folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    bi kere şu chp'yi ve kılıçdaroğlu'nu savunanlar saygılı olsunlar.ne kadar acizsiniz yahu.her türlü aciziyetin örneğini göstermişsiniz.tek tek okudum tüm sayfaları.küfür sizde.hakaret sizde.bilgi ve belge sunanlara hakaret ederek, küfür ederek nereye varıyorsunuz ?

terbiyesizlik yapmayın.beyniniz adam gibi tartışmaya yetmiyorsa yazmazsınız olur biter.küfür ederek anca kendi basitliğinizi gösterirsiniz.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

onemınuıte@ daha önce küfür yüzünden tahribat.com dan uyarı almışsın

Sana soruyorum biz demokratik bir ülkede yaşamıyormuyuz ? ya da demokrasiyi savunmuyormuyuz ?

ak partiye ben de genel seçimlerde oy vermedim şimdiye kadar Recep Tayyip Erdoğanın ben de aşığı değilim

ama hiçbir yerde ülkenin Başbakanına veya diğer devlet büyüklerine küfür etmedim, ettirmedim

Atatürk'ün emanet ettiği Türk gençliği böyle mi düşünmesi, böyle mi davranması lazım ?

Herşeye rağmen kale gibi ayakta Cumhuriyetimiz var, devletimiz var devlet büyüklerimiz var 

karşı da olsak küfür etmemiz mi gerek ? Küfür dünyanın hangi yerinde hangi sorunu çözmüş

Bana küfürün dünya üzerinde çözdüğü sorunlardan bir örnek ver ya da ispat et elini öpecem senin

Küfür her zaman için dünyada kin getirmiştir. Öfke getirmiştir. Hiçkimseye hiçbirşey kazandırmamıştır

Acıyorum senin gibilerine

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Durmak yok sömürmeye devam ;)

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

-----------------------------

hacım yoksa sizin düşüncelerinizde olan arkadaşlar burdaki yazıları polise bildirip müridleri içeri tıkmak hedefinde mi ?

kaç senedir Tahribat.com dayım kimseyi şimdiye kadar tehdit etmedim son attığım mesajda da hiçbir tehdit unsuru yoktur 

sadece "bu sözlerin senin başına bela açar, başka yerlerde söyleme biri seni savcılığa şikayet etse çeşitli yaptırımlarla karşılaşırsın" demek istedim ve kesinlikle seni şikayet edecem gibilerinden bir kelime sarf etmedim

bu forumda 1000 e yakın mesaj attım kimseyi tehdit etmedim etmem de. 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    fatihack bunu yazdı:
    bi kere şu chp'yi ve kılıçdaroğlu'nu savunanlar saygılı olsunlar.ne kadar acizsiniz yahu.her türlü aciziyetin örneğini göstermişsiniz.tek tek okudum tüm sayfaları.küfür sizde.hakaret sizde.bilgi ve belge sunanlara hakaret ederek, küfür ederek nereye varıyorsunuz ?

terbiyesizlik yapmayın.beyniniz adam gibi tartışmaya yetmiyorsa yazmazsınız olur biter.küfür ederek anca kendi basitliğinizi gösterirsiniz.

Küfürle bizi bastıracaklarını sanıyorlar... OneMinute bizde seni öpüyoruz mUCkx :D

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    fatihack bunu yazdı:

Küfürle bizi bastıracaklarını sanıyorlar... OneMinute bizde seni öpüyoruz mUCkx :D

----------------------------

acizliğinize yanın başka bişey demiyorum (.)

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı:

acizliğinize yanın başka bişey demiyorum (.)

kimin aciz olduğu ortada.sayfalarca hakaret ve küfür eden ortada.ve bunları yapmalarına rağmen hala acizliklerini kabul etmeyip, karşı tarafa aciz diyen bi acaip tiplerde var burada.çok ilginç çok. : )

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

fatihack bunu yazdı:

kimin aciz olduğu ortada.sayfalarca hakaret ve küfür eden ortada.ve bunları yapmalarına rağmen hala acizliklerini kabul etmeyip, karşı tarafa aciz diyen bi acaip tiplerde var burada.çok ilginç çok. : )

evet daha da garibi zeytinyağı gibi üste çıkıyo dangalaklar =D 

aqp yavşakları 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

fatihack bunu yazdı:

evet daha da garibi zeytinyağı gibi üste çıkıyo dangalaklar =D 

aqp yavşakları 

toyyiq bunların genine vermiş morfini avanaklar robot gibi a.q toyyiq zikse g*tünüzü bidaha dersiniz (=

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

http://www.kemalkilicdaroglu.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1242:almanyadak-denz-fener-davasinin-tuerkyedek-asil-fallernden-kanal-7-ve-uelke-tvnn-sahb-zekerya-nkaramanin-televzyonlarinda-suerduerdueue-ftralara-yanitlar&catid=1

Yukarıdaki linkte bu pkk iftirasına yanıt vermiş adam. ayrıca konuya girer girmez yaptığım ilk iş konuyu okumak değil habere sağ tıkladım resmin kaynağı samanyolu bu adamların yaptıkları haberler ortada zaten.

Ayrıca kanal 7 muhabiri kılıçdaroğluna bi soru sormuştu sokakta, böyle böyle iddaalar falan var diye kılıçdaroğlunun söylediği söz şu; beni kanal 7 çıkartın! buna cesaretiniz varmı ? iddaa sahipleriyle yüzleşelim. bunu yapabilirmisiniz ? diye sordu kaç ay geçti hala tık yok. madem bu yayın organların haberlerine itimat ediyorsunuz neden gerçeklerle yüzleşmekten korkuyorlar çok mu zor kemal kılıdarçoğlunu bu iddaa sahipleriyle yüzleştirmek ? yiyecekmi adamları ? bana birisi bunu izah etsin. 

Ayrıca Fatihack. bi yorumunda şöyle söylemiştin şimdi o lafına cevap vermek nasip oldu. demiştin ki bildiğim bişey varsa o da chp nin atamızla alakası yoktur diye. bende sana soruyorum chp nin atamızla ilgisi yokta "Laiklik karşıtı eylemlerin odağıdır diye " Anayasa mahkemesi tarafından damgalanmış bir partinin mi atamızla ilgisi vardır ? bu soruma cevap verirsen sevinirim.

Toplam Hit: 20292 Toplam Mesaj: 146