folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Idam Yolunu Yürüyecek Cesaretimiz Var Mı ?

Idam Yolunu Yürüyecek Cesaretimiz Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    biliyor musun, korkmadan yürürüm o yolu... Ölüm benim için düğün olur vatan için... 2 defa evim taşlandı, ve bir defa da 60 kişinin oraasından polis kurtardı... Reflekslerim dışında en ufuk kalbimde korkum olmadı... Siyaset başka vatan sevmek başkadır... Siyaset makam mevki için yapılır, vatanseverlik karşılıksızdır... Bizler o mevkilerde vatanseverleri istiyoruz... Bu ülkede hatasız vatanını tam seven Atadan başka kimse başa geçemedi... Korkularına ve hırslarına yenildiler çünkü... Vatanını seven onun vatandaşının canına kıyamaz... Hakimler vatansevse, askerler vatan sevse 80 darbesi ve idamlar olmazdı... Bizler 80 lerde halkın geldigi oyunun bedelini ödeyen bir nesiliz... Z

Sen ölmeyi bayılmak sanıyon heralde aga?

Herkes konuşuyor zaten. Daha gelişmiş bordo klavyeliler de gelir konuya bol bol konuşurlar. 60 kişinin arasına polis bile zor giriyor seni nasıl kurtardı o polis? Bordo klavyeliliklerinizi bırakın artık. Biraz daha konuşşan ağlayacaktım cidden lütfen sus :(

kardeşim muğla olayları diye araştırırsan birileri veyahut yerel gazeteler sana bilgi verilecektir... milliyetçi olduğu için içeri tıkılan polis kurtardı beni de ben bunu hava atmak için veya kıç kalkıklığından yazmadım ölümle burun buruna geldim ve kalbimi yokladım korkmadım... idamdan da korkmam dediğim gibi ölümün bir son olmadığını düşünüyorum...

düzeltme (ekleme ) : http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=14044808 bahsettiğim olay buydu... şu anda yazdığıma göre kurtulabiliyormuşum :) Gültekin Şahin adlı polis (daha sonra başka bir olayda suçsuz yere tutuklanmıştır. [bknz. Şerzan Kurt olayları]) bu olayın hala yaşayan resmi tanığıdır... 

Hocam kırdıysam seni kusura bakma o zaman tamam?

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

şu soğukta arabaya gidip şarj aletini almaya gidicek g.y yok bende, ne idama giden yolu :)

OLm o kadar soğuk mu la orası :) Nerede yaşıyon sen bakayim :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

şu soğukta arabaya gidip şarj aletini almaya gidicek g.y yok bende, ne idama giden yolu :)

Ankara soğuk mu la

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Ankara soğuk mu la

Valla şimdi düşündüm de soğuk olabilir de bu abartıyor biraz galiba arabaya bile gidemiyor baksana Sibirya mı la bura :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Ankara soğuk mu la

Valla şimdi düşündüm de soğuk olabilir de bu abartıyor biraz galiba arabaya bile gidemiyor baksana Sibirya mı la bura :D

kanka vucutta yağ dokusu az ise çok üşüyebilir adam yağ dokusu vucudu korur

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

dünyayı sınırlara ayırmayı ilk düşünen adamın kafasını acaip merak ediyorum
    dünyaya geliyorum istediğim ülkeyi istediğim gibi gezemiyorum bu ne kadar aptalca bi olay
    where is my mind

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    biliyor musun, korkmadan yürürüm o yolu... Ölüm benim için düğün olur vatan için... 2 defa evim taşlandı, ve bir defa da 60 kişinin oraasından polis kurtardı... Reflekslerim dışında en ufuk kalbimde korkum olmadı... Siyaset başka vatan sevmek başkadır... Siyaset makam mevki için yapılır, vatanseverlik karşılıksızdır... Bizler o mevkilerde vatanseverleri istiyoruz... Bu ülkede hatasız vatanını tam seven Atadan başka kimse başa geçemedi... Korkularına ve hırslarına yenildiler çünkü... Vatanını seven onun vatandaşının canına kıyamaz... Hakimler vatansevse, askerler vatan sevse 80 darbesi ve idamlar olmazdı... Bizler 80 lerde halkın geldigi oyunun bedelini ödeyen bir nesiliz... Z

Herkes konuşuyor zaten. Daha gelişmiş bordo klavyeliler de gelir konuya bol bol konuşurlar. 60 kişinin arasına polis bile zor giriyor seni nasıl kurtardı o polis? Bordo klavyeliliklerinizi bırakın artık. Biraz daha konuşşan ağlayacaktım cidden lütfen sus :(

kardeşim muğla olayları diye araştırırsan birileri veyahut yerel gazeteler sana bilgi verilecektir... milliyetçi olduğu için içeri tıkılan polis kurtardı beni de ben bunu hava atmak için veya kıç kalkıklığından yazmadım ölümle burun buruna geldim ve kalbimi yokladım korkmadım... idamdan da korkmam dediğim gibi ölümün bir son olmadığını düşünüyorum...

düzeltme (ekleme ) : http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=14044808 bahsettiğim olay buydu... şu anda yazdığıma göre kurtulabiliyormuşum :) Gültekin Şahin adlı polis (daha sonra başka bir olayda suçsuz yere tutuklanmıştır. [bknz. Şerzan Kurt olayları]) bu olayın hala yaşayan resmi tanığıdır... 

önemli değil :) tamam :)

Ne Mutlu Türk Doğana..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    visualeffects bunu yazdı

dünyaya geliyorum istediğim ülkeyi istediğim gibi gezemiyorum bu ne kadar aptalca bi olay
    where is my mind

Hocam bu ırklardan oluyor ırklardan? Siyah-beyaz farkı. Herkes belirli bölgelere yerleşiyor sonra o ona saldırıyor bu buna yani bu gereklilikten doğmuştur birazda. Bence sen biraz mantıklı düşün hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı

önemli değil :) tamam :)

Tamam :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    DevilRullz bunu yazdı
    visualeffects bunu yazdı

where is my mind

Hocam bu ırklardan oluyor ırklardan? Siyah-beyaz farkı. Herkes belirli bölgelere yerleşiyor sonra o ona saldırıyor bu buna yani bu gereklilikten doğmuştur birazda. Bence sen biraz mantıklı düşün hocam.

ırk dediğin şey ne ya ? hepimiz insan değilmiyiz bizim için tek ırk insanlık değilmi ? saldırmanın neresi gereklilik isteyen istediği yere yerleşsin başka yere neden ne amaçla saldırıyor ? ben şimdi karşı komşumun televizyonu daha güzel evi daha büyük musluğundan daha güzel su akıyo diye saldırıyımmı ?

Toplam Hit: 9388 Toplam Mesaj: 87