İphone Kullanıcılarına Acıdım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Bir Android aşığı olarak, seveni olarak, fan ı olarak, kullanıcı olarak( HTC Wildfire 2.2 Froyo kullanmaktayım),

Bir yazılım geliştirici olarak,

Bir macbookpro ve ipod touch 4 sahibi olarak,

Android ve iOs geliştiricisi olarak,

ve bir open source aşığı olarak,

ben de sana acıdım...

Çünkü olayların gelişimini bilmiyorsun, son kullanıcı olarak bakıyorsun. Teknolojik, yazılımsal, tasarımsal açıdan baktığımdan işte bende sana acıyorum...

Android kullanıcısıyım ama bak sana acıyabiliyorum. Bu böyle karşılıklı birbirimize acıyarak devam eder. Bırak insanlar zevklerini alsınlar telefonlarından, kendi çizgilerini ve kullanım zevklerini bulsunlar.

Ayrıca ben de Ubuntu ve Mac OS X Lion kullanıcısı olarak windows ve özellikle en çok da IE kullanan insanlara acıyorum. Ne bileyim alakasız olsa da içimde kalmasın ben de paylaşayım dedim senin gibi özgürce :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:
    -----------------------------

Bir Android aşığı olarak, seveni olarak, fan ı olarak, kullanıcı olarak( HTC Wildfire 2.2 Froyo kullanmaktayım),

Bir yazılım geliştirici olarak,

Bir macbookpro ve ipod touch 4 sahibi olarak,

Android ve iOs geliştiricisi olarak,

ve bir open source aşığı olarak,

ben de sana acıdım...

Çünkü olayların gelişimini bilmiyorsun, son kullanıcı olarak bakıyorsun. Teknolojik, yazılımsal, tasarımsal açıdan baktığımdan işte bende sana acıyorum...

Android kullanıcısıyım ama bak sana acıyabiliyorum. Bu böyle karşılıklı birbirimize acıyarak devam eder. Bırak insanlar zevklerini alsınlar telefonlarından, kendi çizgilerini ve kullanım zevklerini bulsunlar.

Ayrıca ben de Ubuntu ve Mac OS X Lion kullanıcısı olarak windows ve özellikle en çok da IE kullanan insanlara acıyorum. Ne bileyim alakasız olsa da içimde kalmasın ben de paylaşayım dedim senin gibi özgürce :)

arkadaş arada 1000 tl kadar fark var. hadi insan parasına acımıyor o halde git o paradan daha az paraya iphone dan daha güzel galaxy s serisinden birini al. yada htc nin telefonlarından al. ne bileyim yani bişey alırken azcık düşünün :) akıl alacak iş değil. tamamen özenti. bir grup zeka özürlü bana iphone kullanıyor desin de, ne kadar para harcarsam harcayayım. bence bu psikoloji tam anlamıyla ergen psikolojisidir. ha bundan 5 sene önce adam iphone almış şimdi kullanıyor. saygı duyarım. çünkü o zaman şimdiki gibi galaxy s yoktu. htc sensation yoktu. desire hd yoktu. lg optimus 3d yoktu. motorola atrix 4g yoktu. ben şimdi bu güzelim telefonlar olduğu halde fazladan para veripte sırf iphone desinler diye iphone kullanan ve hatta kontörü veya internet paketi bile olmayan zavallılara acıyorum.... ezik psikolojisi tamamen :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:

"İphone Kullanıcılarına Acıdım "

Geçen gün bir arkadaşımın İphone'unu inceledim. Benim 550 liralık samsung galaxy fit ile karşılaştırdım. İphone'un ne gibi artıları varmış diye baktım. dokunmatik kalitesi her iki cihazında tıpa tıp aynıydı. bunu daha önce internette bir yorumda okumuştum ama inanmamıştım. kendim test ettim bizzat gözlerimle gördüm... 

