Iphone 5 İle İlgili Yorumlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

http://www.cezmikalorifer.com/video/izle.php?id=710279

Yalnız , dublaj 10 numara olmuş :D :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Iphone kadar boktan telefon görmedim en kralı Sony xperia z.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

ahahha görende eline alıp inceledi sanar.

Bi piyasaya çıksın, eline alda incele; sonra karar ver...

iPhone kadar boktan telefon görmedim en kralı X diyenlerin nasıl tercih yaptıklarını görüyoruz

Ayro tarafından 14/Oca/13 16:11 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Aynen bro, 1 Samsung - 2 Sony, Apple ne amk. Apple çıktığında ucuza satılsaydı kimse tenezzül etmezdi. Pahalı ya prestij için alıyorlar işte.

Halbuki Sony xperia z özellikleriyle iphone u 5 e katlar.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

iPhone kadar boktan telefon görmedim en kralı X diyenlerin nasıl tercih yaptıklarını görüyoruz

Steve jobs sadece iyi bir pazarlamacı olduğu için iphone çok satılıyor, iyi bir telefon olduğu için değil.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

Steve jobs sadece iyi bir pazarlamacı olduğu için iphone çok satılıyor, iyi bir telefon olduğu için değil.

Tabi, onun için 18 Mart'ta çıkacak olan telefonu daha eline alıp bakmadan övüyorsunuz. Çok relisttin. Bu kadar gerçekçilik bünyenize zarar..

Daha araştırmaktan acizsin. O kadar Apple düşmanlığı olmuş ki kalkıp Apple iyi telefon değil diyorsunuz. Bende size ispatları ile iyi bir telefon olduğunu söylüyorum ;

Benchmark yani performans testlerine göre şu an dünyanın en hızlı, en performanslı telefonudur. Bunun üzerine iOs ; şu anda bulunan mobil işletim sistemleri arasında en kararlı işletim sistemidir.

Yani en performanslı telefon ve en krarlı işletim sistemine sahipsin iPhone 5 ile.. Hee iOs'u sevmezsin, iPhone'un tasarımını yada bilmemnesini sevmezsin eyvallah.

Ama dalağınla, böbreğinle düşünüp ; idrar kesenle foruma yazılar yazarsan bende seni mantık ve ispatlarla düzeltme ihtiyacı duyarım. Senle ilgili değil ; foruma gelen adamları yanlış yönlendirmen ile ilgili.

Buyur sana benchmarklar ;

Youtube videoları :

http://www.youtube.com/watch?v=7IE-GRtAGH4

HAtta youtube 'a iPhone benchmark vs telefon adı yazarak diğer karşılaştrmalarıda objektif ve yansız bir şekilde görebilirsin.

Diğer benchmarklar için ;

Bir sürü veri daha : http://www.zdnet.com/benchmarking-the-iphone-5-7000006045/

PCmag : http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2410034,00.asp

----

Yukarıdaki verileri senin için vermedim ; sana inanıp güvenen insanları yanlış yönlendirme diye verdim. iPhone şu an ; yani 14.1.2013 tarihinde ; tanınan ve bilinen en büyük rakipleri arasında en hızlı donanıma sahiptir.

Ayrıca ; iOs-Android kullanan arkadaşların dahi kabul ettiği bir iOs stabilitesi yani kararlılığı mevcuttur.

En kararlı, ve en performanslı işletim sistemine sahip olan iPhone'a kötü diyeceksen bol keseden sallamadan önce kötü dediğin yerleri yaz. Milleti boş beleş laflarla yanıltma

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

iphone 5 i kullandım. 4s i de kullandım. yeterli param da vardı fakat hiç kullanmadığım halde, hatta sadece internette gördüğüm halde sırf windows 8 çekirdeğine sahip diye Lumia 920 aldım ve iyi ki almışım diyorum. iphone 5 den iyisi yok diyenler bence bir kez Lumia 920 yi alıp kurcalasınlar derim. her türlü karşılaştırmaya da açığım şu noktada iphone 5 öne çıkıyor diyebileceğim bir şey yok. mağaza diyenler olacaktır fakat hatırlatırım windows phone 8 dünya piyasasına çıkalı 4 ay, türkiye piyasasına çıkalı ise sadece 2 ay oldu ve 120 binden fazla uygulamaya sahip. :)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

zumsuk sanki ayfonun %15 hissesi sende lan yeter amk. aha işin özeti bu:

http://www.youtube.com/watch?v=yIfkI6tj9EI

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı

iphone 5 i kullandım. 4s i de kullandım. yeterli param da vardı fakat hiç kullanmadığım halde, hatta sadece internette gördüğüm halde sırf windows 8 çekirdeğine sahip diye Lumia 920 aldım ve iyi ki almışım diyorum. iphone 5 den iyisi yok diyenler bence bir kez Lumia 920 yi alıp kurcalasınlar derim. her türlü karşılaştırmaya da açığım şu noktada iphone 5 öne çıkıyor diyebileceğim bir şey yok. mağaza diyenler olacaktır fakat hatırlatırım windows phone 8 dünya piyasasına çıkalı 4 ay, türkiye piyasasına çıkalı ise sadece 2 ay oldu ve 120 binden fazla uygulamaya sahip. :)

win8 patlayıp gidecek zaten mağza bakımından..çok kısa sürede çok fazla app var şu anda..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı

Hocam lumnia ve xperia z'yi bende sevdim. Hatta lumnia baya bi sağlam. Nokia yine sağlamlık konusunu konuşturmuş. Fakat tasarımı hoşuma gitmedi ;

öte yandan mağaza konusuna gelirsek ; her üniversitede projeler yaptırdılar ve projelerin birincilerine telefon dağıttı windows. Yani o ve android markette bir sürü proje abuk subuk, bir işe yaramaz ; ya lite oyunlar , ya hello wordlerin biraz gelişmeleridir.

Ev arkadaşım bu şekilde telefon kazandı oradan biliyorum. 

Ama harbi sağlam telefon yapmışlar. 

Toplam Hit: 8698 Toplam Mesaj: 72