folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek
    TheLastWar bunu yazdı:
    -----------------------------
    hoca sonunda küfür edecem yemin ediyorum yahu araba nerden çıkıyo ne arabası ben telefon görüşmesinden bahsediyorum neden bahsettiğinin farkındamısın ben ne diyorum sen neden bahsediyorsun. ! telefon görüşmesi nerde arabaya binip görüşme nerde ne biçim bi düşünce yapısıyla konuşuyorsunuz.

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    CHP merkezini aradim, belgelerle ilgili bilgileri olup olmadigini sordum.Daha once boyle birseyler yazildi cizildi , Kilicdaroglu dava acmisti zaten dedi.Simdi belgesinimi cikarmislar yalanlarinin , inceleyelim diye not aldilar.Bilginize.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek

dsdf

:)

2 x pi x re x pi x pi x mi x 7
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    CHP merkezini aradim, belgelerle ilgili bilgileri olup olmadigini sordum.Daha once boyle birseyler yazildi cizildi , Kilicdaroglu dava acmisti zaten dedi.Simdi belgesinimi cikarmislar yalanlarinin , inceleyelim diye not aldilar.Bilginize.

hay klavyene teelfonuna sağlık hoca neden hiçkimse bu yapılan yorum gibi yorum yapmıyorki? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Şunu da eklemek isterim, bu vakit daha önceden akit ti, o zamanlarda iftira atan bir gazeteydi ve attıkları iftirayı Kılıçdaroğlu mahkemeyle kanıtladı, bunlar para cezasına çarptırıldı, parayı ödemedikleri için akit adının tüm hakları Kılıçdaroğluna devredildi. Şimdi vakit oldular yine aynılar...

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yuh yaa bu kadarda öküz altından buzağı aranmaz illa bir bokluğunu çıkaracaklar ya a.k adamın yaptığı iyilikleri fetoşhaber yayaınları 1 tanesini söyledimi yook sikeyim bunların müslümanlığını birde müslüman geçinir bunlar müslümanlık bu değil iyiyide söylemektir kötüyüde birde tarafsızız cartız curtuz  git yandaşlarına inandır bana kimse bu adamıkötülemesin inanmam boyboy bu resmiyayınlayacaklarına deniz feneri belgekerinden bir tane niye yayınlamıyorlar  uyanın artık yaa bunların dal kavukluğnu yapanlar uyanın

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    BilimAdami bunu yazdı:

ComputerWolf bunu yazdı:

hay klavyene teelfonuna sağlık hoca neden hiçkimse bu yapılan yorum gibi yorum yapmıyorki? 

@Bilimadamı

bu şekilde araştırma yapmadan haber yayınlayıp üstüne savunduğun için özür dilemen gerekiyor sanırım?

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
     Ne Saçma Bir Mesaj Olmuş Hocam. Chplilerde Kabul ederdi zaten.Sonuçta işlerine gelmeyen herşey yalandır.Evet doğrudur fln diye. Bırakın bu işi Kılıçtaroğlu denen adam ancak millete iftira atar kendisini geri plana çeker.Allah İstanbul'u kurtarmış bunlardan...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

nights_judge bunu yazdı:
    BilimAdami bunu yazdı:

ComputerWolf bunu yazdı:

@Bilimadamı

bu şekilde araştırma yapmadan haber yayınlayıp üstüne savunduğun için özür dilemen gerekiyor sanırım?

sence =) hasbinallaaah. bak  

Tahribat Forum
     Gündem - Güncel Konular 

Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel Ile Görüşmesi...

gündem-güncel? sana biş ifade diyormu? ben gazetecimiyim  araştırma yapacam her konu hakkında yazılanı okuyorum kardeşim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:
     Ne Saçma Bir Mesaj Olmuş Hocam. Chplilerde Kabul ederdi zaten.Sonuçta işlerine gelmeyen herşey yalandır.Evet doğrudur fln diye. Bırakın bu işi Kılıçtaroğlu denen adam ancak millete iftira atar kendisini geri plana çeker.Allah İstanbul'u kurtarmış bunlardan...

desinqner dünya tanıdı sizin ne mal oldunuzu hælæ neyi kurtarma derdindesiniz ALLAH ın danimarkalısı bile 3 parmak attı size adam bile görmüş seçimleri hileyle alan bi partiyle işim olmaz diyo  benim ülkemin vatandaşımı görmiyicek... geçin artık bunları a.k.q nin tutulucak tek bi yeri kaldı oda sizin elinizde zaten bu krizde kemirin durun (:

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 20215 Toplam Mesaj: 146