İphone da artı olarak 8gb dahili hafıza vardı, galaxy fit'te 160 mb.
    İphone'un işlemcisi teknik verilere göre biraz daha hızlı "sayılır". ama ben aradaki hız farkını bariz olarak göremedim.
    geri kalan özellikler neredeyse aynı ! 

arkadaş durumu görünce biraz ezildi :) senin telefonda ipod varmı ? Şöyle iyi böyle iyi felan dedi.
    O neymiş aç bakalım dedim. bildiğin müzik çalar programı çıktı. bende mobo player yüklüydü. açtım bak incele dedim. inceledi, "e bu benimki ile aynı dedi." bendeki cihazın fiyatını sordu 550 tl civarı dedim. sen kaça aldın dedim 1250 tl dedi. yuh lan ! Acıyorum İpone kullanıcılarına. Apple sizin beyninizi zehirlemiş lan.

edit: başlığı değiştirdim :)

iphone kullanmadığından saçmalamışşsın hocam:)

heleki ekran kalitesi aynı diyosnya bişe demiyorum hocam sen bize acımaya devam et :D

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Bisses bunu yazdı:

balik_ bunu yazdı:

"İphone Kullanıcılarına Acıdım "

Geçen gün bir arkadaşımın İphone'unu inceledim. Benim 550 liralık samsung galaxy fit ile karşılaştırdım. İphone'un ne gibi artıları varmış diye baktım. dokunmatik kalitesi her iki cihazında tıpa tıp aynıydı. bunu daha önce internette bir yorumda okumuştum ama inanmamıştım. kendim test ettim bizzat gözlerimle gördüm... 

İphone da artı olarak 8gb dahili hafıza vardı, galaxy fit'te 160 mb.
    İphone'un işlemcisi teknik verilere göre biraz daha hızlı "sayılır". ama ben aradaki hız farkını bariz olarak göremedim.
    geri kalan özellikler neredeyse aynı ! 

arkadaş durumu görünce biraz ezildi :) senin telefonda ipod varmı ? Şöyle iyi böyle iyi felan dedi.
    O neymiş aç bakalım dedim. bildiğin müzik çalar programı çıktı. bende mobo player yüklüydü. açtım bak incele dedim. inceledi, "e bu benimki ile aynı dedi." bendeki cihazın fiyatını sordu 550 tl civarı dedim. sen kaça aldın dedim 1250 tl dedi. yuh lan ! Acıyorum İpone kullanıcılarına. Apple sizin beyninizi zehirlemiş lan.

edit: başlığı değiştirdim :)

iphone kullanmadığından saçmalamışşsın hocam:)

heleki ekran kalitesi aynı diyosnya bişe demiyorum hocam sen bize acımaya devam et :D

ben iki cihazı da kullandım. sen galaxy fit kullanmamışsın :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

dokunmatiği gerçekten aynı kalitede mi? başka sorum yok :S

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

Sharp bunu yazdı:

ya beyler uzatmanın anlamı yok adam demişki murat 131de 4 tekerli yolda gidiyo bmw mercedeste 4 tekerli yolda gidiyo adam almış murat 131i bmw mercedes kullananlara acıyo :)

ne yarışlar izledim şahini kartalı ferrarisini bmw sini geçiyor paşam..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

dokunmatiği gerçekten aynı kalitede mi? başka sorum yok :S

hiçbir fark göremedim. onun için buraya başlık açtım. defalarca menülerde gezindim, resimleri büyütüp küçülttüm, internette gezindim vs. fark bulamadım. dediğim gibi daha önce internette başkası yazmıştı inanmamıştım ama kendim karşılaştırınca fark olmadığını gördüm. olsa ile ancak %1-2 civarında ancak vardır. kullanırken anlamıyorsunuz yani.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

samsungmu iyi :) hemen satıyorum malı mülkü 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

gosteris yapmaktan baska ose yaramayan gereksiz bir telefondur ha gereksizligi istendigi paradan oturudur iphone alip daha itunes kullanmayi bilmeyen milyonlarca insan vardir bundan eminim ama performans bakimindan gercek kullanicinin alacagi bir android yazilima sahip telefondur cunku onu icin acik ve gelistirilmye devam eden bir cihaz almak mantiklisidir. iphone ios yazilimindan dolayi hizlidir ve kimse bunun aksini iddaa edemez. android de bi bakima bu sekildedir. aslina bakarsaniz kimse ne samsunga nede apple bok atmasin sadece kendi icin dogru olani alsin bana deseler ki suanda git telefon al alacagim telefon kesinlikle gooapple dir :D

delimiyim ben?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

bende de htc sensation varda 1.650 aldıydım aq samsungun varryaaaa iphone yada bu sen kimle karşılaştırıon lennnn :D 

edit: 3 aydır çok severek kullanıyorum tlf iphone 4 kullandım ama onu pedere verdim bundan aldım bu htc daha hoşuma gitti söyleyim

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
Toplam Hit: 9966 Toplam Mesaj: 84