Iphone 5 İle İlgili Yorumlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

Şimdiye kadar yapılan en sağlam, en hızlı, en güçlü donanıma sahip iPhone oldu. Drop Test'lerde falan görülüyor ki, feedbackleri (yada internetteki drop test yani düşürme testlerini) incelemişler ve düzeltmişler.

Arka kapak cizilme problemi var. LTE'den kaynaklı problemler var. MEsela 4g olmayan yerlerde LTE açık ise ; çekim oranı falan düşüyor. vs.. vs..

---

Fakat ben Son Xperia Z gibi bir devrim yaratır diye düşünmüştüm, olmadı. Açıkçası Steve Jobs'tan sonraki üründü , sağlam yapılmalıydı ama malesef...

Yani call of duty var mesela, her yeni sürümde 1-2 yenilik ama temelde aynı. Onun gibi olmuş. Fakat Mafia ve Mafia 2 oyunlarına bakarsan ; Mafia 2'de herifler devrim yapmış (1'e göre).

Umarım biran önce toparlarlar. Sony geç gelip hepsini yamultacağını söylemiştim, ilk xperia'yı çıkarttığında. Xperia Z ile görülüyor zaten. Sony ve Philips (keşke akıllı telefon piyasasına girseydi) sağlam şirketlerdir. ÖZellikle elektronik cihazlarda.

---

Fakat bu iPhone'un kötü olduğu anlamına gelmiyor. Apple sürekli yenilikler yaptığı için , insanların beklentilerinide yüksek tutuyor. Yenilik var fakat beklenilen kadar değil.

Eğer xperia Z'yi Apple yapsaydı ; Apple kullanıcıları orgazm olur , diğerleri çatlardı. Fakat yeniliklerle ayakta kalan bir şirketin ne devrim niteliğinde bir tasarımı vardı nede donanımı. 

Yinede iPhone 5'i elinize aldığınızda diğer cihazlardan çok daha farklı hissettiriyor.

lütfen en yakın turkcell e gidip Lumia 920 yi al eline ve iyice incele. sonra en sağlam, en hızlı, en güçlü donanıma sahip cihaz kavramını kafanda bir daha düşün :) drop test falan merak ediyorsan da youtube da Lumia 920 ye yapılan sürüyle çin işkencesi mevcut. seç seç izle :) kolay gelsin.

hepsini çok önceden izledim, gerçekten sağlam telefon

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Quetzalcoatl bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

Şimdiye kadar yapılan en sağlam, en hızlı, en güçlü donanıma sahip iPhone oldu. Drop Test'lerde falan görülüyor ki, feedbackleri (yada internetteki drop test yani düşürme testlerini) incelemişler ve düzeltmişler.

Arka kapak cizilme problemi var. LTE'den kaynaklı problemler var. MEsela 4g olmayan yerlerde LTE açık ise ; çekim oranı falan düşüyor. vs.. vs..

---

Fakat ben Son Xperia Z gibi bir devrim yaratır diye düşünmüştüm, olmadı. Açıkçası Steve Jobs'tan sonraki üründü , sağlam yapılmalıydı ama malesef...

Yani call of duty var mesela, her yeni sürümde 1-2 yenilik ama temelde aynı. Onun gibi olmuş. Fakat Mafia ve Mafia 2 oyunlarına bakarsan ; Mafia 2'de herifler devrim yapmış (1'e göre).

Umarım biran önce toparlarlar. Sony geç gelip hepsini yamultacağını söylemiştim, ilk xperia'yı çıkarttığında. Xperia Z ile görülüyor zaten. Sony ve Philips (keşke akıllı telefon piyasasına girseydi) sağlam şirketlerdir. ÖZellikle elektronik cihazlarda.

---

Fakat bu iPhone'un kötü olduğu anlamına gelmiyor. Apple sürekli yenilikler yaptığı için , insanların beklentilerinide yüksek tutuyor. Yenilik var fakat beklenilen kadar değil.

Eğer xperia Z'yi Apple yapsaydı ; Apple kullanıcıları orgazm olur , diğerleri çatlardı. Fakat yeniliklerle ayakta kalan bir şirketin ne devrim niteliğinde bir tasarımı vardı nede donanımı. 

Yinede iPhone 5'i elinize aldığınızda diğer cihazlardan çok daha farklı hissettiriyor.

lütfen en yakın turkcell e gidip Lumia 920 yi al eline ve iyice incele. sonra en sağlam, en hızlı, en güçlü donanıma sahip cihaz kavramını kafanda bir daha düşün :) drop test falan merak ediyorsan da youtube da Lumia 920 ye yapılan sürüyle çin işkencesi mevcut. seç seç izle :) kolay gelsin.

hepsini çok önceden izledim, gerçekten sağlam telefon

bi de içinde android olsa piyasada alternatifsiz hale gelirdi tasarım,donanım,kamera,malzeme kalitesi vs.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

maceracı zengin abimizden , 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LG6Qx127xgs

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

bi de içinde android olsa piyasada alternatifsiz hale gelirdi tasarım,donanım,kamera,malzeme kalitesi vs.

hocam tasarımını sevmedim, android'in de arayüzünü sevmiyorum. ubuntu sağlam girmiş işe.

xperia Z + ubuntu bence uçurur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Rebel_Rider bunu yazdı

dün akşam berber de qördüm çocuk almış i5 .. ben s3 kullanıcısıyım we şunu açık söylüyorum görüntü dışında s3 ün yanında çok sönük kalıyor ...

s3 rulz .)

