folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Halep Bir Teröristten Diğerine Geçti.

Halep Bir Teröristten Diğerine Geçti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yokmu buraya yemek gönderme şansımız ya bişeylerle ulalşma şansımız

https://www.facebook.com/gbolcaykilavuz/videos/927614860703716/?hc_ref=NEWSFEED

içim parçalandı

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Desiqner bunu yazdı

Bu forumda dünyanın en büyük katilleri arasına adını yazdıran Esed'ı yalayan adamlar görmem ne acı...
    Halep pek çok defa düştü ve pek çok defa da geri alındı.Allah büyük...

esedi yalayan görmek acı da senin gibi düşünüp TBTde olanları görmek de sevindirdi beni hocam.

burda esed ya da herhangi bir şeyi yalayanların çoğunun tek sebebi var: Çünkü Erdoğan esede karşı :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

yokmu buraya yemek gönderme şansımız ya bişeylerle ulalşma şansımız

https://www.facebook.com/gbolcaykilavuz/videos/927614860703716/?hc_ref=NEWSFEED

içim parçalandı

https://www.facebook.com/Ashab.TV/videos/1178243648878746/
    aynen öyle hocam :W

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Yahu senin yaptığın seçimler legal de milletin yaptığı seçimler niye illegal oluyor.

Burdaki en büyük yalakanın kim olduğunu da koca foruma bırakıyorum. 

Abd'nin,Fransa'nın, Rusya'nın, İran ve Çin gibi diğer emperyalist devletlerin kuklası olmuş ve bundan sonrasın da da olacak olan Tek adaylı seçimlerde 14 milyon seçmenden 5 milyonunun oy kullandığı ve bunun da %85 inin oyunu alan Esadı savunan kim varsa yalakadır. Teröristleri ve Terörist başını koruyup kollayıp beslediği için başına gelenleri hak etmiştir ve onu destekleyenin de ellerinde şehit kanı vardır. Sırf tayyip düşmanlığı için esadı savunanlardan vatanseverlik beklenmez ancak yalakalık beklenir !

Görende ABD ve AB teröristleri koruyup beslemiyor sanır hocam yapma sığ düşünüyorsunuz yazmayım diyorum zorla çağırıyon .)

Madem Suriye PKK yı besliyor niye gidipte vizeleri kaldırdın demezler mi tarihten birikimden yoksun gelmişin yazıyosun 

14 milyon seçmenin seçmenin kaçı oy kullanmış sorun değil ABD Trump seçimlerinde de %55 ti katılım ellerini mi bağladılar adamların

Şuanda Esad 23 milyonluk Suriyenin 18 milyonluk kısmını barındırıyor  geriye kalan 5 milyon civarı insan bi fantezi uğruna orda burda sürünüyor

Bu kansızlığa da bizimkiler ortak oldu hiç ağzında geveleme bu suça Hükümeti de Cbaşkanı da ortaktır geç o gözyaşını karı gibi gözyaşı dökmek senin haddin değil 

Yahu nicklere bakıyorum ve savunmalara bakıyorum zerre tutarlı değil. Arkadaş sen Türkçüysen Esadı niye savunuyorsun. Her şeyi geçtim bu gün tayyipli veya değil Esadın kazanması Türkiyenin ağır kaybı demektir. Gözünüzü açın biraz. Onu da geç bu adam 15 sense bak tekrar ediyorum 15 sene teröristleri besledi ! Bu sebeple bile bu yavşak herif desteklenmez !

Ne Mutlu Türk Doğana..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

Herşeyi geçiyorum herkezin düşücesi farklı olaabilir tamam Türkiye nin geleceğini düşünerek yapılan yorumlar ama günümüzün hitlerini haklı göstermeye çalışan insancıklara diyecek hiçbirşeyim yok kelimeler sizin cahilliğinizi açıklamaya yetemez. Birazcık insaf vicdan yeterli insanın hangisinin yanlış olduğunu söyleyebilmek için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    krypt bunu yazdı

Ahahah kafalar çok karışık. Komşu ülkelerin derdine düşmekten iyice mal olduk. Belli ki ya kafalar basmıyor, ya da işler öyle klavyeden bik bik ettiğiniz gibi değil. Herkes ortadoğu uzmanı olmuş amk. Sorsak kimin eli kimin götünde belli değil. Bırakın abi bu işleri. 

Katılıyorum...

Siyasetten anlamam pek... Siyaset giren yere ayrılırk girer...

Ülkeler arası siyasetten anladığımız kadar komşumuzun, eşimizin, dostumuzun derdinden anlasak, yardımcı olabilsek sanırım bu ülkede daha güzel şeyler olabilirdi...

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=HIDi07qQNZk

Emperyalistlerin, siyonistlerin korkulu rüyası, son cihatcı bükücü, Suriye Arap Cumhuriyeti Devlet Başkanı, Opr. Dr. Sayın Beşar Esad. Ordusuna, halkına, varil bombalarına kuvvet.

