Iphone 5 İle İlgili Yorumlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Quetzalcoatl bunu yazdı

iphone 5 i kullandım. 4s i de kullandım. yeterli param da vardı fakat hiç kullanmadığım halde, hatta sadece internette gördüğüm halde sırf windows 8 çekirdeğine sahip diye Lumia 920 aldım ve iyi ki almışım diyorum. iphone 5 den iyisi yok diyenler bence bir kez Lumia 920 yi alıp kurcalasınlar derim. her türlü karşılaştırmaya da açığım şu noktada iphone 5 öne çıkıyor diyebileceğim bir şey yok. mağaza diyenler olacaktır fakat hatırlatırım windows phone 8 dünya piyasasına çıkalı 4 ay, türkiye piyasasına çıkalı ise sadece 2 ay oldu ve 120 binden fazla uygulamaya sahip. :)

Hocam lumnia ve xperia z'yi bende sevdim. Hatta lumnia baya bi sağlam. Nokia yine sağlamlık konusunu konuşturmuş. Fakat tasarımı hoşuma gitmedi ;

öte yandan mağaza konusuna gelirsek ; her üniversitede projeler yaptırdılar ve projelerin birincilerine telefon dağıttı windows. Yani o ve android markette bir sürü proje abuk subuk, bir işe yaramaz ; ya lite oyunlar , ya hello wordlerin biraz gelişmeleridir.

Ev arkadaşım bu şekilde telefon kazandı oradan biliyorum. 

Ama harbi sağlam telefon yapmışlar. 

e tabi dediğin gibi şuan iphone un oyunları kadar kaliteli oyunlar beklememek gerek. fakat yinede microsoft un geliştirdiği xbox destekli kaliteli oyunlar mevcut fakat sayısı yeteri kadar fazla değil. ama daha 4 ay oldu çıkalı ve android in ilk çıktığı zamanları göz önüne alırsak daha kaliteli ve stabil ilerliyor. 

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

zumsuk sanki ayfonun %15 hissesi sende lan yeter amk. aha işin özeti bu:

Yahu sizi sayıyla mı yolluyorlar ??

iPhone'un test ve diğer kısımlarını yazıyorum. bunların dışında tasarım, fiyat, işletim sistemi beğenmeniz sizin keyfinizedir. Bana ne ???

iPhone 5 almayı düşünmüyorum, iPhone 5'im yok. Hatta bir sonraki telefonum 2 sene sonra falan alırım ve muhtemelen xperia z'ye ubuntu kurarım. Fakat iPhone 5'in özelliklerini kötüleme gibi bir durum yok.

Galaxy s3'ün kasasına göre iPhone 5 daha sağlam. Drop testlerde galaxy s3 ten daha sağlam dayanıyor. Diğer veriler ortada... Lumnia iPhone 5'ten daha sağlam ama windows phone'u android gibi direkt kopyalamadığı içn takdir etsemde lumnia tasarımını sevmiyor ve windows'u kullanmak istemiyorum.

Ubuntu phone'u sevdim, çıktığında iPhone'a kurup denemeyi düşünüyorum. Fakat ubuntu 'yu sevmiş ve kullanaca olmam iPhone'un s3'ten daha sağlam, daha hızlı olmasına ve iOs'un android'e göre daha kararlı olmasına engel değil. Durum budur.

Aptal ötesi bir video koymuşsun birde bana yeter amk diyorsun. 

Gir iPhone 4/S kasası ile iPhone 5 drop testlerine bakta sadece ekranın uzatılmadığını gör bi. galaxy s2 ile galaxy s3 arasında ultra süper bir fark var.

Hayır iki telefonuda biliyoru m; galaxy s2 nin malzemesi galaxy s3'e göre kat kat kaliteli.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı

e tabi dediğin gibi şuan iphone un oyunları kadar kaliteli oyunlar beklememek gerek. fakat yinede microsoft un geliştirdiği xbox destekli kaliteli oyunlar mevcut fakat sayısı yeteri kadar fazla değil. ama daha 4 ay oldu çıkalı ve android in ilk çıktığı zamanları göz önüne alırsak daha kaliteli ve stabil ilerliyor. 

Hocam windows'u hiç sevmem, microsofttan nefret ederim. Eğer microsoft Apple olsaydı explorer ve paint bu durumda olmazdı en basitinden. Kıçları sıkışmadan sağlam bir işletim sistemi çıkartmıyorlar.

Vista olayından sonra geldi win7. Hani 3-4 mesaj önce joe_black iPhone 5 için nasılsa alacaksınız demiş ya, microsoft windows için aynı mantığı kullanıyor.

