folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İSTANBUL PATLIYOR.. Levent Çarşısı Ve BeyoğluİSTANBUL PATLIYOR.. Levent Çarşısı Ve Beyoğlu

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  rainydayz
  rainydayz's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Temmuz/2003
  Dişi
  tek basimiza usa i bile yenebilecegimizi dusunmuyorum ki yandaslari cok olur savasin sonucu ne olur dersin ? kar mi daha cok zarar mi olu sayisi artar sadece diye dusunuyorum ( benim fikrim )
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BartheZ
  BartheZ's avatar
  Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 03/Haziran/2002
  Erkek
  Amerikanın yandaşı mı çok? Irakta halini gördük. Şu an savaş açtıktan sonra indiremeyeceğimiz (belki Çin) hiçbir ordu yok. Ama uzun zamandır savaş yapmıyoruz. Ordumuzun durumu ne bilmem ama herhangi bi savaşta (Kara savaşı) girer çıkarız tık demez. Ama şu bi gerçek bizi açık açık işgal etmedikçe hiçkimse, biz hayatta kalkıp ültimatom vermeyiz. İslamic_Force"un dediği gibi, 11 askerimizin ki bunlar özel eğitimli askerler, başlarına torba geçiriyorlar. O Hilmi Özkök denecek olan dana bir kez telefon açıp demiyor İncirlik"e "Bir tane amerikan uçağı kalkmayacak ordan" diye. Recep şerefsizi bir kez çıkartıp notayı basmıyor. Bu mu Türklük? Bu mu Türkük gururu?
  Böyle gururun .mına koim ben.

  Ya savaşacaksın ya savaşacaksın.
  1- Kıbrıs
  2- Terör
  3- Kuzey Irak
  4- Dış Borçlar
  5- İç bozukluklar (işsizlik, adaletsizlik, gelir dengesizliği vs.)

  hangisinden kurtulacaz? hangisini sonuçlandıracak. Amaç belli. Amerikayla İsrail bir olup kutsal topraklara kavuşacaklar. Amaç ortadoğuda barış değil, amaç ortadoğunhun ta kendisi.
  Bunlarda amerika-israil işi. El Kaide ise hikaye. El kaide dedikleri şey İsrailin İnanç Savaşları için yarattığı hâyali bi örgüt. Ossama Ben Laden de öyle.

  İnançsal savaş Doğuyu, Politik-İnanç savaşı ise Avrasyayı çökertmek için.

  Savaş oluyor desinler ilk gönüllü asker ben olucam!

  on error go to hell
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  IsLaMiC_ForCe
  IsLaMiC_ForCe's avatar
  Bilgi/Destek Madalyası
  Kayıt Tarihi: 03/Haziran/2002
  Erkek
  Bugün tüm Avrupa Türkiyeyi isgal etse de ayni umutsuzlugunu sürdürür müsün ?

  Peki bundan 80 yil önce ne farki vardi ? Ingiltere, Italya, Yunanistan, Fransa, Ermeniler, dört taraftan yurdumuz isgal edilmedi mi ? Bu isgalden kurtulusu iddia etmek deli isi demiyorlar miydi ?

  Ne oldu ? Elbetteki bugün hemen ABDye savas ilan etmeyecegiz zaten bu yarar degil zarar verir hemde cok, bu akil isi degil, demek istedigimiz pasiflik yüzünden yüz buluyorlar ve bizi oyunlarina alet ediyorlar.. Gerekirse savasiriz mesaji verdik mi bak ki ne oluyor ? Türkiyeye savas acmaya Çin bile göze alamaz.. Biz de savasmayacagiz, tüm istedigimiz sivrilmek ve gerekli yerlere mesaj vermek.. Bu gerekiyor.. Dostumuz yok bunu anlayin, kendi basimizin caresine bakmak ve yasamak icin uyanik olmak zorundayiz..

  Yoksa Ikinci Kurtulus Savasi uzak degil, Osmanli da böyle cökmedi mi ? Yavas yavas, sindire sindire.. 1890 küsür de Istanbulda bir adama "Osmanli yikilacak, dört taraftan isgal edilecegiz" dese biri, hadi len diye timarhaneye atmazlardi mi ? her an her sey olabilir, 2. Dünya savasinin arefesini bir arastirin, Ingiliz donanmalari Fransaya nezaket ziyaretleri yapiyor..

