Kombi Petek Temizliği Yapıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

benim kombinin basıncı artıyor sürekli. peteklerden su boşaltıyorum basınç düşüyor ama bikaç saat sonra yine çıkmaya başlıyor. sorun ne olabilir?

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı
    DeepHouse bunu yazdı

ben anlamadım kaç para şimdi temizlik işi

petek başı 30 tl yazdımya kombi altından bağlantı yapıyoruz temizlik esnasında kombiyi tesisatdan ayırıyoruz malum yüksek basınç vericeğimizden dolayı kombi zarar görmesin diye zaten baglantılar kurulum 1 saat civarında sürüyor

Ben Baska ildeyim ama yaptigin bir aciklama dikkatimi cekti. Bende petek temizligi yaptirdigim zaman adamlar banyodaki havlu asilan petekten baglanti sagladilar. Cikan kirli suyu klozet giderine verdiler. 

Kombi sisteme bagliydi ve bu temizlik olayindan 1 ay sonra falan kombi cortladi. Sayende aydinlandim

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

benim kombinin basıncı artıyor sürekli. peteklerden su boşaltıyorum basınç düşüyor ama bikaç saat sonra yine çıkmaya başlıyor. sorun ne olabilir?

Genleşme tankınin havası bitmiş olabilir sensör hatası olabilir vs vs, en basit kombinin coverini çıkar siboplu bir tank var sibobundan hava kacir bakalım gelmez veya az gelirse hava bitmiş, sulu gelirse diyafram delinmiş olma ihtimali çok yüksek. Havayı da kendin basabilirsin bisiklet pompasiyla

Edit :hava varsa hepsini de boşaltma tabi 😅

latriene tarafından 08/Şub/20 10:19 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Hocam İst da değilim ama bişi sorcam. Petek temizligi yapan çok firma var. Ben bunlardan hangisini seçmeliyim. Doğru temizlikçiyi bulmam için ne sormalıyım temizlikçiye. Bizi aydınlatan da yanlış Petek temizlikcilerin eline dusmesek.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı olsun, gruplara, arkadaşlara sağa sola duyuruyorum direk. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Hocam bu sene geçti , ama seneye yaptırabilirim. Ayrıca , Şu petekten hava olma olayı nasıl oluyor. 

Kombiye yakın olan yerden mi başlanıyor yoksa en uzak petektenmi.. varmıdır bir sırası.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    latriene bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Genleşme Tankınin havası bitmiş olabilir ,sensör hatası olabilir vs vs, En basit kombi'nin cover'ini çıkar, siboplu bir tank var, sibobundan Hava kacir bakalım, gelmez veya az gelirse hava bitmiş, sulu gelirse Diyafram delinmiş olma ihtimali çok yüksek. Havayı da kendin basabilirsin bisiklet pompasiyla

Edit :hava varsa hepsini de boşaltma tabi 😅

Vay arkadaş neler öğreniyoruz. Ben bunu dışarıda bir yerde diye düşünüyordum. kombi'nin içindeymiş bu. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

konuyu favorilere ekledim bende seneye temizleteceğim. yabancıya gitmesin eşe dosta da önericez tabi.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

seneye lazım olursa mesajım bulunsun

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

temizlenmesi gerektiğini nasıl anlıyoruz? heryeri ısınıyorsa problem yok mu, yine de belli bir yılda temizletmek mi gerekir?

Toplam Hit: 156551 Toplam Mesaj: 120
petek temizliği