Not: Ciddiye almayın sakın, tüm arapların aq.

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bu nasıl bir akıl tutulması ya da yüzssüzlük..  Binlerce katil tecavüzcü orospu çocuğunu toplanıp bir bir ülkenin başına bela olacak,  yarra yeyince "ketil esed" diye ağıt yakacak.. s2imi yalasın empryalist köpeklerin  orospu evlatları

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Yahu senin yaptığın seçimler legal de milletin yaptığı seçimler niye illegal oluyor.

Abd'nin,Fransa'nın, Rusya'nın, İran ve Çin gibi diğer emperyalist devletlerin kuklası olmuş ve bundan sonrasın da da olacak olan Tek adaylı seçimlerde 14 milyon seçmenden 5 milyonunun oy kullandığı ve bunun da %85 inin oyunu alan Esadı savunan kim varsa yalakadır. Teröristleri ve Terörist başını koruyup kollayıp beslediği için başına gelenleri hak etmiştir ve onu destekleyenin de ellerinde şehit kanı vardır. Sırf tayyip düşmanlığı için esadı savunanlardan vatanseverlik beklenmez ancak yalakalık beklenir !

Görende ABD ve AB teröristleri koruyup beslemiyor sanır hocam yapma sığ düşünüyorsunuz yazmayım diyorum zorla çağırıyon .)

Madem Suriye PKK yı besliyor niye gidipte vizeleri kaldırdın demezler mi tarihten birikimden yoksun gelmişin yazıyosun 

14 milyon seçmenin seçmenin kaçı oy kullanmış sorun değil ABD Trump seçimlerinde de %55 ti katılım ellerini mi bağladılar adamların

Şuanda Esad 23 milyonluk Suriyenin 18 milyonluk kısmını barındırıyor  geriye kalan 5 milyon civarı insan bi fantezi uğruna orda burda sürünüyor

Bu kansızlığa da bizimkiler ortak oldu hiç ağzında geveleme bu suça Hükümeti de Cbaşkanı da ortaktır geç o gözyaşını karı gibi gözyaşı dökmek senin haddin değil 

Yahu nicklere bakıyorum ve savunmalara bakıyorum zerre tutarlı değil. Arkadaş sen Türkçüysen Esadı niye savunuyorsun. Her şeyi geçtim bu gün tayyipli veya değil Esadın kazanması Türkiyenin ağır kaybı demektir. Gözünüzü açın biraz. Onu da geç bu adam 15 sense bak tekrar ediyorum 15 sene teröristleri besledi ! Bu sebeple bile bu yavşak herif desteklenmez !

Dayıoğlu sen şurayı kaçırıyorsun. Kimsenin derdi esad veya cb değil.

Suriye bizim iç politikamız hiç değil.

Her ülkeye el atarsan elin oğlu da gelir sana parmak atar.

Yıl olmuş 2016 sana suriyeyi yedirirler mi amk ?

Sen ordaki türkmenleri savunursan esad da gelir türkiyedeki kürtleri destekliyorum der.

15 yıl olayına hele hiç girme.Türkiyede yaşanan son 15 yıl herşeye yeter de artar.

Biz bu forumda feto feto amk totoşu derken postlarınız halen sıcaklığını koruyor.

Benim derdim kendi ülkem. Kendi insanımın önce karnı doysun, sonra diğerlerine bakarız.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı
    Tayga bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Dayıoğlu sen şurayı kaçırıyorsun. Kimsenin derdi esad veya cb değil.

Suriye bizim iç politikamız hiç değil.

Her ülkeye el atarsan elin oğlu da gelir sana parmak atar.

Yıl olmuş 2016 sana suriyeyi yedirirler mi amk ?

Sen ordaki türkmenleri savunursan esad da gelir türkiyedeki kürtleri destekliyorum der.

15 yıl olayına hele hiç girme.Türkiyede yaşanan son 15 yıl herşeye yeter de artar.

Biz bu forumda feto feto amk totoşu derken postlarınız halen sıcaklığını koruyor.

Benim derdim kendi ülkem. Kendi insanımın önce karnı doysun, sonra diğerlerine bakarız.

Mesele bize yedirilmiş veya yedirilmemiş değil, Oradaki Türkmenleri ben Türk olduğum için savunurum da k.rtlerden Esada ne? Böyle söyleyen biri zaten pkk yı beslemesini meşru görüyor demektir. Ayrıca da bu ülke hiç bir zaman sağlam olmadı/olamadı.. Ben hep 1938 yılıne geri dönülmesi taraftarı oldum ve öyle de olacağım. Fetö bilmem ne lavuğuna gelecek olursak İlk cumhuriyet mitinginden bu yana aynı şeyi hep söyledim 1 Tayyip amerikaya, Feytullahın yanına"

Ne Mutlu Türk Doğana..
Toplam Hit: 12758 Toplam Mesaj: 92
suriye halep