folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:
    -----------------------------
    BilimAdami bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:

uçağı kaçırdığı için söz de o görüşmenin Almanya'da olduğu günde saatte kendisi İstanbul'daydı.

Tabi belgeyi hazırlayanlar nereden bilsin adam uçağı kaçıracak

=)) Bu seferde tutmadı BiLimadamı =))

hoca saygılı ol ben kimseyi çürütmeye çalışmıyorum bunu aklına sok. dediğin saatteki olay arabada pkklılarla konuşma olayı için geçerliy(miş) bu belgede farkedersen telefon konuşması var. videpoyu izledim gayet güzel açıklamış hakklıda hukuk belgelerle işler sonuçta al verdim belgeyi düşüncem değişti madem istemiyorsun bunu yalanlıyorsun düşüncemi düzelt aksi belge ver nötr yap düşüncemi ne biçim bi tartıışma seviyesine sahipsiniz anlamıyorum neden düşünceyi savunan kişiye cphe alıyorsunuzki? belgeyi benmi hazırladım? 

Bi insan ancak bu kadar dönebiLir =)) + Yazdığım yazıdaki saygısızLık nerede gösterebiLir misin 3 satır yazı var orada ?

AkLına sok demişsin Ben sokacaım yeri ii biLirim rahat oL =))

Ve bide diorsun ki "dediğin saatteki olay arabada pkklılarla konuşma olayı için geçerliy(miş)" burada da bi 360 derece dönekLiğin var.. Konunun en başında yazmadığından beLLi.. Son oLarakta Senin düşüncen benim hiç bir uzvumda deiL ve düşüncemi değiştir demişsin sana o beLgeye karşı 2 satırLık bi yazı yazdım sende oradan yoLa çıkarak videoyu izLemişsin e güLüm bunLara rağmen bağnaz düşünceLerin değişmiyorsa amudamı kaLkaLım ?

Hem seni cephe aLınacak kadar tartışmacı bi kişiLik oLarak görmüyorum,geneLde konuLarını gördüğümüzde güLüp geçiLen ve ufakta oLsa gerçekLeri öğrenmesi için konusuna 1-2 satırLık yorum yazıLıcak birisin =)

bilim adami  harbiden bi kaç konu açtın bunlara benzer baska konulara yönel.

Merhabaaaaa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    Ben şaşırmam Bize Akp'yi düşünmeden Savunuyorsunuz diyenler Kılıçtaroğluna bok attırmıyorlar...Olabilir kardeşm bu Türkiye'de herşey Olabilir...

bizim farkımız hatayı gördügümüz yerde söylememiz. chpli olayım yada olmayayım deniz baykal vs kim ne yaparsa yanlıssa söyleriz... şhsen zaten HEP partisinin destekçisiyim ama bu yandaş medyanın hazımsızlıgı beni güldürüyor... bok attırmıoyorum attırmıyoruz bu konuda çünkü kemal kılıcdaroglunun en ufak bi acıgı olsaydı emin ol samanyoludur vakittir bas bas bagırır... kuyruklarına bastı ne de olsa

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    yaw millet burda makarasına murid şeyh filan dioorya sanırım  bazıları ciddiye alıyorlar :)

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

BilimAdami bunu yazdı:

e buda senin yorumun sen döndü de ben başka şey diyeyim ben hala diyorum sizin dedikleriniz arabada konuşulanlar benim dediğin telefonda konuşulanlar bu ikisini ayırın diyorum siz benim fikrimi değiştirmeye .çalışıyorsunuz garipsiniz tartışlılacak söçzleriniz yok emin olun. 

şimdi sana bişey yazıcam  beynin altüst olucak :

kendi verdiğin çakma belgedeki ilk cümleyi oku ne diyo?

"kemal abi hoşgeldiniz frankfurt'a"

şimdi diyosun ki adam istanbulda olabilir ama telefonda görüştü pkklıyla =D

ne diyim ben sana daha?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

@BilimAdami

Şimdi o dediğinide ispat ederm bu sefer biraz önce döndüğün gibi şimdide döner yok yok uçakta konuşuLan yada yok gemide konuşuLmuş yok şuradan teLefon açıLmış surayLa görüşüLmüş vs.. gbi dönersin..

Hem eğer vekiLLerde bi hata arıyorsan SevgiLi başbakanının ırak'ta kimLerLe görüştüğünü neLer konuştuğunu araştır..

KıLıçdaroğLu gibi temiz insanLardan senin gibiLerine ekmek çıkmaz yorma kafanı =)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

BilimAdami bunu yazdı:

e buda senin yorumun sen döndü de ben başka şey diyeyim ben hala diyorum sizin dedikleriniz arabada konuşulanlar benim dediğin telefonda konuşulanlar bu ikisini ayırın diyorum siz benim fikrimi değiştirmeye .çalışıyorsunuz garipsiniz tartışlılacak söçzleriniz yok emin olun. 

şimdi sana bişey yazıcam  beynin altüst olucak :

kendi verdiğin çakma belgedeki ilk cümleyi oku ne diyo?

