folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

Yeah bunu yazdı:
    -----------------------------

BilimAdami bunu yazdı:
    evet imzalarıda taklitlersin biriside gelir şikayet eder sonra kılıçtaroğl için yaptığı bu kıyaga hapiste küfüer ederek cevap verirsin? kolaymı sence bunu yapmak? sahte belge hemde pkk hakkında hemde haber firması tarafından =)  adamı zikerler hoca kolay değil anlayacağın. 

samanyolu ile vakit in yaptığı ilk yalan haber değil bu rahat ol =))

bu haber yalan mı bilmiyorum ama daha önce az ifşa edilmediler =))

----------------------------

-imzalı belgeli yalan haberleri varmı iki şirketin? ben pek ilgilenmem onlarla sitelerde dolaşırken gözüme çarpar girerim bakarım.

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

Adam seçimlerden önce bu belgelerin sahte oldugunu(sahte düzenlendigini) kendi belgeleriyle açıkladı..Almanya'ya hiç gitmemiş bile  =D

Bu sahte belgeleri düzenleyenler Almanyaya'gitmedigi halde gitmiş gibi gösteren..Hatta daha başka belgelerde vardı orda trafik cezası yemiş vs vs die bi sürü yalan..Dedigim gibi yalan belge düzenleyerekten temiz insanların şerefiyle oynayanalr şerefsizdirler.

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

PyramiD bunu yazdı:
    BilimAdami bunu yazdı:

PyramiD bunu yazdı:
    bi siktir git.. yaw

hoca insan gibi konuşun burada kimseye küfür edilecek bir durum yok 

ben o belgeyi hazırlayana yazdım ..

ya belge gerçekse ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

Yeah bunu yazdı:

BilimAdami bunu yazdı:
    evet imzalarıda taklitlersin biriside gelir şikayet eder sonra kılıçtaroğl için yaptığı bu kıyaga hapiste küfüer ederek cevap verirsin? kolaymı sence bunu yapmak? sahte belge hemde pkk hakkında hemde haber firması tarafından =)  adamı zikerler hoca kolay değil anlayacağın. 

samanyolu ile vakit in yaptığı ilk yalan haber değil bu rahat ol =))

bu haber yalan mı bilmiyorum ama daha önce az ifşa edilmediler =))

----------------------------

-imzalı belgeli yalan haberleri varmı iki şirketin? ben pek ilgilenmem onlarla sitelerde dolaşırken gözüme çarpar girerim bakarım.

ne yazık ki çoook var =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    BilimAdami bunu yazdı:

PyramiD bunu yazdı:
    bi siktir git.. yaw

hoca insan gibi konuşun burada kimseye küfür edilecek bir durum yok 

Bak canım bak ciğerim, nerenizi yırtarsanız yırtın o adamın açığını bulamazsınız, bu belgenin hükümet yandaşı bir medya tarafından sabıkalı bir dolandırıcıya yaptırıldığını anlattı Sayın Kılıçdaroğlu, hatta o tarihte almanyada bile olmadığını kanıtladı. Hatta ve hatta almanyada bu belgede ismi geçen herhangi bir polis bulunamadı :D. Bunların attığı iftiralar yanlarına kar mı kalacak zannediyorsun, Allah hesabını sormayacak mı zannediyorsunuz? Bunlara el ayak olmaya devam mı edeceksiniz? Dürüst insanların ipini çekmeye yeminli misiniz? Yazık size yav, Allah adını kullanarak türlü işler çevirenlere ne kadar itimad ediyorsunuz.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

http://www.gencturkhaber.com/video/Kemal-Kilicdaroglu-Genc-Bakis-ta.html,011731

Sonuna Kadar izleyin Şüphesi Olana Kapak Olsun ;)

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

r3b3l bunu yazdı:

Adam seçimlerden önce bu belgelerin sahte oldugunu(sahte düzenlendigini) kendi belgeleriyle açıkladı..Almanya'ya hiç gitmemiş bile  =D

Bu sahte belgeleri düzenleyenler Almanyaya'gitmedigi halde gitmiş gibi gösteren..Hatta daha başka belgelerde vardı orda trafik cezası yemiş vs vs die bi sürü yalan..Dedigim gibi yalan belge düzenleyerekten temiz insanların şerefiyle oynayanalr şerefsizdirler.

DOKUNULMAZLIĞI KALDIRILABİLİR

Öte yandan Üsküdar Cumhuriyet Savcılığı'nın Kemal Kılıçdaroğlu'nun PKK'lılarla yaptığı görüşme dosyasını Meclis'e göndereceği ve dokunulmazlığının kaldırılmasını isteyeceği bildirildi. Akrabası İbrahim Karabulut'un PKK'nın Hamburg sorumlusu olduğu Kılıçdaroğlu, daha önceki açıklamalarında “Almanya'dayken PKK üyesi hiçbir kimseyle görüşmedim” demişti. 

biliyorum hoca biliyorum bak mahkemelik olmuş kendileri. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek
    haber doğru veya yanlıştır bilemem ama kanaatim odir ki inş. böyle bir şey yoktur.Birde herkes bilmeliki düne kadar kılıçdaroğlu diye bir şahıs ordada yoktu.Ne zaman ki seçimler söz konusu oldu baykal hadi dedi kemal yap bişeyler.Adam çıktı o yolsuzluk yapıyor bu yolsuzluk yapıyor.Bunlar çaldı bunlar şöyle böyle.. Merak ediyorum seçimler yaklaşmadan önce neredeydi o bu adam.Melih kaç senedir ankara'nın başında kadir topbaş desen aynı bu adamlar bunlar bunca senedir alnın teriyle kazanında bu sene mi çalmaya çırpmaya başladı...2 sene önce neredeydi kılıçdaroğlu söz de adeletin kılıçı.Kendi düşüncem hiç samimi bulmuyorum bu adamı...

2 x pi x re x pi x pi x mi x 7
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

götümle gülüyorum,

Kemal Kılıçdaroğlu bunu televizyonda belgeleriyle açıkladı =D

uçağı kaçırdığı için söz de o görüşmenin Almanya'da olduğu günde saatte kendisi İstanbul'daydı.

Tabi belgeyi hazırlayanlar nereden bilsin adam uçağı kaçıracak.

bilimadamı sana da az bi saygım vardı, artık kalmadı. sen de bana duymayabilirsin istersen. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

kemal kılıçtaroğlu gibi admlara halen dürst gözüylen bakanların IQ şüpe ediyorum benim gözüm de bir numaralı hırsızlık abidesi koskoca SSk yı zarardan zara  sokmuş daha bide dürstlükten bahsediyor seçimi kazansaydı istanbulu nurettin sözen önemindeki gibi susuzluk ve çöp dağlarında boğacaktı adamın seçim vaatleri bile palavra neymiş senede 400 kilometre metro yapacakmış dünyanın en gelişmiş ülkeleri bile böyle bir yükün altından kalkamaz kaldı ki kılıçtar oğlu kalksın   

Toplam Hit: 20315 Toplam Mesaj: 146