folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Halep Bir Teröristten Diğerine Geçti.

Halep Bir Teröristten Diğerine Geçti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Orada ki halkıda düsünmek gerek , yıllardır babadan ogul sistemine dönmüs olan baskanlıga karsı direnise gectiler. Esad'a bana karsı direnenler ölür dedi. 

Söyle düsünün ; Bizim ülkemizde de böyle birşey olsa ( ki bu yönde ilerliyor ) siz devlet basına istifa cagrısı için sokaklara çıksanız ve devlet sizi vursa ? Ben baskanım halk beni istiyor dese ve üstünüze bombalar yağdırsa ? 

Libya'ya, Irak'a bakarsan durum eskisinden kat be kat daha kötü. Tabi demokrasinin olması gerekiyor. 

Birde şöyle bir şey var. Suriye yönetimi kaybettiği toprağını geri almış ve Halep düştü diyorlar. Adamlar toprağını geri alıyor. 

Halep Türk toprağı diyenler hemen Karadenizin kuzeyinde yer alan Kırım'da Türk toprağı, makatınız yiyorsa gidin orayı alın. 

Daha çok şey varda evde kaloriferler yanmıyor, üşüyürom reisler. Bana yardım edin. Elleim dondu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

Suriye'de %88.7 oyla devlet başkanı olan birine terörist demek ne kadar ironik

ayrıca %50 küsür oy alan recep tayyip erdoğan bu kişiye diktatör diyebiliyor

TheM4D tarafından 15/Ara/16 20:39 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Hükümetin Suriye politikasini elestirdigi icin Hüsnü Mahalli'de tutuklandi.

Bu memleket diktatörlükle yönetiliyor.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Yahu senin yaptığın seçimler legal de milletin yaptığı seçimler niye illegal oluyor.

Burdaki en büyük yalakanın kim olduğunu da koca foruma bırakıyorum. 

Abd'nin,Fransa'nın, Rusya'nın, İran ve Çin gibi diğer emperyalist devletlerin kuklası olmuş ve bundan sonrasın da da olacak olan Tek adaylı seçimlerde 14 milyon seçmenden 5 milyonunun oy kullandığı ve bunun da %85 inin oyunu alan Esadı savunan kim varsa yalakadır. Teröristleri ve Terörist başını koruyup kollayıp beslediği için başına gelenleri hak etmiştir ve onu destekleyenin de ellerinde şehit kanı vardır. Sırf tayyip düşmanlığı için esadı savunanlardan vatanseverlik beklenmez ancak yalakalık beklenir !

Ne Mutlu Türk Doğana..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Yahu senin yaptığın seçimler legal de milletin yaptığı seçimler niye illegal oluyor.

Abd'nin,Fransa'nın, Rusya'nın, İran ve Çin gibi diğer emperyalist devletlerin kuklası olmuş ve bundan sonrasın da da olacak olan Tek adaylı seçimlerde 14 milyon seçmenden 5 milyonunun oy kullandığı ve bunun da %85 inin oyunu alan Esadı savunan kim varsa yalakadır. Teröristleri ve Terörist başını koruyup kollayıp beslediği için başına gelenleri hak etmiştir ve onu destekleyenin de ellerinde şehit kanı vardır. Sırf tayyip düşmanlığı için esadı savunanlardan vatanseverlik beklenmez ancak yalakalık beklenir !

abd esad ın gitmesini istiyor ne kuklası?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ahahah kafalar çok karışık. Komşu ülkelerin derdine düşmekten iyice mal olduk. Belli ki ya kafalar basmıyor, ya da işler öyle klavyeden bik bik ettiğiniz gibi değil. Herkes ortadoğu uzmanı olmuş amk. Sorsak kimin eli kimin götünde belli değil. Bırakın abi bu işleri. 

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    TheM4D bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

abd esad ın gitmesini istiyor ne kuklası?

abd esadın gitmesini istiyor olsaydı esad şu an yaşamıyor olurdu.

abd kendini ateşe atmaktansa pyd, esad,deaş eliyle bölgede temizlik yapıyor. abd'nin uluslararası politikası hep aynıdır değişmez, nerede petrol var ise orası bize ait olmalı.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Görende ABD ve AB teröristleri koruyup beslemiyor sanır hocam yapma sığ düşünüyorsunuz yazmayım diyorum zorla çağırıyon .)

Madem Suriye PKK yı besliyor niye gidipte vizeleri kaldırdın demezler mi tarihten birikimden yoksun gelmişin yazıyosun 

14 milyon seçmenin seçmenin kaçı oy kullanmış sorun değil ABD Trump seçimlerinde de %55 ti katılım ellerini mi bağladılar adamların

Şuanda Esad 23 milyonluk Suriyenin 18 milyonluk kısmını barındırıyor  geriye kalan 5 milyon civarı insan bi fantezi uğruna orda burda sürünüyor

Bu kansızlığa da bizimkiler ortak oldu hiç ağzında geveleme bu suça Hükümeti de Cbaşkanı da ortaktır geç o gözyaşını karı gibi gözyaşı dökmek senin haddin değil 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Dostum sen şunu anlamıyorsun. Kimsenin Esad'ı savunduğu yok. Suriye benim babamın toprağı değil. Adam ülkesinde iyi veya kötü bir seçim yapmış ve sonucu aşikar. Komutanlarının mezhebi de ortada. Mısır'da da aynı sonucu beklerken Sisi gerçeğiyle karşılaştı dünya. O yüzden sen yalaka diyerek kendini haklı konuma getiremezsin. Dünya gerçekleri bunlardır. Gerçeklerle yüzleşme zamanı hadi aslanım.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Desiqner bunu yazdı

Bu forumda dünyanın en büyük katilleri arasına adını yazdıran Esed'ı yalayan adamlar görmem ne acı...
    Halep pek çok defa düştü ve pek çok defa da geri alındı.Allah büyük...

Bi siktir git ordan.

Evet Allah büyük, Suriye düşmedikçe Büyük İsrail kurulamayacak ve Suriye düşmeyecek Allahın izniyle.

İnsanların kafasını kesip, kadın çocuk ırzına geçip , köle yapıp arbistana şuraya burya satıp sonra da "masum " olmak her halde bunlara mahsus.. 

Ameriakanın israilin çıkarları için gelip ülkeyi ve tüm çevre coğrafyayı kan gölüne çevirecceksin kafan ezilince de viyaklayacaksın "helepte ketliem ver!!"

Dünaynın en zenginlerinin petrolü için bir de ağıt yakacaksın .. Salaklık ve alçaklık bir arada

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 12756 Toplam Mesaj: 92
suriye halep