"kemal abi hoşgeldiniz frankfurt'a"

şimdi diyosun ki adam istanbulda olabilir ama telefonda görüştü pkklıyla =D

ne diyim ben sana daha?

hoca anlamadın istanbulda derken diğer konudan bahsetim kılıçtaroğlunun reddettiğği belgeler vardıya hani istanbuldayım diyordu o. benim dediğim farklı o reddettiği pkklıların arabasına binme olayı benim dediğim başka bir zamanda telefonla görüşmesi cümleler ardarda olduğu için karıştırdın sanırsam alakası yok yani hem istanbul hem frankfurt hem araba hemde telefon bunları aynı anda oldu demiyorum zaten =) 

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek
    BilimAdami bunu yazdı:

adam gibi saygılı ol dönen falan yok başta ne demişim dikkat et 180 dereceyi geç  geri vitese takacak halim yok benim hala dediğim şeyi savunuyorum hala aksini belirtenbelgeler vermediniz yalanlayın kardeşim verilen belgeleri yalanklayın fikrimi değitireyim? diyorsunuz bunalrın yalan olduğunu kılıçtaroğlu söyledi, o dediğiniz arabaya binimte konuşulan konuşlma için bi yalanlama bu belge ondan farklı dikkat ettinizmi? burda telefon konuşması söz konusu? anlamıyorum nedirki bu kişiye karşı suçlamanız? bu yaptıklarınızla bir daha konu açmayacakmıyım? hayır açacağım inadıına açacağım madem böyle tyapacaksınız ibende böyle yapacapım 

birincisi adamlığı senden öğrecenecek hiç değilim, sana buradaki gibi imzalı bir belge bulamadım ama açıklaması burada

Kılıçdaroğlu'ndan PKK açıklaması
    Tarih: 30.11.2008 Saat: 16:40
    Konu: Türkiye Güncel Haberler

Kılıçdaroğlu PKK'lıların olduğu araçla birlikte miydi? Elden ele dolaşan trafik tutanaklarına Kılıçdaroğlu ne dedi?

Kılıçdarğlu ise iddiaları yalanlıyor. CHP'li siyasetçi haberde geçen araca hiç binmediğini belirterek, Almanya'da sadece gümrüklerde Alman yetkilileriyle muhatap olduğunu savunuyor.

Bir dönem Alman istihbaratında görev yapan gurbetçi Talip Doğan Karlıbel, katıldığı bir televizyon programında skandalın belgesini ortaya çıkardı. Karlıbel'in iddiasına göre Deniz Feneri e.V. davasını takip etmek üzere partisince görevlendirilen Kılıçdaroğlu ve CHP MKYK üyesi Ali Kılıç, Eylül başında Almanya'ya gitti.

Trafik ceza tutanağında ismi var iddiası
    Kılıçdaroğlu ve Kılıç, 2 PKK'lının içinde bulunduğu HH DP 934 plakalı bir araçla genelev tarzı bir saunadan çıktı. Alman polisince uyuşturucu ticareti yaptıkları gerekçesiyle takipte tutulan bu 2 PKK'lı yine izlemeye alındı. Bu sırada Frankfurt trafik ekibi fiziki takip yapan polis aracının önüne geçerek 2 CHP'li ile 2 PKK'lının içinde bulunduğu aracı arka lambası yanmadığı gerekçesiyle durdurdu. Düzenlenen ceza tutanağına 4 kişinin ismi yazıldı.

PKK'lılar polis katili
    Karlıbel, Rıdvan ve Güler'in 14 Haziran 1980'de Başkomiser Osman Tekin ile 16 Aralık 1979'da polis memuru Hilmi Kaya'nın şehit edilmesi olayına karıştıkları iddiasıyla arandıklarını ileri sürdü.

Kılıçdaroğlu ne diyor?

Kılıçdaroğlu, randevu evi tarzı bir saunaya gittiği yönündeki iddiayı da kesin bir dille reddetti. Almanya'ya son dönemde dört kez gittiğini aktaran Kılıçdaroğlu, bunlardan ikisinin Deniz Feneri davası için ikisinin de konferans vermek amacıyla olduğunu anlattı. Almanya'da sadece bir ortamda Alman kamu görevlileriyle muhatap olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, onun da gümrüklerden girerken ve çıkarken olduğunu belirtti.

Kılıç’ın arabası vardı

Gümrükte pasaport kontrolü dışında hiçbir Alman yetkiliyle muhatap olmadığına dikkat çeken Kılıçdaroğlu, "Kaldı ki Deniz Feneri davasını izlemeye giderken her aşamada bazı Türk gazetecilerle birlikte oldum. Haberde plakası yazılı HH DP934 nolu plakalı araca hiç binmedim. Çünkü CHP Meclis Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Sayın Ali Kılıç'ın kendi arabası vardı. Son kez havaalanına giderken de bir taksiyle gittik" dedi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    bi bok atılmayan bu adam kalmıştı onuda  yaptılar helal olsun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:

@BilimAdami

Şimdi o dediğinide ispat ederm bu sefer biraz önce döndüğün gibi şimdide döner yok yok uçakta konuşuLan yada yok gemide konuşuLmuş yok şuradan teLefon açıLmış surayLa görüşüLmüş vs.. gbi dönersin..

