İphone Kullanıcılarına Acıdım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Clostridium bunu yazdı:
    -----------------------------

RebelliouS_SouL bunu yazdı:

Salu3 bunu yazdı:

Apple zıçıp, piyasaya yeni ürün diye sürse yok satar.

Alır abi millet düşünmüyor, sadece gösteriş yapmak için alıyorlar mantığı olan adam iphone almaz muadili ve üstü birçok telefon var ondan daha ucuz.

Bkz: Samsung Galaxy S II (bence usta)

http://im.tech2.in.com/gallery/2011/jun/sii_vs_iphone_4_281741335707.jpg

samsung u normalde sevmem açıkcası. fakat çıkarttığı galaxy s II yi hakkaten taktir ettim. hatta birdahaki sefere almayı düşünüyorum. fakat diğer telefonlarını hala beğenmiyorum. çok hantallar.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

htc sensation aga ucuzlasın alacam walla =)

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

apple bana göre daha fazla parayı temsil ediyor, samsung galaxy S II ise bıraz daha kullanış özgürlüğü (application fazlalığı ve cogunun yanlış bılmıyorsam ücretsiz olması ..

( cok param olsa kesınlıkle apple alırım en azından hevesimi almak ıcın dıyelım , lakin biraz durumum musaıt oldugunda ise kesınlıkle hemen bir s II alıcam (: şahsi fikirlerim bu cok bildiğimden degil hani sadece söylemek istediklerim )

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

valla ben htc kullanıyodum.. baktım ortalık iphone diye yıkılıyo. dedim demekki ip4 en iyisi. gittim onu verdim para ekledim ip4 aldım.. aldığım güne lanet olsun. işletim sistemi bir poka yaramıyo. android nerdeee ios nerde.. yani attan indim eşeğe bindim. bir toplum nasıl bu kadar koyun sürüsü olabilir bilmiyorum... param olur olmaz derhal en acilinde htc alcam

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

htc forever...

yan cizdim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

ikisini de kullanmadım hatta görmedim bile ama apple ürünü almam. gereksiz masraf.kaliteli olabilir ama çok aşırı pahalı o paradan daha azına apple kalitesine yakın ürün alınabilir.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Amp player kursaymış, telefonlarda gördüğüm en klas music player. Benim telefonda 32 gb dahili hafıza var ve 500 tl'ye aldım. Onu napcaz? :D

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

1buçuk milyarım olsa samsung , 150 milyarım olsa ayfon alırdım fark bu işte.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:

"İphone Kullanıcılarına Acıdım "

Geçen gün bir arkadaşımın İphone'unu inceledim. Benim 550 liralık samsung galaxy fit ile karşılaştırdım. İphone'un ne gibi artıları varmış diye baktım. dokunmatik kalitesi her iki cihazında tıpa tıp aynıydı. bunu daha önce internette bir yorumda okumuştum ama inanmamıştım. kendim test ettim bizzat gözlerimle gördüm... 

İphone da artı olarak 8gb dahili hafıza vardı, galaxy fit'te 160 mb.
    İphone'un işlemcisi teknik verilere göre biraz daha hızlı "sayılır". ama ben aradaki hız farkını bariz olarak göremedim.
    geri kalan özellikler neredeyse aynı ! 

arkadaş durumu görünce biraz ezildi :) senin telefonda ipod varmı ? Şöyle iyi böyle iyi felan dedi.
    O neymiş aç bakalım dedim. bildiğin müzik çalar programı çıktı. bende mobo player yüklüydü. açtım bak incele dedim. inceledi, "e bu benimki ile aynı dedi." bendeki cihazın fiyatını sordu 550 tl civarı dedim. sen kaça aldın dedim 1250 tl dedi. yuh lan ! Acıyorum İpone kullanıcılarına. Apple sizin beyninizi zehirlemiş lan.

edit: başlığı değiştirdim :)

samsung un dokunmatik telefonları kadar uyduruk telefonlar yoktu ilk zamanlar harika perfomans sonrasında hüsran hepsi aynı istisnasız iphone tek model üretiyor o yüzden seriden hatalı çıkması çok zor samsung maşallah 1232423423 tane dokunmatik üretiyor hepside 5 para etmez. o yüzden samsung kullanıcılarına acırım :)

www.yesilgrow.com - Growshop
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    Statu farki bilader onun adi iphone onun ki samsung ;) emin ol bizdr size aciyoruz. Parayi veren dudugu calar. icinde ukte olmasa emin ol karsilastirmakla ugrasmazdin sende bir iphone seversin fakat alamadigin icin elindekiyle bir tutmaya calisiyosun. Asil acincak olan sensin bu durumda zevkler ve renkler tartisilmaz...

Gel bili bili gates
Toplam Hit: 9906 Toplam Mesaj: 84