folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

lan onları kılıçtaroğlu isteyene gösterebilirim diyo bu bir .

ikinciside almanyada suçlu bulundu ..

Merhabaaaaa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

PyramiD bunu yazdı:
    -----------------------------

lan onları kılıçtaroğlu isteyene gösterebilirim diyo bu bir .

ikinciside almanyada suçlu bulundu ..

puhahahaha :D yok bide kabul etseydi...

Sizin siyaset kapasiteniz bu kadar işte

Edit: Madem suçsuz gösteririm demeyecek gösterecek! Niye gösteremiyor! Davet mi bekliyor. Gidin Allah aşkına..

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    olm senin seviyen yetmio boşver dahada yazmam bişi aq.

Merhabaaaaa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

PyramiD bunu yazdı:
    olm senin seviyen yetmio boşver dahada yazmam bişi aq.

muhahaha yarıldım lan =)))))))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    işin içinde kemal kılıçdaroğlu, chp falan olunca; belgeli olmasına rağmen yalandır : ) yanlıştır : )

böyle partizanlık görmedim.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    PyramiD bunu yazdı:
    begendik aq çömezi kılıçtaroğlu tuncelli diye pkk'lımı olcak bende tuncelliyim benim hakkımda belge topla lan bi siktir git ..
    sende millete küfür edip durma.ağamısın sen ? sövmüşsün herkese.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    PyramiD bunu yazdı:
    begendik aq çömezi kılıçtaroğlu tuncelli diye pkk'lımı olcak bende tuncelliyim benim hakkımda belge topla lan bi siktir git ..
    sende millete küfür edip durma.ağamısın sen ? sövmüşsün herkese.

Usta boşver sen ben gerekli kişilere bildirdim herkes haddini bilecek!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı:

Desiqner bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:
    CHP merkezini aradim, belgelerle ilgili bilgileri olup olmadigini sordum.Daha once boyle birseyler yazildi cizildi , Kilicdaroglu dava acmisti zaten dedi.Simdi belgesinimi cikarmislar yalanlarinin , inceleyelim diye not aldilar.Bilginize.
     Ne Saçma Bir Mesaj Olmuş Hocam. Chplilerde Kabul ederdi zaten.Sonuçta işlerine gelmeyen herşey yalandır.Evet doğrudur fln diye. Bırakın bu işi Kılıçtaroğlu denen adam ancak millete iftira atar kendisini geri plana çeker.Allah İstanbul'u kurtarmış bunlardan...

desinqner dünya tanıdı sizin ne mal oldunuzu hælæ neyi kurtarma derdindesiniz ALLAH ın danimarkalısı bile 3 parmak attı size adam bile görmüş seçimleri hileyle alan bi partiyle işim olmaz diyo  benim ülkemin vatandaşımı görmiyicek... geçin artık bunları a.k.q nin tutulucak tek bi yeri kaldı oda sizin elinizde zaten bu krizde kemirin durun (:

Nickimi yazmayı öğren 1 :D Dünya Tanıdı Diyorsun Millet yine oyunu veriyor.Yani böyle Akp'ye oy verenleri düşük sınıf kendinizi büyük sınıf görmeyin.Ancak millete laf atıp, koltuk planları yaparsınız.Sizin Koltuğa Oturma Gününüz Bugün 23 NİSAN !

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    ONEMINUTE bunu yazdı:

Desiqner bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:
    CHP merkezini aradim, belgelerle ilgili bilgileri olup olmadigini sordum.Daha once boyle birseyler yazildi cizildi , Kilicdaroglu dava acmisti zaten dedi.Simdi belgesinimi cikarmislar yalanlarinin , inceleyelim diye not aldilar.Bilginize.
     Ne Saçma Bir Mesaj Olmuş Hocam. Chplilerde Kabul ederdi zaten.Sonuçta işlerine gelmeyen herşey yalandır.Evet doğrudur fln diye. Bırakın bu işi Kılıçtaroğlu denen adam ancak millete iftira atar kendisini geri plana çeker.Allah İstanbul'u kurtarmış bunlardan...

desinqner dünya tanıdı sizin ne mal oldunuzu hælæ neyi kurtarma derdindesiniz ALLAH ın danimarkalısı bile 3 parmak attı size adam bile görmüş seçimleri hileyle alan bi partiyle işim olmaz diyo  benim ülkemin vatandaşımı görmiyicek... geçin artık bunları a.k.q nin tutulucak tek bi yeri kaldı oda sizin elinizde zaten bu krizde kemirin durun (:

Nickimi yazmayı öğren 1 :D Dünya Tanıdı Diyorsun Millet yine oyunu veriyor.Yani böyle Akp'ye oy verenleri düşük sınıf kendinizi büyük sınıf görmeyin.Ancak millete laf atıp, koltuk planları yaparsınız.Sizin Koltuğa Oturma Gününüz Bugün 23 NİSAN !

Bu ülkeye acıyorum gerçekten, CHP resmen takım olmuş arkadaş 8-0 yenilseler yine CHP'li herkes :) Yanlışları görmezlikten geliniyor iyi yıkanmış bunların beyni. Biraz dürüst olun, Türkiye için düşünün

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

begendik bunu yazdı:

Desiqner bunu yazdı:
    ONEMINUTE bunu yazdı:

Desiqner bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:

Bu ülkeye acıyorum gerçekten, CHP resmen takım olmuş arkadaş 8-0 yenilseler yine CHP'li herkes :) Yanlışları görmezlikten geliniyor iyi yıkanmış bunların beyni. Biraz dürüst olun, Türkiye için düşünün

beğendik harbiden gerizekalısın bişey diyemiyorum diyiceklerim içimdekileri yazmak buraya sığmaz zaten...

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 20293 Toplam Mesaj: 146