folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

Kemal Kılıçtaroğlunun Pkk Hamburg Sorumlusu Mustafa Günel İle Görüşmesi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Gel%20benimkinede%20el%20at%20tayyiep

şeyhlerin önünde diz çöken başbakanınıza acaba telefonda kimler çöküyor ?

madem ki Kılıçtaroğlu abimiz pkk sorumlusu ile görüşmüş, tayibinde kimlerle görüştüğü araştırılsın.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:
    -----------------------------

Gel%20benimkinede%20el%20at%20tayyiep

buresim buram buram fotoshop kokuyor adamın yüzündeki sakal bile sahte 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

uçağı kaçırdığı için söz de o görüşmenin Almanya'da olduğu günde saatte kendisi İstanbul'daydı.

Tabi belgeyi hazırlayanlar nereden bilsin adam uçağı kaçıracak

=)) Bu seferde tutmadı BiLimadamı =))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek
    hop yavaş la bune herkes işi saygı görgü meselesine getirdi ben savunuyorummu dedim? haberi okudum böyleymiş ne var bunda? belge hazırlamak kolay iş değil tamam illa böyle yaptı diyenmi var? imzalı belge önümde işte sizde gelin ahanda buna cevap verdi deyin t6amam elinizi öpeyim ve bu kaedeşim bak ne güzel biri video vermiş izliyorum böyle olun yoks aygın bitti falan ne alaka kardeşim?  akpli olabilirim olmayabilirim ki oyunmu akpye veririm ama normalde hepsine objektif baktığımı düşünüyorum. lütfen olayı kişiselleştirmeyin :/

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

goldfinger bunu yazdı:
    Stifler bunu yazdı:

buresim buram buram fotoshop kokuyor adamın yüzündeki sakal bile sahte 

resmin ortaya çıktığı zamanlar fotoşop icat edilmemişti, buradaki resmin kalite probleminde kaynaklı bi bulanıklık var sadece.

yukarıda yazdıkların da komedi, işiniz gücünüz havadan çamur atmak.

bu adamın dürüst olduğuna nasıl inanıyosunuz dedin hooopp adam düzenbaz oldu di mi? 

sskyı batırmış, batırdı demekle olmuyo. göster anlat bakalım nasıl batırmış. o adam çıktığında işkembeden sallamıyo senin ya da topbaşın ya da tayyibin yaptığı gibi. hepiniz aynı haltsınız. boş boş sallıyosunuz, anladım ki bu zihniyet işi. kişilerin kafaları aynı böyle olunca tavırları da aynı oluyor, boş. 

edit : RevengeX benden alıntı yapmışsın ama alıntı olduğu yazmıyo hacı :-/ 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek
    BilimAdami bunu yazdı:
    hop yavaş la bune herkes işi saygı görgü meselesine getirdi ben savunuyorummu dedim? haberi okudum böyleymiş ne var bunda? belge hazırlamak kolay iş değil tamam illa böyle yaptı diyenmi var? imzalı belge önümde işte sizde gelin ahanda buna cevap verdi deyin t6amam elinizi öpeyim ve bu kaedeşim bak ne güzel biri video vermiş izliyorum böyle olun yoks aygın bitti falan ne alaka kardeşim?  akpli olabilirim olmayabilirim ki oyunmu akpye veririm ama normalde hepsine objektif baktığımı düşünüyorum. lütfen olayı kişiselleştirmeyin :/
    aslanım 180 derece döndün şimdi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    Nedense almanyadan gelen deniz feneri belgelerini yayınlamıyolarda , kılıçdaroglunun yalan oldugunu kanıtladıgı belgeleri sunuyorlar... bu hükümet yandaşı medyaların ne derece yavşak oldugunu hala anlamayan varsa diyecek söz bulamıyorum

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek
    BilimAdami bunu yazdı:

r3b3l bunu yazdı:

Adam seçimlerden önce bu belgelerin sahte oldugunu(sahte düzenlendigini) kendi belgeleriyle açıkladı..Almanya'ya hiç gitmemiş bile  =D

Bu sahte belgeleri düzenleyenler Almanyaya'gitmedigi halde gitmiş gibi gösteren..Hatta daha başka belgelerde vardı orda trafik cezası yemiş vs vs die bi sürü yalan..Dedigim gibi yalan belge düzenleyerekten temiz insanların şerefiyle oynayanalr şerefsizdirler.

