Kombi Petek Temizliği Yapıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek

sulu tessisatli işler yorucu oluyor. kolay gelsin. o bağlantı yerleri vs paslanıyor, küfleniyor uğraşdur. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı

Su sesi neden oluyor. Sürekli su sürtünüyormuş gibi ses var. 

Bir fikrin var mı?

Petekteki vanalardan biri az açılmış ise ondan da yapıyor, benim de başıma geldi. Alt üst iki vanayı da komple açınca ses gitti.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    siberturq bunu yazdı

Bir fikrin var mı?

Petekteki vanalardan biri az açılmış ise ondan da yapıyor, benim de başıma geldi. Alt üst iki vanayı da komple açınca ses gitti.

Bende de tam tersi, vanaları kısarsan ses azalayor.

benim tahminim borularda kireçlenme var su tazyikle sürtünüyor. 

Bu durum çok sıktı sürekli gürültü var. Rahatsız ediyor artık.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    siberturq bunu yazdı

Bir fikrin var mı?

temizleriz istanbulda isen

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Nazar değdi.

benim de  Kombi,  ses yapmaya başladı. normal çalışırken, kazan'ın altından ses gelmeye başladı. 

3 kademede 40-50 C'ler arasında birşey yok. ama altı sıcaklıklarda, düzensiz zaman aralığından sonra, ötmeye başlıyor.

Bu ötüş(ses) de, Düzenli değil. Kimi zaman Sürekli, kimi zaman Kesikli(aralıklı). ^^

kombiyi kapatıp açınca düzdeeliyor. 

Aynı şekilde, düşük sıcaklık'larda çalışıp ötmeye başlayınca, sıcaklığını yükseltiyorum, düzeliyor.

daha önce böyle birşey yoktu. 

kombi'deki dolaşıma bir kireç çözücü, antiPas filan mı sokmak lazım nedir?

(ha, birara, sıcak Su musluklarına sıcak su gitmiyordu, onun için bir Plastik bir Dil(yada tetik) değişti. ^^` ) 

RitmFarbRacourci tarafından 19/Ara/20 12:29 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı
    siberturq bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    siberturq bunu yazdı

Bir fikrin var mı?

temizleriz istanbulda isen

malesef 😔

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hocam kış geliyor, doğalgaza zaman, kışın biraz daha sert geçme ihtimali vs petek temizliği düşünüyorum ailemin evine hazır istanbuldayken bi sorayım dedim.

pendik marmara üni hast yakını ev, bura sizin kapsama alanına giriyor mu, dublex ev bizimkiler bu zamana kadar yaptırdığını zannetmiyorum 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    TxT bunu yazdı

hocam kış geliyor, doğalgaza zaman, kışın biraz daha sert geçme ihtimali vs petek temizliği düşünüyorum ailemin evine hazır istanbuldayken bi sorayım dedim.

pendik marmara üni hast yakını ev, bura sizin kapsama alanına giriyor mu, dublex ev bizimkiler bu zamana kadar yaptırdığını zannetmiyorum 

:|

Herkes Pendik tarafinda mi oturuyor?

https://www.tahribat.com/forum/is-yeri-actim-251440/3

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam banada yardımcı olsanya 

benim kombi eski lakin ki atıyorum 40 derecede yakıyoruz amma petekler 25 derece. kombiyi şuan değiştiremem bu kışı da atlatması lazım. elimden iş gelir sadece tornavida pense değil tors tornavida sekman pensesi filanda kullanabiliyorum anlatırsan yaparım yani makbule geçer. hayırlı işler dilerim.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
Toplam Hit: 156728 Toplam Mesaj: 120
petek temizliği