İphone Kullanıcılarına Acıdım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Sharp bunu yazdı:
    -----------------------------

AMpul bunu yazdı:

Sharp bunu yazdı:

ya beyler uzatmanın anlamı yok adam demişki murat 131de 4 tekerli yolda gidiyo bmw mercedeste 4 tekerli yolda gidiyo adam almış murat 131i bmw mercedes kullananlara acıyo :)

Anasını satayım herkesin dilinde bu var biri şahin biri mersedes biri murat biri ferrari bla bla. Deyinki iphone da şu özellik var galaxy s II de yok. bizde hee diyelim anlayalım yanlışımızı. Galaxy S II  işletim sistemi ile işlemci hızıyla ram iyle ve diğer tüm özellikleriyle iphone 4 u geçip fiyat olarak daha ucuz oluyor, murat 124 olan da galaxy s2 oluyor. bırakın körü körüne fanatiklik yapmayı açın gözlerinizi amk. 

bundan 5 sene önce alınan ilk iphone hala ilk günkü gibi kullanılabiliyor. 

samsungun bilimum çeşit dokunmatik telefonu galaxy idir corby dir montedir 1 yılını doldurmadan alayı gözümün önünde birer birer öldü ekranlar ilk ölmeye başlayan yer sonra işletim sistemi ağırlaşıyo ve telefon tiksinç bir hal alıyor öte yandan bi bakıyorum adam 5 yıllık iphone u ilk günkü gibi kullanıyo hala. samsung denen ( sözde telefonda sektör öncüsü ) tırnakla dokunmatik telefon yapmışlar telefonu tırnakla kullanmaktan 6. aydan sonra ne ekran kaldı nede dokunmatik :) anlatabildim mi körü körüne bişey yok bende iphone yok ama 2 sene samsung kullanmak gibide bi salaklık yaptım hayattan bezdim. 

samsungun en boktan ucuz telefonlarında da var doknmatik, ancak iphone gibi 2 senede 1 telefon üretmiyor her yıl onlarca çeşit telefon üretiyor. sen gidipte işletim sistemi bile olmayan (standart geçer) samsunlara bakip iphone um canım iphone um dersen gülerler adama. Karşılaştıracaksan apple ın korkudan 100 tane patent davası açıp amerkiadan toplatmaya çalığıtığı samsunglarla htc lerle karşılaştır.

Adamın 150 tl lik dandik dokunmatik samsungu var, bozulunca samsung boktan diyo, samsung buldozer de üretiyo ozaman adamın buldozerinin vitesi bozulsun gitsin iphone alsın.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    iphone kullanıyorum allah steve jobsu cennete alsın sırf onun için :| artı samsungla eşleştirmişsin 100 bg lik bi bmw ile 100 bglik bi toyotayı eşleştirebilirmisin ?

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    griffin bunu yazdı:
    iphone kullanıyorum allah steve jobsu cennete alsın sırf onun için :| artı samsungla eşleştirmişsin 100 bg lik bi bmw ile 100 bglik bi toyotayı eşleştirebilirmisin ?
    burada bmw galaxy s2 oluyor herhalde..

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

herşey bir yana iphone kullanıp kontörü bitene çok gülüyorum

Solak Cerrah
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iphone olmasa samsung o cihazı çıkaramazdı.

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

Konyali bunu yazdı:

hahhahaha sadece gülüyorum :D

not: iphone kullanicisiyim

aynen... ayrıca ben iphonu turkcellden 450 liraya aldm...

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Sharp bunu yazdı:

ya beyler uzatmanın anlamı yok adam demişki murat 131de 4 tekerli yolda gidiyo bmw mercedeste 4 tekerli yolda gidiyo adam almış murat 131i bmw mercedes kullananlara acıyo :)

ikisini bi kullan bak bakalım. biri murat124 diğeri mercedes mi ? kıçımla gülerim bu mesajına. teknoloji terk :)))

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

valla envai çeşit samsung kullandım dokunmatikleri bok gibi hepsinin ama 2-3 senelik iphonelar kullandım taş gibi dokunmatiği var ayrıca apple store da cabası

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:

valla envai çeşit samsung kullandım dokunmatikleri bok gibi hepsinin ama 2-3 senelik iphonelar kullandım taş gibi dokunmatiği var ayrıca apple store da cabası

samsungun hangi modelini kullandın ? kızaklı tuşlu deme. üzüntümden ağlarım :))) önce samsung galaxy fit kullan, galax s kullan, galaxy s II kullan. ondan sonra karşılaştır. siz sadece isme bakıyorsunuz. biri samsung diğeri iphone diyorsunuz. o iphone diye öldüğünüz cihazı üretenler şimdi altına sıçıyor. samsung galaxy s hepsini öpüp attı. :)))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

th317 bunu yazdı:

Konyali bunu yazdı:

hahhahaha sadece gülüyorum :D

not: iphone kullanicisiyim

aynen... ayrıca ben iphonu turkcellden 450 liraya aldm...

turkcell'in de a.g. ! ha apple ha turkcell ikiside kullanıcısının beynini zehirlemiş. eskiden turkcell ile mesaj bile atamıyorduk. kaç kontör yiyordu. onu da vodafone öpüp attı. yaşa vodafone. 

Toplam Hit: 7479 Toplam Mesaj: 84