DOKUNULMAZLIĞI KALDIRILABİLİR

Öte yandan Üsküdar Cumhuriyet Savcılığı'nın Kemal Kılıçdaroğlu'nun PKK'lılarla yaptığı görüşme dosyasını Meclis'e göndereceği ve dokunulmazlığının kaldırılmasını isteyeceği bildirildi. Akrabası İbrahim Karabulut'un PKK'nın Hamburg sorumlusu olduğu Kılıçdaroğlu, daha önceki açıklamalarında “Almanya'dayken PKK üyesi hiçbir kimseyle görüşmedim” demişti. 

biliyorum hoca biliyorum bak mahkemelik olmuş kendileri. 

Canım kardeşim anlamanda sorun var sanırım..İlk olarak sana diyorum ki Kılıçtaroglunu secimden önce tvde izledim..Adam  pkklılarla beraber oldunun yalanın belgelerle ortaya koydu çünkü belge de cezanın almanyada kesiliş saati ile kılıçdaroglunun türkiyde oldugu saat arasında 15 dakika var hem almanyada trafik sucu işleyecek bu süreden 15 dk sonra türkiyede olacak belgenin sahteligi açıkça ortada ayrıca trafik cezası kesilirken araçta bulunan kişileirn isimleri tutanaga yazıldıgını simdiye kadar gördünüznü o tutanakdaki polis karakolu kayılarda yok polis memuru kayılarda yok muş bunları da ortaya koydu zaten kılıçdaroglu bu gazeteyi mahkemeye vermiş logosuna tedbir koydurmuş bu logoyu sadece kemal kılıçdaroglu kullanabilirmiş bu gazete (akit )..

Ayrıca ulan adam zaten diyorki gelin butun meclisin dokunulmazlıgını kaldıralım ama kimseninki yemiyor ve dokunulmazlık konusunda konuşan bi adam gösteremezsin kılıçtaroglu,baykal vs dışında.

Hea son sözümüde getireyim..Pkk ile görüşmekte dokunulmazlık kaldırmaya neden teşkil etsin ? Eğer öyle olsaydı Dtp'li bi çok milletvekilinin şuanda dokunulmazlığı olmazdı..Bu haberde abartı ve yalan oldugu burdan ortaya cıkıyor.

İnsanlara bok atmadan 1000 kez düşünün 1 kez konuşun..Son msjım kolay gelsin.

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:

uçağı kaçırdığı için söz de o görüşmenin Almanya'da olduğu günde saatte kendisi İstanbul'daydı.

Tabi belgeyi hazırlayanlar nereden bilsin adam uçağı kaçıracak

=)) Bu seferde tutmadı BiLimadamı =))

hoca saygılı ol ben kimseyi çürütmeye çalışmıyorum bunu aklına sok. dediğin saatteki olay arabada pkklılarla konuşma olayı için geçerliy(miş) bu belgede farkedersen telefon konuşması var. videpoyu izledim gayet güzel açıklamış hakklıda hukuk belgelerle işler sonuçta al verdim belgeyi düşüncem değişti madem istemiyorsun bunu yalanlıyorsun düşüncemi düzelt aksi belge ver nötr yap düşüncemi ne biçim bi tartıışma seviyesine sahipsiniz anlamıyorum neden düşünceyi savunan kişiye cphe alıyorsunuzki? belgeyi benmi hazırladım? 

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Sahte belge hazırlamakta ne varki :)
    Bizde zamanında milli eğitimden belge hazırlayıp ankaraya gitmiştik :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
Toplam Hit: 20296 Toplam Mesaj: 146