İphone Kullanıcılarına Acıdım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

senin telefonunda viber varmı? Karşılaştırıyorsunda? Ayrıca iphone un kullanım alanı yani sektörü, media değildir. İş telefonudur. Viber ile diğer iphone kullanıcıları ile dünyanın neresinde olursan ol ücretsiz konuşursun mesajlaşırsın dosya alır gönderirsin. Aynı blackberry bis gibi. Yani o telefonla iphone u iş sektörü kullanımı kolaylığı olarak karşılaştıramazsın bile. Ama normal kullanıcılar ile kıyaslarsın. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Pessimistic bunu yazdı:
    -----------------------------
    Statu farki bilader onun adi iphone onun ki samsung ;) emin ol bizdr size aciyoruz. Parayi veren dudugu calar. icinde ukte olmasa emin ol karsilastirmakla ugrasmazdin sende bir iphone seversin fakat alamadigin icin elindekiyle bir tutmaya calisiyosun. Asil acincak olan sensin bu durumda zevkler ve renkler tartisilmaz...

Ne saçma bi yorumdur param var diye enayimi olacam iphone alacağıma gider s II yada sensetion alırım bin kat daha iyi sürü mantığıyla gitmeyin 500 kişi almış demekki bi bildigi var diye düşünmeyin özenti millet biraz aklını kullan fiyat-performans açısından değerlendir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Pessimistic bunu yazdı:
    Statu farki bilader onun adi iphone onun ki samsung ;) emin ol bizdr size aciyoruz. Parayi veren dudugu calar. icinde ukte olmasa emin ol karsilastirmakla ugrasmazdin sende bir iphone seversin fakat alamadigin icin elindekiyle bir tutmaya calisiyosun. Asil acincak olan sensin bu durumda zevkler ve renkler tartisilmaz...

bu tür insanlar statüsünde karşılaştırırsan iphone = 3310 bile dersin yani :) buna müstehak, ama iş sektöründe iphone farkı hakikaten tartışılmaz bi ağırlığı var. bunu hava olarak algılamayın kullanım olarak işlevsellik olarak vs vs vs..

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

Pessimistic bunu yazdı:

tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BauerAir
    BauerAir's avatar
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı:

senin telefonunda viber varmı? Karşılaştırıyorsunda? Ayrıca iphone un kullanım alanı yani sektörü, media değildir. İş telefonudur. Viber ile diğer iphone kullanıcıları ile dünyanın neresinde olursan ol ücretsiz konuşursun mesajlaşırsın dosya alır gönderirsin. Aynı blackberry bis gibi. Yani o telefonla iphone u iş sektörü kullanımı kolaylığı olarak karşılaştıramazsın bile. Ama normal kullanıcılar ile kıyaslarsın. 

hocam bi bakın bağri konusmadan ya https://market.android.com/details?id=com.viber.voip&feature=search_result http://www.viber.com/

Bauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Şahin'i olan adamın kendini mercedes'le bir tutmasından başka bir şey değil bu

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı:

Pessimistic bunu yazdı:

bu tür insanlar statüsünde karşılaştırırsan iphone = 3310 bile dersin yani :) buna müstehak, ama iş sektöründe iphone farkı hakikaten tartışılmaz bi ağırlığı var. bunu hava olarak algılamayın kullanım olarak işlevsellik olarak vs vs vs..

Android'e + olarak iOS'ta kullanım ve işlevsellik olarak ne olduğunu bana yazabilir misin ?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    Pessimistic bunu yazdı:
    yeteri kadar param var. maddi sıkıntım yok. istediğim telefon piyasada olmadığı için basit bir telefon kullanıyorum. samsung galaxy not'u çıkarmış. aradığım telefonu buldum. türkiyeye gelince hemen alıp burada incelemesini yayınlarım :) galaxy note ile iphonu ayaklarımın altına alacam. bakalım şimdi ne diyecen :)))

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    Valira bunu yazdı:

sen pek iphone 4 kullanmamışsın anlaşılan ;)

sen iphone 3 ün abisini çağırırsan bende galaxy fit'in abisini çağırırım. galaxy s iphonu 4 ü döver. ikisini de yeteri kadar kullandım :)))

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Zevk meselesi bu yani niye acıosunki acımak sanamı kaldı hocam. ben araba aldım diyelim neden onu aldın acıorum sana ne demek bu ya? Benim hoşuma bu gitmiş ekranı dokunmatiği duruşu özelliği. ferrari ile lamborjini karşılatırma hocam farklı markalar.

Sen elmayı seviyorsun diye elmanın seni sevmesi şart mı ?

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 7464 Toplam Mesaj: 84