folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İSTANBUL PATLIYOR.. Levent Çarşısı Ve Beyoğlu

İSTANBUL PATLIYOR.. Levent Çarşısı Ve Beyoğlu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Radyoda ve tvde And. Yakasinda bir patlama yok diyorlar ama antu.com forumunda göztepede oturanlar patlama sesi duyduklarini söyleyenler var, bilgisi olan var mi ya ?

"ALLAH, akillarini kullanmayanlari pislige birakir" 10/100, KK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SALDIRIYI ISTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜGÜNÜ ARAYAN BİR ERKEK IBDA-C VE EL-KAIDE ADINA USTLENDI ?!"

;

"MASONİK HEDEFLERE KARSİ SALDIRILARIMIZ DEVAM EDECEKTIR, MÜSLÜMANLAR YALNIZ DEGİLDİR, BU SALDIRIYI IBDA-C VE EL-KAIDE BIRLIKTE GERCEKLESTIRMISTIR"

2 DEFA TEKRAR ETMIS VE TELEFONU KAPATMIS..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    ben buna inanmıyorum.. üstlenme olayına.... üstlenecek örgüt sinagoglarıda üstlenirdi hoja..

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeVLisH
    DeVLisH's avatar
    Erkek
    Bende bu olayların altında çeşitli ülke istikbaratlarının bulunduğuna inananlardanım.Herkes ABD ve israil"den bahsediliyor.Bunların yanlarında olan ve bence bu işleri en iyi yapan ülke İngiltereyi"de unutmamak lazım.
    Bunların hepsi bi konmplo teorisi olabilir ama oskaca bir ülkenin (ki bu ülke şu anda dünyayı yönetiyor (ABD)) başkanı müslüman bir ülkeye savaş açarken "bu bir haçlı seferidir" diyecek kadar büyük bi gaf yapamaz.Bu sözün üzerinde bi düşünmek gerektiğine inanıyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreadmarex
    dreadmarex's avatar
    Erkek
    Bu bence kesinlikle El kaide nin işi amerika yandaşı olduğumuz için yapıyolar...

Ölüm peşimden koşarken beni kucaklamak için Düşmanlarımı yolluyorum onun kollarına Belki birgün doyar ve peşimi bırakır diye Belki de bir gün ben doyarım öldürmeye Ve bırakırım kendimi ölümün soğuk ellerine ALDERIA!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Designer bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben buna inanmıyorum.. üstlenme olayına.... üstlenecek örgüt sinagoglarıda üstlenirdi hoja..

elbette ki ben de pek inanmiyorum ama haber degeri oldugu icin yazdim,bu üstlenme olayi o kadar kolay mi ? Mesela birimiz arasak ve ; "Bu olayi da 11 Eylülü de JFK suikastini de biz yaptik" desek böyle inanacaklar mi ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    __DELIKAN__ bunu yazdı:

Yarin savasa girsek kimseden yardim beklemeyin. Kendi basimizin caresine bakmak zorunda kalacagiz. Cünkü Ümmet duygusu yok, Kardeslik suuru yok! dün Bosnaya yardim ettikmi? Cecenistana yardim ettikmi? HAYIR! Onlar kendi baslarinin caresine az bucuk bakabildi. Bakalim onlar kadar olabilecekmiyiz.

dostum... sen türkiyeyi cecenistan bosna olayalrında sessiz kaldı biliyosun dimi?

güzel.. benim en az 20 arkadaşım (ki her biri 90 kişilik eğitimli komando birliğinden adamlar) 20 ile çarp bi okadarda bilmediğin..

orada nasıl sırp avladıklarını anlatıyolar.. ama tabiki sivil kıyafetle..

adamlara demişler başınıza bişey gelirse ölürseniz bizim malımız değilsiniz.. üzerlerinde tr askeri olduklarını gösteren hiçbirşey taşımalarına izin verilmemiş.. yaralanırsanız baktınız esir düşeceksiniz kafanıza sıkın emri..!...

sen türkiyeyi sessiz zannediyodun dimi...

öyle bilmen gerekti...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeVLisH
    DeVLisH's avatar
    Erkek
    Çeçenistan olayında askerleri bilmem ama sivil bi sürü kişinin gittiğini biliyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Güzel diyorsun Delikan kardesim.. Kurtulus Savasinda meleklerin cephelere inip dedelerimizle omuz omuza savastigina adim kadar eminim.. Yaslilardan cok seyler dinledim, efsaneler üretmis olabilirler ama bu mümkün olan bir seydir, yarin bir savas olsa ve sirtimizi O"na dayasak emin olun yine farkinda olmadan meleklerle omuz omuza savasacagiz..

Bedir / Uhud savasi ile Kurtulus savasi arasinda ne fark var ki ? ALLAH"IN bize bu lütfunu hangimiz farketmis anmis ve sükretmistir..

Patlamalar devam edebilirmis, Istanbullu arkadaslar dikkat edin lütfen gittiginiz yerlere, hedef olabilecek yerlere yaklasmayin(ABD Ingiliz yerleri ve meydanlar)..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Son durum 17 ölü, 300 yarali

Toplam Hit: 7644 Toplam Mesaj: 87