Iphone 5 İle İlgili Yorumlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

zumsuk sanki ayfonun %15 hissesi sende lan yeter amk. aha işin özeti bu:

Yahu sizi sayıyla mı yolluyorlar ??

Aptal ötesi bir video koymuşsun birde bana yeter amk diyorsun. 

cevet hacım bugün senin payına 4 işi düştük :D aptak ötesi dediğin video çok şeyi açıklıyor.

benim feryadım çarşaf çarşaf her konuda epıl epıl diyon. kendi malım olsa bu kadar övmem len seni tkdir etmek istedim sen yanlış anladın sadıç :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Chip online testlerine göre Galaxy S3: 49 puan alırken İphone 5:44 puan almış..İkiside kabak tadı vermeye başladı artık testi Note 2 ile yapsalar aradaki fark iki katına çıkardı bence.Bu saatten sonra artık ya samsung alınır yada Htc.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Ya siktiret hocam iphone bok gibi telefon.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

konu başlığı "iphone5 yorumları" , ordan hooop samsung sony hoop tartışalım :) doymuyonuz mu marka tartışmaya :) lan x iseven x i alsın , y yi seven y yi alsın neyin peşindesiniz :)  aslında sitiv cobs ın ölmüş olmasından mütevellit konuyu ölüme, ordan dine çekemez miyiz ki onlar daha zevkli oluyo :D

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

iphone5 sarj olurken cok isiniyor, 3g acik iken bataryayi cok cabuk bosaltiyor... diger telefonlarda olan donma, kendi kendine kapanma vs. problemi yok. henuz turkce dil destegi olmasada Siri ozelligi muhtesem...

wh0 tarafından 18/Oca/13 13:19 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

şu şarj süresini  yazılım güncelleme ile halledemediler m.k

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Lumia 920 candır. Nerdeyse bursa tartışılan tüm telefonları test ettim şuan kullandığım en iyi telefon Lumia 920. Yeni telefon alacaklara tavsiyemdir.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-Apple-iPhone-5

alın bu linki inceleyin afyoncular söze gerek yok

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

sony_xperia_z_haber3

Harbiden bu sony lerin su geçirmemesi konusunda bilgisi olan varmı?

Almanya da bir arkadaşım ağustos sonunda tatile geldi ford da çalışıyor bize kaliteli metal kasalı telefonları tavsiye ediyorlar samsung lar plastik kullanırlar bütün ürünlerinde ondan fazla kullanmayız derdi bir teli vardı sony bira içiyoruz plajda bu su geçirmez deyip üstüne bira dökerdi benim sony ye dökeceksin ama lavaboda yıkamıştım zamanında fark etmeden sağlam makinalar sonuçta.metal kasa kesinlikle avantaj düşmelerde vs lerde kolay kolay dağılmıyor.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

sony_xperia_z_haber3

Harbiden bu sony lerin su geçirmemesi konusunda bilgisi olan varmı?

Almanya da bir arkadaşım ağustos sonunda tatile geldi ford da çalışıyor bize kaliteli metal kasalı telefonları tavsiye ediyorlar samsung lar plastik kullanırlar bütün ürünlerinde ondan fazla kullanmayız derdi bir teli vardı sony bira içiyoruz plajda bu su geçirmez deyip üstüne bira dökerdi benim sony ye dökeceksin ama lavaboda yıkamıştım zamanında fark etmeden sağlam makinalar sonuçta.metal kasa kesinlikle avantaj düşmelerde vs lerde kolay kolay dağılmıyor.

Hocam Philips ve Sony'e güveniyordum ; Philips nedense sessiz kaldı. Sony sağlam şekilde geliyor.

Braun, Bosh tarzı ürünlerden sorun çıkmaz mesela...

Dedim ya; iPhone 5'ten beklediğimi Sony Xperia Z ile verdi. 

Toplam Hit: 8677 Toplam Mesaj: 72