folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Halep Bir Teröristten Diğerine Geçti.

Halep Bir Teröristten Diğerine Geçti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Direk kişisel fikir ideoloji beyan edici konu başlığını admin mod arkadaşlar neden düzeltmiyor acaba ?

Böyle ideoloji mi olur  :D

https://www.youtube.com/watch?v=mlUK8Uefhnw

kendi işgal edilen toprağını geri alan devlet nasıl terörist oluyorsa bu da böyle ideoloji oluyor hocam ayrıca genel manada dedim bunu 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    d3lete bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Direk kişisel fikir ideoloji beyan edici konu başlığını admin mod arkadaşlar neden düzeltmiyor acaba ?

Böyle ideoloji mi olur  :D

https://www.youtube.com/watch?v=mlUK8Uefhnw

kendi işgal edilen toprağını geri alan devlet nasıl terörist oluyorsa bu da böyle ideoloji oluyor hocam ayrıca genel manada dedim bunu 

Hocam sana değil başlığı atana taşı attım :)) Seni biliyoruz , severek takip ediyoruz :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bu nasıl bir romantizm amk

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Esad bir teröristtir. Tıpkı tayyip gibi.. zira esad 15 sene apoyu ve pkklıları beslemiş onlara korunak olmuştur. Esad yaparken sesi çıkmayan sizlerin Türkiye yaparken neden böyle hopladığınızı anlamaıyorum.. siz bence çok zeki insansınız o sebeple daha fazla yorum yapmayın biz cahiller anlamıyoruz..

Edit: Ayrıca suriye devleti esad a aitse 19 milyonluk Suriye'nin 6 milyonu nasıl mülteci oldu 3 milyon k.rt neden ayrılmak istiyor ve arada 1 milyon cesedi kim halletti ? "Esad yüzde 85 alıyormuş" bu söze kargalar bile güler tıpkı putin in Çeçenistandan ve ilham aliyev in Azerbaycandan %85 alması halini meşruiyet adledenler gibisiniz.. Esad diktatör,terörist pislik bir araptır başka tanım yapanlar da yalakadır..

Baturay_Turkmen tarafından 15/Ara/16 12:06 tarihinde düzenlenmiştir

Ne Mutlu Türk Doğana..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Yahu senin yaptığın seçimler legal de milletin yaptığı seçimler niye illegal oluyor.

Burdaki en büyük yalakanın kim olduğunu da koca foruma bırakıyorum. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Duman makinesi ile milleti kandırıyorlarmış

https://twitter.com/gencserkan/status/809309825339367424?lang=tr

Neyin kafası bu? Amaç ne

NOT: Uçakları bu duman ile kandıramazsınız. FLIR bunları yemez. Şekil 1-A

https://www.youtube.com/watch?v=hWuP6dmYOE0

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Şimdi ordakilerde türkiyeye gelir büyük ihtimal

bi kaç yıla onlarda toprak isteriz hak isteriz diye başımıza bela olmazlar umarım dicemde , yanılırım inşallah

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek

esad halkı tarafından sevilen bir liderdi  3-5 kendini bilmez abd köpeğinin  muhalif faaliyetler yapması bir şey değiştirmez o ülkede

zaten çok sevilen adam olmasa saddam gibi çoktan al aşşağıya ederlerdi onu.

kimsenin esad üzerinden bir çıkarı yok ki burada yalaka olsun yalakalığını yapsın bence esadı terörist gibi göstermeye çalışan bana göre emparyalizmin abd nin köpekliğini ve yalakalığını yapmış oluyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

20 milyon dolara ülkenin egemenlik haklarını satmışlar, gelmiş burda islamın yükselişi diyor. Lan 10 kuruş fazla verseler siz yehovaya taparsınız. Bas git islamcılığını başka yerde sat burası senin tarikatlarinde birilerini mehdi ilan edip heyecanlı sohbetlere gireceğin yer değil.

bunlar nasıl fotograflar :D 

kardeş bunlar kardeş..

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Orada ki halkıda düsünmek gerek , yıllardır babadan ogul sistemine dönmüs olan baskanlıga karsı direnise gectiler. Esad'a bana karsı direnenler ölür dedi. 

Söyle düsünün ; Bizim ülkemizde de böyle birşey olsa ( ki bu yönde ilerliyor ) siz devlet basına istifa cagrısı için sokaklara çıksanız ve devlet sizi vursa ? Ben baskanım halk beni istiyor dese ve üstünüze bombalar yağdırsa ? 

Toplam Hit: 12751 Toplam Mesaj: 92
suriye halep