Fakat windows phone olayı farklı. Androidçiler her ne kadar çalmadık dese de alt barı kullanma (altta telefon vs.. vardır sabit, o MacOs kültüründen gelmektedir ve sayfalar şunlar bunlar var) bildiğin iOs'u alıp değiştirmişlerdir. Windows ise arayüzde görebileceğimiz gibi yenilik yapmış. Yani arayüz kısmında sağlam gelmiş. İŞletim sistemi kısmı nasıldır pek bilemiyorum ama ev arkadaşının henüz sapıttığını görmedim.

Diğer arkadşaımda galaxy s3 var ; yanımda bir çok kez saçmaldığını gördüm. iPhone'da saçmalıyor ara ara fakat kararlılıkla ilgili bir kıyaslama yapmaya çalışıyorum

ÖTe yandan lumnia... Dayanıklılık ve sağlamlık konusnda herhalde akıllı telefonlar arasında en sağlam işi lumnia çıkarttı (aynı sınıf için bahsediyorum). Fakat dediğim gibi bir türlü tasarımını sevemedim.

Sony Xperia Z tasarım ve özellikler konusunda favorim olmaya aday. Ubutnu'nun kullanışlılığınıda sevdim. Bu iki ürün bir çıksın bakıp inceleyeceğim. Umarım yeterince sağlam ve kararlı olurlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Quetzalcoatl bunu yazdı

Hocam windows'u hiç sevmem, microsofttan nefret ederim. Eğer microsoft Apple olsaydı explorer ve paint bu durumda olmazdı en basitinden. Kıçları sıkışmadan sağlam bir işletim sistemi çıkartmıyorlar.

Vista olayından sonra geldi win7. Hani 3-4 mesaj önce joe_black iPhone 5 için nasılsa alacaksınız demiş ya, microsoft windows için aynı mantığı kullanıyor.

Fakat windows phone olayı farklı. Androidçiler her ne kadar çalmadık dese de alt barı kullanma (altta telefon vs.. vardır sabit, o MacOs kültüründen gelmektedir ve sayfalar şunlar bunlar var) bildiğin iOs'u alıp değiştirmişlerdir. Windows ise arayüzde görebileceğimiz gibi yenilik yapmış. Yani arayüz kısmında sağlam gelmiş. İŞletim sistemi kısmı nasıldır pek bilemiyorum ama ev arkadaşının henüz sapıttığını görmedim.

Diğer arkadşaımda galaxy s3 var ; yanımda bir çok kez saçmaldığını gördüm. iPhone'da saçmalıyor ara ara fakat kararlılıkla ilgili bir kıyaslama yapmaya çalışıyorum

ÖTe yandan lumnia... Dayanıklılık ve sağlamlık konusnda herhalde akıllı telefonlar arasında en sağlam işi lumnia çıkarttı (aynı sınıf için bahsediyorum). Fakat dediğim gibi bir türlü tasarımını sevemedim.

Sony Xperia Z tasarım ve özellikler konusunda favorim olmaya aday. Ubutnu'nun kullanışlılığınıda sevdim. Bu iki ürün bir çıksın bakıp inceleyeceğim. Umarım yeterince sağlam ve kararlı olurlar

Zumsuk eğer Steve Jobs senin Apple ı sevdiğini bilseydi şirketi kapatır bir daha açmamaya yemin ederdi :D

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    Quetzalcoatl bunu yazdı

Zumsuk eğer Steve Jobs senin Apple ı sevdiğini bilseydi şirketi kapatır bir daha açmamaya yemin ederdi :D

Ovvv isyankar aşıktan ustura gibi mesaj...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Zumsuk şu dünyayı değiştir artık kurban olam :D Bağırımdaki yanan ateşi söndür artık :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

Zumsuk şu dünyayı değiştir artık kurban olam :D Bağırımdaki yanan ateşi söndür artık :D

İsyankar aşığın çaresiz feryadı...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

lumia'nın tasarımı çok hoş değil mi nedense kimse beğenmemiş, ben çok beğenmiştim. birde N9 var o da çok hoş ama ölü telefon bildiğin, işletim sistemi desteklenseydi çok iyi olabilirdi.

=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Ayranımız yok içmeye , tahtrevanla gidiyoruz sıçmaya amk

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı

İsyankar aşığın çaresiz feryadı...

Sende olmasan vakit geçmeyecek panpaa :D

Toplam Hit: 8678 Toplam Mesaj: 72