folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Halep Bir Teröristten Diğerine Geçti.

Halep Bir Teröristten Diğerine Geçti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı
    Desiqner bunu yazdı

Bu forumda dünyanın en büyük katilleri arasına adını yazdıran Esed'ı yalayan adamlar görmem ne acı...
    Halep pek çok defa düştü ve pek çok defa da geri alındı.Allah büyük...

ne diyon lan zırtapoz.

20 milyon dolara ülkenin egemenlik haklarını satmışlar, gelmiş burda islamın yükselişi diyor. Lan 10 kuruş fazla verseler siz yehovaya taparsınız. Bas git islamcılığını başka yerde sat burası senin tarikatlarinde birilerini mehdi ilan edip heyecanlı sohbetlere gireceğin yer değil.

Gındırıldık :)

her sayfaya şu resimleri alıntılayın ya konusacak olan aktroller belki utanırlar.  hatta hoşt ! 

suriyeye giden cihatçıların yüzde 90'ı tc üzerinden gitmiştir. savastan önce karşılıklı vize muafiyeti uygulamasının yürürlüğe girdiğini, o tarihten sonra onbinlerce savaşçının suriyeye planlı bir şekilde

gittiğini bütün dünya bilir. 

hm siz eger bunun bilincinde bir şekilde halep düştü diyorsanız eger eyvallah. 

ama bugunun yarını var. allah bizi kötü günlerden korusun.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Son seçimde %85 oy alan Esad'ın bu kadar kolay gideceğini mi sanmıştınız ? :-)))

TV'de halk Esad'ı istemiyor dense de bütün komutanları sünni ve alevi. :-)))

Esad'ın, saddam veya kaddafi gibi sokaklarda sürüneceğini düşünüyordu insanlar.

Ama işte deveden büyük fil var sözünü tekrar gördük.

Siyaset böyle birşey işte. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Abdüllatif Şener bugün güzel bir soru sormuş. Diyor ki ; Suriyeyi kurtarmaya giden cihatcılar ülkeye hakim olunca milyonlarca insan Suriye den kaçtı da, bu gün, Esad hakim olunca neden sınırlarımıza gelen tek bir mülteci yok?

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir teröristten diğerinemi geçti : ) adam kendi ülkesinin toprağını alınca  teröristmi oluyor.esad 2012 yılından beri elnusra ve işidin kemirmelerine karşı çıktı ve adamlarıyla çatısıyor. Nerde korkak vatan haini var ise bizim ülkemize kaçtı ..

Hüsnü mahallinin bugun gözaltına alınma nedeni adam halk tvde elinde belgelerle anlattı.

Birisi Suuidi arap diğeri çeçen iki işid komutanını halepten kaçırma derdi bizimkiler. Ortalık Çok derin kalp kırmayalım

iyi geceler.  

Comeback...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Geçen arkadaşlarla suriyeliler hakkında muhabbet ediyoruz. Elemanın teki aynen şunu söyledi

"Yarın bigün suriyede suriye toprakları türkiyeye verilsinmi diye bi referandum yapılsa en az 3 milyon oyumuz var."

Bu tip adamlarla neyi tartışacaksın aq ? Kafaya bakarmısın..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Geçen arkadaşlarla suriyeliler hakkında muhabbet ediyoruz. Elemanın teki aynen şunu söyledi

"Yarın bigün suriyede suriye toprakları türkiyeye verilsinmi diye bi referandum yapılsa en az 3 milyon oyumuz var."

Bu tip adamlarla neyi tartışacaksın aq ? Kafaya bakarmısın..

Arkadaşa bence "Ya Türkiye toprakları Suriye'ye verilsin mi diye oylama yapılırsa ? " diye sorup denemek lazım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yavas yavas aklima dank etmeye basliyor.

Simdi bu teyyip ve furekasi, Esad ile ele ense gote parmak gezdikleri yillarda karsilikli vize muhafiyeti getirdiler.

Bu sayede, binlerle kopek surusu elini kolunu sallaya sallaya Suriye ye gecti.

Simdi dusunuyorumda, teyyip en basindan beri biliyormuydu Suriye'de ic savas cikacagini?

Vize muhafiyeti olmasaydi, bugun Suriye'yi kan golune ceviren isis kopekleri ve katil suruleri bu kadar fazla olamazdi.

Irak uzerinden gecemezlerdi, Turkiye uzerinden gecemiyorlar. Israil uzerinden hic gecemezler.

teyyip ve surekasi, bilerek, isteyerek, Esad ile kanka olup karsilikli vizeleri kaldirdi taaaaaa ki kopek suruleri belirli bir sayiya ulasincaya kadar.

Yeter sayisiya ulasinca Esad oldu sana Esed.

Ayrica konu basligi "Halep bir teroristten digerine gecti" cumlesi yanlis.

Seversin, sevmezsin o senin sorunundur ama adam 4-5 yildir ulkesinde devam eden ic savas yuzunden

kusatilmis topragini geri aldi. Olay budur.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Direk kişisel fikir ideoloji beyan edici konu başlığını admin mod arkadaşlar neden düzeltmiyor acaba ?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Direk kişisel fikir ideoloji beyan edici konu başlığını admin mod arkadaşlar neden düzeltmiyor acaba ?

Böyle ideoloji mi olur  :D

https://www.youtube.com/watch?v=mlUK8Uefhnw

d3lete tarafından 14/Ara/16 09:15 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

Beni provakasyona mahal verecek yorum yapmam iddiasıyla 30 saat banlayan mod arkadaşa bir sorum olacak.

Sayfada tartışmadan sonra bu seviyede konuştuğum için bende pişman oldum , çünkü daha önce tahribatta böyle bir tartışma yapmadım ve benim gibi düşünmeyen insanlarla da bu üslupta konuşmamaya özen gösteririm.Zaten ban yememi haklı gördüğümü destek mailine yazarak belirttim.Merak ettiğim sevgili kardeşim burası tek tip düşünce forumu mu ? Benimle tartışan şahıslardan , bana mesajlarında hakaret eden , küfür eden arkadaşlardan , provakasyonun kralını yapan arakdaşlardan biri neden bu sebeple ban yemedi ?
    2008 den beri üye olduğum çokta sevdiğim bir forumda böyle saçma bir muamele görmem ne derece adaletli arkadaşın kendisine bırakıyorum.

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
Toplam Hit: 12753 Toplam Mesaj: 92
suriye halep