çok merak ettim s3'ün zenci yarağı gibi büyük olması dışında iPhone'u görünüşte sönük bırakan kısım hangisi ?

Tasarım konusunda Apple'ın tartışılmaz ağırlığı var.

Bildiğin takoz. Bayırda lastiğin altına koy ; arabayı geri kaçırmaz.

Adamlar ellerinde zor tutuyor, kulağına götürdüğünde 3 dakikayı geçtimi eli kasılıyor sonra

sen adamın mesajından ne anladın hocam adam demiş ki iphone tasarımıyla dağıtmış olabilir ama s3 diğer özellikleriyle ezip geçmiş :/

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    __hsyN__ bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    Rebel_Rider bunu yazdı

dün akşam berber de qördüm çocuk almış i5 .. ben s3 kullanıcısıyım we şunu açık söylüyorum görüntü dışında s3 ün yanında çok sönük kalıyor ...

s3 rulz .)

çok merak ettim s3'ün zenci yarağı gibi büyük olması dışında iPhone'u görünüşte sönük bırakan kısım hangisi ?

Tasarım konusunda Apple'ın tartışılmaz ağırlığı var.

Bildiğin takoz. Bayırda lastiğin altına koy ; arabayı geri kaçırmaz.

Adamlar ellerinde zor tutuyor, kulağına götürdüğünde 3 dakikayı geçtimi eli kasılıyor sonra

sen adamın mesajından ne anladın hocam adam demiş ki iphone tasarımıyla dağıtmış olabilir ama s3 diğer özellikleriyle ezip geçmiş :/

görünüş harici diyecektim kafam dağılmış. Tasarım, arayüzde zaten galaxy ve android iPhone'un yanına yaklaşamaz.

http://www.androidauthority.com/iphone-5-vs-galaxy-s3-benchmarking-which-one-is-better-117284/

Hocam samsungçular çok artislik yapıyor. Hayır ben 6 ayda bir çıktıları için, bir o bir o daha sağlam olacak diyorum zaten. Fakat yukarıdaki gibi bazı arkadaşlar galaxy s3 öper, döver, siker diyor. Neye göre ???

Büyük ekran seversin, kimse birşey diyemez. Android açık kaynak dersin (bilgisayarında linux yüklüyse) yine kimse birşey diyemez. Fakat herifler gelip iPhone 5, galaxy s3'ün yanında sönük kalıyor diyor.

Hangi şartlar altında, neye göre kardeşim açın bi şunu. Gelip milletin kafasını bulandırmayın. Cihazların özellikleri yazılır; ondan sonra büyük/küçüklüğü, android/iOs olayı falan kullanıcının seçimine kalır.

Kendi fikrinizi yazarkende niye iPhone 5 değil bir zahmet yazın. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

iphone kullanmadan iphone a bok atmayın verdiği rahatlık yeter

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dAfidAf
    dAfidAf's avatar
    Erkek

iphone 5 kulanıcıs olarak yapabileceğim tek yorum mükemmel bir cihaz herkeze tavsiye ederim..

Düttürü dünya!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

cok hafif valla o kadar hafif ki dusuruyorum yanlislikla arada, o kaplamasinin bozulmasi genel bi sorunmus sanirim. beyaz uzerine siyah kaplamada sorun oluyomus. ben o yuzden siyah almadim ama siyahin renkleri cok guzel arka tarafi

Valira tarafından 13/Oca/13 10:16 tarihinde düzenlenmiştir

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Apple ürünlerini sevmedim sanırım hiçbir zamanda sevemeyeceğim. Bunun ise en büyük sebebi o telefona o kadar para veripte hava atmaya çalışan barzolar. Ya yemin ediyorum adam inşaatta çalışıyor. Sabahtan akşama kadar köpek gibi çalışıyor. Aylık aldığı maaş 700 TL. Almış elinde ayfon. Deli oluyorum arkadaş. Ne kadar iyi bir telefon olsada hayatta almayacağım bir markadır. Yıllardır nokia kullanıyorum. Her zamanda memnun oldum telefondan. Samsung şöyle iyi böyle deniyor. Arkadaşımda S3 var. Yemin ediyorum benim nokia 1110i ondan daha hızlı geldi bana. İşlem yapamıyorum ya. Yavaşlıktan sonra orjinalmi bu dedim. Evet dedi. İmei kontrolü yaptım. Harbiden S3 telefon. Öyle ahım şahım uygulamada yok telefonda. whatsapp var başkada bişey yok. 1-2 oyun var. Dedim herkesin övdüğü buysa bidaha telefon yapmasın bu adamlar. İphone 4s kullandım bir ara. AppStore olduğundan uygulama genişliği çok iyi. Sevdiğim bir yanı oldu. Onun dışında tasarımı sade ve hoş. Kimse bu konuda bok atmasın. Lumia 920 çıkmadan önce İphone bir seçim olabilirdi benim için. Fiyat performans olarak Xperia derim. Ancak Lumia 920 test imkanım oldu. En sevdiğim özelliği ise elimdeki eldivene rağmen dokunmatiği çok seri ve çok iyiydi. İşlemcisi vs çok iyi. Heleki microsoft gibi yaptığı en iyi işin işletim sistemi olan bir firmanın desteği. Windows Phone 8. 2-3 gün sonra elimde merak edenler varsa geldiğinde sorularınızı yanıtlayabilirim.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 8699 Toplam Mesaj: 72