülkeye, bizi izleyen, bana işkence yapanlara diye küfür etti. Sonra bir kaç kişi dalga geçince sinirlerine hakim olamayıp forumdaki onunla dalga geçenlere ithafen küfür etti.  Yazması doğru muydu, elbette değildi. Küfür etmesi de doğru değildi.

Ama yine yine aynı konuya geliyoruz, durduk yere forumda kimseye küfür etmiyor. Öncesinde ettiği genel olarak onu bu durumun içine soktuğunu düşündüğü kişilereydi.

.

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Tbt yi tbt yapan olaylar sarmalı 

Rene . Holye  . Holi müridlere.  Sonra bütün müridler birbirine .... 

Çözüm 1 kişinin banlanması ile gerçekleşecek gibi galiba sanırsam. 

Öpüyorum sizi . 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Adam hepimize, sana da, küfürü bastı geçti. Sen hala adamı savun. Tabi yine de sen bilirsin. Yakın arkadaşındir belki birşey diyemem. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Neyse ne sonuç olarak adı üstünde gündem konusu adı üstünde. Millet haber okumak için giriyor. Saçma sapan Uranyumlu dürüm yedim deyip kafasının estiğine küfür mesajlarını okumak değil.

Buraya yazmasına inatla siz ısrar ediyorsunuz. Adamı daha kötü hale sokuyorsunuz. Adam kaç sefer burada yazdığım tüm mesajları ve üyeliğimi silin dedi umursanmadı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Adam hepimize, sana da, küfürü bastı geçti. Sen hala adamı savun. Tabi yine de sen bilirsin. Yakın arkadaşındir belki birşey diyemem. 

Hocam, yaptıklarını savunmuyorum. Neden-sonuç ilişkisini açıklamaya çalışıyorum. Bir çok insan bu adam neden böyle diye yazıyorsunuz. Sürekli bu muhabbet dönüyordu bende açıklama yapıyorum.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Hocam, yaptıklarını savunmuyorum. Neden-sonuç ilişkisini açıklamaya çalışıyorum. Bir çok insan bu adam neden böyle diye yazıyorsunuz. Sürekli bu muhabbet dönüyordu bende açıklama yapıyorum.

Abi problem varsa çözüm yolları da vardır. Doktora gitsin, temiz hava alsın. Sürekli burada yazmak zorunda degil ki. Parası yoksa yardım toplayalım. 

Toplam Hit: 33628 Toplam Mesaj: 162
gündem konusu