folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İSTANBUL PATLIYOR.. Levent Çarşısı Ve Beyoğlu

İSTANBUL PATLIYOR.. Levent Çarşısı Ve Beyoğlu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    Holy...... gökdelenlerin yapım maliyeti 5,5 milyar dolar... Iraktaki petrol ün ve askeri gücün değeri ne kadardır sence???????

kaç tane kule dikersin biliyonmu?????

kule manyaa yaparsın ortalığı o paralarla..

Kapitalizmde insana mala acıma yoktur.. eger 20 milyar dolar kazanacaksan 40 bin insanı feda edersin feda edersin..

adamların ırağa asker yığmak için bi denenleri olması gerekiyodu.. yarattılar... kuleleri indirdiler..

Uydudan senin saatinin markasını gören bi ülke 3 tane uçak kaçırılma planını mı bilmicek???

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rainydayz
    rainydayz's avatar
    Dişi
    ikiz kule davasinda kendi kulelerini yikma konusunda olabilme ihtimali oldugunu dusunuyorum acikcassi .Bu olayda sIklasmaya basladigina gore USA in parmagi olma ihtimali daha cok gibi geliyor :( Bush yonetimi Clinton zamanini arattiriyor .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Bush bugün Ingilterede..
    Hedefler tamamen Ingiliz hedefleri..

Sizce ?

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rainydayz
    rainydayz's avatar
    Dişi
    netten hicbir kanala ulasamiyorum zaten burasi tek haber kaynagim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Türkiyedeki yabancı kuruluslari (inanc ve milli gurur yönünden) yıkmak Türkiye hakkında ne kazandırabilir amerika ve israile?

Ama bizi AB ye almamak icin iyi bir neden olur. IMF "in borç vermesi icin iyi bir neden olur.

ona buna "güneydoğudaki PKK yı temizle" derken terörün zart die cıkıp gelmesi yine amerika ve israil konusunu akla getirebilir. aslında benim tek tahminim İsrail. Bu şerefsizler her şeyi yaparlar. Amerika da olabilir. Al birini vur ötekine. kendi kulelerini yıkarlarmı bilmem ama Türkiyedeki kuruluslari, tapınaklari vururlar. Bu normal.

Tek yol Savaş!

on error go to hell
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diabolical
    Diabolical's avatar
    Erkek
    arkadaslar ankaradada bişiler oluyor ..

Bu gün yine omzum agrıyo mına koyim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rainydayz
    rainydayz's avatar
    Dişi
    onlarin istedigi de bu bence savas ama savas Turkiye icin su an cikis yolu degil cunki henuz yeterli savunma yapabilcek durumda degiliz diye dusunuyorum sonuc irak gibi olur zaten bunlarin amacida ona yol hazirlamak gibi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ATV den izleyin ben ordan izliorum, adamlar surekli naklen yayin yapiolar, binanin icinde yarali buluolar ama adam tutup cıkartmıo dısardan itfaiye erini cariyo. alla alla.
    bu saldiriyi yapana bir yaptirana iki.

on error go to hell
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rainydayz
    rainydayz's avatar
    Dişi
    atv de cikmiyor :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Barthez benim dedigim de bu, onlar icin giden sadece para, onlarda bol, ama bizim icin, can gidiyor can, Istanbul gidiyor... Onlar icin bir HSBC binalari yikilmis ne olacak, yenisini dikersin, ama bizim insanlarimiz ne olacak ?

Hakikaten tek yol savas artik, baska bir sey degil, niye böyle boynumuzu bükmüs, aman bulasmayalim, aman bir sey demeyelim diye pisirik pisirik oturuyoruz, 11 asker olayinda zaten rezil olmadik mi, ABD bir vatandasinin burnu kanadigi zaman ortaligi ayaga kaldiriyor, ALLAHin conisi benim alimden velimden daha mi degerli ? Hadi onlar icin öyle, bizim icin ??

Ortaligi ayaga kaldiralim, kimden süpheleniyorsak acik acik tehdit edelim, ultimatom verelim, gerekirse savas ilan edelim, böyle daha mi az zarar görüyoruz.. Ayni Osmanliyi cökerttikleri gibi.. Bizi pasifligimiz batiracak..

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
Toplam Hit: 18342 Toplam Mesaj: 87