  "ALLAH, akillarini kullanmayanlari pislige birakir" 10/100, KK
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  milas
  milas's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Kasım/2003
  Erkek
  arkadaşlar sağcılığı solculuğu unutalım, zaman kenetlenme zamanı kahrolsun A:B:D ve İSRAİL

  sevecen
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  IsLaMiC_ForCe
  IsLaMiC_ForCe's avatar
  Bilgi/Destek Madalyası
  Kayıt Tarihi: 03/Haziran/2002
  Erkek
  milas bunu yazdı:
  -----------------------------
  arkadaşlar sağcılığı solculuğu unutalım, zaman kenetlenme zamanı kahrolsun A:B:D be İSRAİL
  -----------------------------

  Kimse yapmiyor ki ? Bu da nereden cikti ?

  Bu arada Kadiköy yakasinda patlama olmadigi kesinlesti, Konsoloslukta da ölenlerin var oldugu ve cöken binanin Konsolosluk degil yan binasi oldugu haberlerden isittigim..

  Topkapida da sanirim bomba bulunmus ??

  "ALLAH, akillarini kullanmayanlari pislige birakir" 10/100, KK
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BartheZ
  BartheZ's avatar
  Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 03/Haziran/2002
  Erkek
  Olay 2. Dünya Savaşındakiyle aynı şekilde ilerliyor. Irak"a asker gönderenler / göndermeyenler. Neymis barış için gidiyolarmıs.

  Bize de böyle gelmisleri, ama biz ne dedik? "Fransa geldi işgal etti, İtalya geldi işgal etti, ingiltere geldi işgal etti."...
  Farkı ne?

  Dünya gruplaşıyor, terör eylemleri artıyor. Savaş geliyor. İstesekte istemesekte ortadoğudaki oyunlara gelicez. Ordumuz guclu olduu için en sona biz kalıcaz. 4 bir yandan sıkıstıracaklar. Güneydoğuda Amerika Irağı, Güneyda İsrail İran"ı, Doğuda İsrail Ermenistanı.

  Ama tek bir fark olucak. Başörtüsünün altına mermi sarıp cepheye taşıyan kadın olmayacak bu kez. Atatürk Anafartada nöbet tutmayacak mesela.

  on error go to hell
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  rainydayz
  rainydayz's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Temmuz/2003
  Dişi
  IsLaMiC_ForCe
  bir yandan haklisin ama ote yandan teknoloji farki varki var adamlar ayaklarini karaya basmadan havadan bombardimanla islerini bitiriyorlar ben burda savasi biraz hikaye olarak takip edebildim cunki burdaki haberler genelde asparagas gibi dusunuyorum netten gazeten okuduklarimla cok farkliydi . O yuzden sizin olaylari daha net bir acidan gorebildiginizi dusunuyorum. ama velakini hayir yapalim derken elimizdekinleri de goz gore gore tehlikeye atmiyalim diyorum o kadar bu arada bir arkadas Ankarada da biseyler oluyor demisti gerisi gelmedi
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  kaplan
  kaplan's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Eylül/2002
  Erkek
  Göztepe yakınlarındaki patlama asılsız çıkmış.
  Bu konuda bilgisi olan varmı.

  ELBET BIRGÜN
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  IsLaMiC_ForCe
  IsLaMiC_ForCe's avatar
  Bilgi/Destek Madalyası
  Kayıt Tarihi: 03/Haziran/2002
  Erkek
  Barthez, Iran halkinin Türk halkina kursun sikacagini kesinlikle sanmiyorum, aramizda büyük bir zitlik olsa da bu iki halk kardestir, akilli bir stratejiyle yanimiza cekebiliriz, zaten Iran asla ABD-Israil yaninda karsi halklara cephe almaz..

  Bu arada antiparantez Iran sempatizani degil mevcut sözde Islami özde seytani rejime lanet okuyan biriyim, zulum ve baskiyla yönetilen despot bir Islamist düzen olamaz.. Yeryüzünde Kurandaki düzenle yönetilen bir ülke yok, aldatmasin kimse sizi.. Hepsi ABDnin Israilin kuklasi yönetimler görmüyor musunuz ? Halki rejimle baski altinda tutuyorlar ki özgür olup da basimiza bela olmasin diye, kilif olarak da bu rejim ALLAH"in rejimidir deyip "bas kaldirma carpilirsin"a" getiriyor ALLAHin belalari..

  Ankara"da ve Göztepede de bir olay yok.. Ikisi de asilsiz..

  "ALLAH, akillarini kullanmayanlari pislige birakir" 10/100, KK
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Designer
  Designer's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Temmuz/2006
  Erkek
  http://www.atamedya.com

  resimleri otomatik güncelliyoruz...

  Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
Toplam Hit: 7795 Toplam Mesaj: 87