folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JeremYC30 bunu yazdı:
    -----------------------------

Varmı bir haber ?

hayır malesef

Helikopterde sinyal bulma cihazı varmış şimdi neye kıvırcaklar çok merak ediyorum.Beceriksizler dün gece tamam dedim normal bulamamaları ama hava aydınlandı kaç saat geçti dağda saklansalar bulmaları gerekirdi yazık.

Helikopter adanalı dizisindeki bir bölümde olan helikopter (kırmızı renkte) Hatta orda pilot espiri yapmıştı helikopterler havada durmaz diye düşen pilotta aynı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

112 İLE MUHABİR ARASINDAKİ KONUŞMANIN SES KAYDI

http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1075430&Date=26.03.2009&b=IHA%20muhabirinin%20sok%20iddiasi&KategoriID=12

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

"pkk kampları bizim için bbg evi" diyen yetkililer nerdeler

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek
    olayın gerçekleştigi bölgeye yakın yerde ikamet ediyorum. skorsyler felan havada cirit atıyor aramlar halen sürüyor.

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

texas bunu yazdı:
    olayın gerçekleştigi bölgeye yakın yerde ikamet ediyorum. skorsyler felan havada cirit atıyor aramlar halen sürüyor.
    sen nerede oturorsun ki

----------

helikopterin düştügü yer den bahsedeyim sizlere.dagın etekleri Ana yoldur kışın çığ düşer kar yolu kapatır kayseri kahramanmaraş yolundan bahsediyorum,dün den beri bulunmadıysa soguk kış şartları allah yardımcıları olsun. iyi şeyler düşünemiyorum.Bugun Valilik binasını partililer yandaşlarıyla birlikte protesto yaptilar. Başkani öldüreni bizde öldürürüz v.s sloganlar atılıyordu öglen namazında da 500 600 metre ilerisinde Bir şehidimizin Cenazesi yatiyor.Askeri kışlada egitim sırasında kayip ettigimiz şehidimiz. onun Cenazesi oraadayken göstericiler hiç orali degildi. ölmemiş Adam için ortalıgı ayaga kaldıranlara ne demeli

Simdi sorarim Size , ölen şehidemi aglıyalim yoksa kayip olan bbp partsinemi

hangisi bu ülke için öldü...  şehidim...

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    mehmetcan bunu yazdı:

texas bunu yazdı:
    sen nerede oturorsun ki

----------

helikopterin düştügü yer den bahsedeyim sizlere.dagın etekleri Ana yoldur kışın çığ düşer kar yolu kapatır kayseri kahramanmaraş yolundan bahsediyorum,dün den beri bulunmadıysa soguk kış şartları allah yardımcıları olsun. iyi şeyler düşünemiyorum.Bugun Valilik binasını partililer yandaşlarıyla birlikte protesto yaptilar. Başkani öldüreni bizde öldürürüz v.s sloganlar atılıyordu öglen namazında da 500 600 metre ilerisinde Bir şehidimizin Cenazesi yatiyor.Askeri kışlada egitim sırasında kayip ettigimiz şehidimiz. onun Cenazesi oraadayken göstericiler hiç orali degildi. ölmemiş Adam için ortalıgı ayaga kaldıranlara ne demeli

Simdi sorarim Size , ölen şehidemi aglıyalim yoksa kayip olan bbp partsinemi

hangisi bu ülke için öldü...  şehidim...

Dam başında saksağan, vur beline kazmayı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi
    şehitler icin aglanir tmm ama sehitlerin disinda olen insan degilmi ne bicim bi zihniyet bu insan hayati soz konusu burda sacma sacma yerlere cekilmis konu.neyse umarim bi an once bulunur enkaz zaman gectikce negatif ihtimaller cogaliyo malesef hafif yarali bile olsalar sogukdan donma tehlikeleri var

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

kelimeyi nerenle okuyorsun ki anliyamadim...

şehidin Cenazi var diyorum kalabalık yok - bbp için kalabalık var bunu anlatmak istiyorum

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    ya böyle saçmalık olur mu hiç? sinyal cihazı bulunmayan helikopterlere neden uçuş izni veriyorlar anlamıyorum ya, illa bi kaza olduktan sonra mı düzeltecekler bu işleri.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu saatten sonra yaşamalarını beklemek Allahın mucizesi olur. Açlık,yaralannma sonucu kan kaybı,soğuk,korku,panik hepsi varken imkansız.Bir tek telefon açan muhabir kendini koruyabilecek yer ayarladıysa dicem oda soğukta ne kadar dayanabilir daha arar aramaz çok soğuk demesinin üzerinden saatler geçti.

Bunun açıklamasını yapmasınlar artık basiretsiz herifler yer yarılsa içine girse 22 saatte bulunulmazmı gönder bordo berelileri  soğuk geçirmeyen kıyafetleri giydir gönder askerleri o zaman 3 olmuyorsa 10 gönder kuzey ırakta daha soğuk şartlarda kaç tane terörist bulup öldürdüler deliklerin içinden yazıcıoğlu sonuçta sıradan birisi değil ve bu kadar saat insanlara zulm etmeye kimsenin hakkı yok... 

bahsedilen yere 400 metre kaldı dedikleri halde bulamadıysalar bunlar yer tespitini kesin yanlış yapmıştırlar anca Türkiyede olur böyle şeyler. 

stillalive Arkadaşım sinyal cihazı varmış yazdıklarımı okusan görürsün.

Toplam Hit: 96192 Toplam Mesaj: 352