folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İSTANBUL PATLIYOR.. Levent Çarşısı Ve Beyoğlu

İSTANBUL PATLIYOR.. Levent Çarşısı Ve Beyoğlu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Olaydan 15 dk. önce oradan gectim, her sabah oldugu gibi :(

Bu arada NTV radyo ;
    "Beyoglu konsolosluk binasi tamamen cökmüs....!"
    "Taksimde büyük bir paket bulunmus...."
    "Bostancı da patlama yok"

Ben Türkiyenin böyle kötü bir hafta daha gecirdigini hatirlamiyorum, deprem haric....

Ne oluyor güzel Istanbul"uma..?!

ALLAH hepimizi korusun...

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    doğukan Allah korumuş ne diyim... geçmiş olsun hoja..

ya olm ne el-kaide si... niye yapsın el-kaide böyle bişeyi... tamamen amerikan ve yahudi oyunu bunlar... ne diyorum sana herifler ortadoğuya çöreklenmek için ikiz kuleleri kendileri yıktı...

aynı anda rotasından yarım saat önce çıkmış 3 tane uçağı farkedemeyecek kadar salakmı amerikan hükümeti..

asker yollamadın bak noluyo demeye getiriyolar.. illa asker yollayacaksın diyo adam.. zorluyo seni..

ve bizde hala ülkede CocaCola Mcdonalds barındırıyoruz.. way a.k.......

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Bakın kafanızı calistirin, Istanbul"da, bir Müslüman kentinde, Peygamberin bile hadisinde övüp elbet birgün bizim olacak mübarek bir sehir dedigi yerde, ölen insanlarin Türkoglu Türk Müslümanoglu Müslüman olacagi bir yerde, mübarek Kadir gecesi arefesinde, savas yapmanın bile haram oldugu Ramazan ayında...

BU ISTE OLSA OLSA UNITED SNAKES OF AMERICA VE KUCUK KARDESI ISRAILIN PARMAGI VARDIR..!

Ortadoguyu ele gecirmek icin savasa bahane diye ikiz kulelerini indiren 50bin insanini öldüren bir devlet elbet bunu da hayli hayli yapar..

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAOS
    KAOS's avatar
    Erkek
    SAAT 12 itibarıyla 6 ölü 102 yaralı varmış.

GÖZTEPEDE ki patlama haberleri asılsız çıktı.

Bu olayı yapan ve yaptıranlar şerefsizlerin allah belasını versin.

FALL ONTO YOUR KNEE FOR THE PHANTOMLORD
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Designer lan nerden cikarion adamlarin kendi kulelerini vurduunu delimisin olm, o kulelerin boyutu ne bilionmu sen bi tanesinin cevresini yürüyerek dönene kadar anan aglar ole bizdeki akmerkezin kulelerine benzemio onlar, atom bombasi atsaydi bari newyorka petrol için. ufak capta bi patlama olsa neyse ama kesinlikle amerikanin kendine yaptii bişe deil mantikli düsünürsek

Bunun arkasındaki örgütün bulunması halinde bütün müridleri canlı bomba olmaya ve bu olayin intikamini almaya cagiriorum

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Ölü sayisi artiyor, daha 6 ne ki ?? Hastaneden hepsi sag mi cikacak (ki insALLAH cikarlar) ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HSBC Merkezi Hong Kongta olan bir ingiliz bankası. Türkiyede 1. Dünyada 8. en büyük yabancı banka. Türkiyede çoklu şube olayina gecti ve en cok işlem hacmine sahip olan yabancı banka.

Bostancıdaki ihbar asılsız.

on error go to hell
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diabolical
    Diabolical's avatar
    Erkek
    Walla arkadaslar ben showda calısıyom yayın bantlarını getiren kameramanlar salya sümük , sirkette ısıkcıya bile kamera verdiler herkez olay yerinde .... Ekrana henüz dogru dürüst bir görüntü verilmedi cunku montajlanması gerekiyor .Sahsen ben orjınal görüntüleri gördüm İnsanlar param parca olmus...
    Bunun insanlıkla alakası yok .MİT ne iş yapıyor amına koyim yaaa...Filistini gectik , dısarıdamı cıkamıyacagız artık ...Ey benim güzel istanbulum basına budamı gelecekti...
    Yanı basımızda israil konsolosluğu var.Abartmıyorum yaklasık 100 israil gizli servis elemanı geldi YKP ya ..İsrailliler canının kıymetini biliyor.İşin ilgin yanı ajanlar bizim fotoğrafcıları cekim yapamazsınız diye engellemeye calısmıslar.Bizim 20 kişilik ekipte heriflere bir güzel dalmıs ...Aksam görüntüleri verirlerse seyredin...

BU arada israil konsolosluğuna saldırı falan olursa uzun bir süre aranızda olamayabilirim , hakkınızı helal edin

Bu gün yine omzum agrıyo mına koyim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Ya su Leventin haline bakin, tarlaya dönmüs, 5 senedir günde iki defa gectigim yeri taniyamiyorum ya..!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAOS
    KAOS's avatar
    Erkek
    12:05 itibariyle 7 ölü 107 yaralı oldu
    ölenlere ALLAHTAN rahmet yaralılara acil şifalar dileriz.

yaralı ve ölü sayısınının artmamamısı temennistyle

Acil Kan İhtiyacı var.Yakında bulunanlar kan vermeye giderlerse ölü sayısıın artmamaması saglanabilir

FALL ONTO YOUR KNEE FOR THE PHANTOMLORD
Toplam Hit: 18343 Toplam Mesaj: 87