folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    helikopteri bulanlar devletimizin yolladığı binlerce insan değil oradaki köylüler..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeremYC30
    JeremYC30's avatar
    Erkek
    Yeah bunu yazdı:
    -----------------------------
    kompetan bunu yazdı:
    Yeah bunu yazdı:

Abicim hükümeti suçluyorlar helikopter bulunamadı diye, neden bu yüzden AKP ye versinler.

Komplo teorinde açıklar var.

biliyorum ama duyumlarım bu yönde =))

bu arada teori benim değil, gözlem bana ait sadece =))

Teori bana ait fakat her an çürümeye hazır :D

Şu açıdan bakarsan haklı olabilirsin ancak; Oyların AKP gitme sebebi ancak başbakanın be toptanın olay yerine gitmiş olması olur bunun dışında Alperen ocakları AKP yi ne derece sever bilemem.

Benim düşüncem oyların MHP ye kayması.

Neden Ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bknz: http://muhsinyazicioglu.org/index.php

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeremYC30
    JeremYC30's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

Beyler daha adamın ölüsü bulunmadı, ne olacağı belli değil, siz oylar nereye gider diye tartışıyorsunuz.

Yaptığınız gayri ahlaki.

Tartışmasını yapmıyoruz, sadece sebeb olarak bir teori ortaya koydum olay bundan ibaret. büyültmeye ve kimsenin ahlak değerlerini ölçmeye gerek yok bence.

Neden Ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

Davos bunu yazdı:

Amk deli oldum başka ülkede olsa uydudan bakarlar termal kamera kullanırlar bizimkileri köylüler arıyo amk :S nasıl iş aklım almıyo sikim böle düzeni...

baştan beri köylüler arasaydı keşke.köylüler 3.5 saatte ulaştılar...gördük devletin ,evlatlarına ne kadar sahip çıktığına

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

ayrıca bbp'den bir yetkilinin yaptığı açıklamaya göre; partililer dağa gittiğinde dağ etrafında arama yapan ekip yokmuş...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    alicem bunu yazdı:

ayrıca bbp'den bir yetkilinin yaptığı açıklamaya göre; partililer dağa gittiğinde dağ etrafında arama yapan ekip yokmuş...

Bir halt görmeden Devletin Askerine, yetkilisine laf atıyorsunuz.Bırakın arkadaş ne ekip yokmuş adamlar 10 metre yeri aramadılar :S Tüm Aranmaası gereken yerleri aradılar...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    alicem bunu yazdı:

Bir halt görmeden Devletin Askerine, yetkilisine laf atıyorsunuz.Bırakın arkadaş ne ekip yokmuş adamlar 10 metre yeri aramadılar :S Tüm Aranmaası gereken yerleri aradılar...

aranması gereken yeri arasalardı enkazı köylüler değil onlar bulurlardı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

alicem bunu yazdı:

Davos bunu yazdı:

Amk deli oldum başka ülkede olsa uydudan bakarlar termal kamera kullanırlar bizimkileri köylüler arıyo amk :S nasıl iş aklım almıyo sikim böle düzeni...

baştan beri köylüler arasaydı keşke.köylüler 3.5 saatte ulaştılar...gördük devletin ,evlatlarına ne kadar sahip çıktığına

yahu kardeşim siz oranın şartlarını biliyormusunuzki? en son aranmayan bölgede köylüler değiil korucular buldu adamlar üstün teknoloji  aletlerle aradı termal falan ama yoık sisden hiçbirşey görünmüyor 2 metre görüş mesafesi sen neden bahsediyorsun ? uydudan demişsin uydu nereyi gösterecek ? kar sis akşam zifiri karanlık terrmal görürmü sanıyorsun? h,iç.bi etykisi yok daha naaşları bile almaya helikopterle gidemiyorlar hava koşuları nedeniyle nasıl altlerle aranma yapsınlar? biraz akıullı konuşun. 

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

alicem bunu yazdı:

Davos bunu yazdı:

yahu kardeşim siz oranın şartlarını biliyormusunuzki? en son aranmayan bölgede köylüler değiil korucular buldu adamlar üstün teknoloji  aletlerle aradı termal falan ama yoık sisden hiçbirşey görünmüyor 2 metre görüş mesafesi sen neden bahsediyorsun ? uydudan demişsin uydu nereyi gösterecek ? kar sis akşam zifiri karanlık terrmal görürmü sanıyorsun? h,iç.bi etykisi yok daha naaşları bile almaya helikopterle gidemiyorlar hava koşuları nedeniyle nasıl altlerle aranma yapsınlar? biraz akıullı konuşun. 

termal kameranın özelliği zaten belirttiğin " kar sis akşam zifiri karanlık " koşullarda görüntüleme sağlamaktır.ısıya duyarlı onlar.ilk termal kameranın özelliğini öğren ve sanki orada gidip kendin arama yapmış gibi konuşma.

Toplam Hit: 96893 Toplam Mesaj: 352