Kombi Petek Temizliği Yapıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Hocam İst da değilim ama bişi sorcam. Petek temizligi yapan çok firma var. Ben bunlardan hangisini seçmeliyim. Doğru temizlikçiyi bulmam için ne sormalıyım temizlikçiye. Bizi aydınlatan da yanlış Petek temizlikcilerin eline dusmesek.

Kimsayal madde ile temizlik yapanlar genelde güneş enerjisi dolum makinesi ile yapıyorlar oda tesisatın ve peteklerin delinmesine neden oluyor Ropuls eDM ile temizlik yapan firmayı tercih edersen sorun yaşamazsın 9 10 barile temizlik yaptından mecbur kalınmadıkca kimyasala gerek kalmıyor

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

Favorilerdesin kardesim, bir sorun yaşarsak aklımızda sın artik, hayırlı olsun

:) mutluyum, huzurluyum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı
    Metanet bunu yazdı

Hayirli olsun hocam. İlçe neresi birde fiyat nedir? 

Sağollasın ümraniye üsküdar bölgesi petek başı 30 tl

Güzel yer. Bol kazanç. Park sorunu yaşamamak için en küçük sucu kamyonetlerinden alın.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar petek temizlemek için kış geçti diye düşünmenize gerek yok kendiliğinden zaten kirlenme olmaz hem müride destek atmış olursunuz haliyle herhangi bir mevsimde petek temizliği yapılabilir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    laser69
    laser69's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

İstanbul içi Yakın ve tanıdık yerlere uygun fiyatlı işlem yapıyoruz petekler ısınmaz memunkalmaz iseniz paranızı aynen iade garantisi veriyorum tahribat.com a özel tabi :) detaylar https://www.ustaelektrikci.com/kombi-petek-temizligi/ burada şimdi bazıları diyor yaa adam 70 liraya temizliyor adam almış 3000 binliralık tesisat dolum makinesini petek temizliyorum diyor porçöz kimyasalı basıyor sonra sizi 6 içinde yeni petekler ve tesisat sahibi yapıyor bizim işlemde kimyasal yok yüksek basınçlu su ve hava ile temizlik yapıyorum bizim kullandığımız cihazın kdv dahil fiyatı 15700 ısınmayan olursa haber versin ısıtırız.

Hocam hayırlı olsun 2 petek var bende çekmeköydeyim 60 Tl mi olacak? :D Kafama takılan bir soru var benim kombi su eksiltiyor, 2 ihtimal var a şıkkı denge tankındaki hava bitmiş b şıkkı tesisatta kaçak var. Akan kokan bir yer yok sadece 4 günde bir seviye tamamlıyoruz. Denge tankına hava basabiliyormusunuz? Bir de tesisat tıkayıcı kimyasallar var onu makina bağlanarak tesisat içerisinde oluşmuş patlakları onarıyor. Bu işlem yapılırken boru bağlantıları tamamen kombiden ayrılıp makinaya bağlanıyor... Cevap verirsen sevinirim.

laser69 tarafından 09/Şub/20 20:36 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    laser69 bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

İstanbul içi Yakın ve tanıdık yerlere uygun fiyatlı işlem yapıyoruz petekler ısınmaz memunkalmaz iseniz paranızı aynen iade garantisi veriyorum tahribat.com a özel tabi :) detaylar https://www.ustaelektrikci.com/kombi-petek-temizligi/ burada şimdi bazıları diyor yaa adam 70 liraya temizliyor adam almış 3000 binliralık tesisat dolum makinesini petek temizliyorum diyor porçöz kimyasalı basıyor sonra sizi 6 içinde yeni petekler ve tesisat sahibi yapıyor bizim işlemde kimyasal yok yüksek basınçlu su ve hava ile temizlik yapıyorum bizim kullandığımız cihazın kdv dahil fiyatı 15700 ısınmayan olursa haber versin ısıtırız.

Hocam hayırlı olsun 2 petek var bende çekmeköydeyim 60 Tl mi olacak? :D Kafama takılan bir soru var benim kombi su eksiltiyor, 2 ihtimal var a şıkkı denge tankındaki hava bitmiş b şıkkı tesisatta kaçak var. Akan kokan bir yer yok sadece 4 günde bir seviye tamamlıyoruz. Denge tankına hava basabiliyormusunuz? Bir de tesisat tıkayıcı kimyasallar var onu makina bağlanarak tesisat içerisinde oluşmuş patlakları onarıyor. Bu işlem yapılırken boru bağlantıları tamamen kombiden ayrılıp makinaya bağlanıyor... Cevap verirsen sevinirim.

Ben şimdilik sadece petek temizliğine bakıyorum ama kombideki eksiltme ve denge tankına hava basımı olayını yapıcak arkadaşım var tesisatdaki ufak sızıntılarda kombinin basıncını düşürür  denge tankında hava olmaması da basıncı  biden yükselip düşmesine sebebdir bakmak lazım

EcHoLL tarafından 10/Şub/20 03:20 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Hayırlı işler hocam.

Biz başka bir yere yaptırdık. Radyatörler eskisiden daha az ısıtıyor artık.  Temizlik yapan kombiye b.k attı.

Para iade olsa bile sorun dahada büyüyor. 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

manisa?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kac yilda bir bu temizligi yaptirmak gerek?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

manisa?

manisada değilim :)

Toplam Hit: 156240 Toplam Mesaj: 120
petek temizliği