Hem eğer vekiLLerde bi hata arıyorsan SevgiLi başbakanının ırak'ta kimLerLe görüştüğünü neLer konuştuğunu araştır..

KıLıçdaroğLu gibi temiz insanLardan senin gibiLerine ekmek çıkmaz yorma kafanı =)

hoca açıkla tamam elini öpeyim ben at gözlüğü takmıyorum sonuçta ama beni kafanızda sade bi yöne bakan birisi olarak yerleştirmişsiniz bu benim değil sizin sorununuz bunu yıkın ilk önce gel açıkla derim vaybe doğru diyo demekki böyle yanlış demişim kusura bakmayın ama bunu diyecek kimse bulamıyorumki biri geliyo 180 derece döndün diyo diğeri geliyo bırak bu işleri fikrini değiştir artık diyo anlatabilmişimdir umarım konu ine follloş oldu bu arada. 

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:

@BilimAdami

hoca açıkla tamam elini öpeyim ben at gözlüğü takmıyorum sonuçta ama beni kafanızda sade bi yöne bakan birisi olarak yerleştirmişsiniz bu benim değil sizin sorununuz bunu yıkın ilk önce gel açıkla derim vaybe doğru diyo demekki böyle yanlış demişim kusura bakmayın ama bunu diyecek kimse bulamıyorumki biri geliyo 180 derece döndün diyo diğeri geliyo bırak bu işleri fikrini değiştir artık diyo anlatabilmişimdir umarım konu ine follloş oldu bu arada. 

Bak TheLastWar ne güzeL yazmış,hazır açıkLanmışı varken bizim açıkLamamıza biLe gerek yok diğer KıLıçdaroğLu'nun ağzından açıkLama var,görmemişsindir diye tekrar şaapim :)

Kılıçdaroğlu'ndan PKK açıklaması
    Tarih: 30.11.2008 Saat: 16:40
    Konu: Türkiye Güncel Haberler

Kılıçdaroğlu PKK'lıların olduğu araçla birlikte miydi? Elden ele dolaşan trafik tutanaklarına Kılıçdaroğlu ne dedi?

Kılıçdarğlu ise iddiaları yalanlıyor. CHP'li siyasetçi haberde geçen araca hiç binmediğini belirterek, Almanya'da sadece gümrüklerde Alman yetkilileriyle muhatap olduğunu savunuyor.

Bir dönem Alman istihbaratında görev yapan gurbetçi Talip Doğan Karlıbel, katıldığı bir televizyon programında skandalın belgesini ortaya çıkardı. Karlıbel'in iddiasına göre Deniz Feneri e.V. davasını takip etmek üzere partisince görevlendirilen Kılıçdaroğlu ve CHP MKYK üyesi Ali Kılıç, Eylül başında Almanya'ya gitti.

Trafik ceza tutanağında ismi var iddiası
    Kılıçdaroğlu ve Kılıç, 2 PKK'lının içinde bulunduğu HH DP 934 plakalı bir araçla genelev tarzı bir saunadan çıktı. Alman polisince uyuşturucu ticareti yaptıkları gerekçesiyle takipte tutulan bu 2 PKK'lı yine izlemeye alındı. Bu sırada Frankfurt trafik ekibi fiziki takip yapan polis aracının önüne geçerek 2 CHP'li ile 2 PKK'lının içinde bulunduğu aracı arka lambası yanmadığı gerekçesiyle durdurdu. Düzenlenen ceza tutanağına 4 kişinin ismi yazıldı.

PKK'lılar polis katili
    Karlıbel, Rıdvan ve Güler'in 14 Haziran 1980'de Başkomiser Osman Tekin ile 16 Aralık 1979'da polis memuru Hilmi Kaya'nın şehit edilmesi olayına karıştıkları iddiasıyla arandıklarını ileri sürdü.

Kılıçdaroğlu ne diyor?

Kılıçdaroğlu, randevu evi tarzı bir saunaya gittiği yönündeki iddiayı da kesin bir dille reddetti. Almanya'ya son dönemde dört kez gittiğini aktaran Kılıçdaroğlu, bunlardan ikisinin Deniz Feneri davası için ikisinin de konferans vermek amacıyla olduğunu anlattı. Almanya'da sadece bir ortamda Alman kamu görevlileriyle muhatap olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, onun da gümrüklerden girerken ve çıkarken olduğunu belirtti.

Kılıç’ın arabası vardı

Gümrükte pasaport kontrolü dışında hiçbir Alman yetkiliyle muhatap olmadığına dikkat çeken Kılıçdaroğlu, "Kaldı ki Deniz Feneri davasını izlemeye giderken her aşamada bazı Türk gazetecilerle birlikte oldum. Haberde plakası yazılı HH DP934 nolu plakalı araca hiç binmedim. Çünkü CHP Meclis Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Sayın Ali Kılıç'ın kendi arabası vardı. Son kez havaalanına giderken de bir taksiyle gittik" dedi. 

Toplam Hit: 20316 Toplam Mesaj: 146