folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Onun gibi insanlar dünyaya zor gelir ama p.. hergün gelio dünyaya. Acımız büyük ve mezara kadarda dinmeyecek... Zamanında Muhsin başkanın olduğu yerde itide çakalıda sıraya geçerdi ama gidince meydanı boş bellider galiba biz hep burdayız ... Her olaydan sonra yok  kürtleri öldürüyonuz yok maraş yok alevi yok ordan çıkar biri her olaya ermeni soykırımı ne lan bu bize hiç mi bişi yapılmadı şimdiye kadar ??? Maraştaki olaya bende lanet ettim. :s Öyle birşey olsaydı biz bu adama BAŞKAN demezdik beyler. Son Başbuğumuzuda kara toprağa verdik kaldı bi canımız hadi gelin onuda çiviylemi alcaksınız neyle alcaksanız alın yada yapamıyacağınız lafları söylemeyin adam olun ...!!!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin.

selam gençlik!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu vatan hepimizin geçmişte olan şeyler herkesi üzdü sonuçta ama yazıcıoğlunun  düşüncesini yaptıklarını bi kenara bırakın artık lafım maraş maraş diye tutturan arkadaşa vb.... Bu kötü durumda bile bu şekilde davranış sergilemek vicdansızlıktır,kahpeliktir,ruh hastalığına işarettir bana göre. Sevmiyorsan susarsın insanları germeye hakkın yok kimsenin seni çekmeyede zorunluluğu yok. Açarsın konu maraş maraş diye orda tutturursun bu konu altında yaptığın hiç doğru değil hiç olmazsa yaşamanın yitirmiş birlerine saygın olsun birazcık.

Muhsin yazıcıoğlunun siyasi görüşlerini hiç desteklemedim desteklemezdimde.Geçmişinde bana göre kötü yanları vardı ama delikanlı adam olduğu düşüncesinin peşinde koştuğunu bazıları gibi değişerek geliştim yalanına sığınmadığıda gerçekti. 

Ülkücüleride hiç anlamam özellikle ülkücü gençleri diyebilrim. Kendilerini hep birilerine ispatlama girişimindedirler.Hep rajon keserler kafa keserler koltuk altlarında yürürken hep birer karpuz taşırlar ammavelakin hiç birine gıcık gitmem sadece heryerde külhanbeylik taslamarına anlam veremem.Belki benim haddime değil ama ortalığı geren arkadaşada hopterek saldırışa geçmelerine gerek yok onun amacı zaten kıllık yapmak gaza gelmeye gerek yok.

Birkaç Türk insanı ölüyor sonuçta olaya bide burdan bak muhterem arkadaş saygıda bulun.Ben şahsen öyle yaptım ve benim kadr kimse takip etmişmidir bilemem nerdeyse 48 saatin 30 saatini internet başında tezimi bırakıp yaşamalarını umut ettim sürekli bilgi aktarmaya çalıştım.

Birşeyi daha iyi anladm Türkiyede hiç bir insana değer verilmiyor.  bir kez daha Allah rahmet eylesin aşırı derecede moralim bozuldu.Hayatını kaybedenleri geçtim gerisinde kalan akrabalarının,eşlerinin,çocuklarının Allah yardımcısı olsun. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    Concept bunu yazdı:
    -----------------------------

Her birinizin kafasina civi cakarim, edepli olun. 

kafaya çivi çakma konusunda ısrarcıysan, özel'den mesajını bekliyorum.istanbul'daysan, çok merak ediyorum gerçekten o çiviyi çakabilecek misin ?

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

4eye bunu yazdı:

Onun gibi insanlar dünyaya zor gelir ama p.. hergün gelio dünyaya. Acımız büyük ve mezara kadarda dinmeyecek... Zamanında Muhsin başkanın olduğu yerde itide çakalıda sıraya geçerdi ama gidince meydanı boş bellider galiba biz hep burdayız ... Her olaydan sonra yok  kürtleri öldürüyonuz yok maraş yok alevi yok ordan çıkar biri her olaya ermeni soykırımı ne lan bu bize hiç mi bişi yapılmadı şimdiye kadar ??? Maraştaki olaya bende lanet ettim. :s Öyle birşey olsaydı biz bu adama BAŞKAN demezdik beyler. Son Başbuğumuzuda kara toprağa verdik kaldı bi canımız hadi gelin onuda çiviylemi alcaksınız neyle alcaksanız alın yada yapamıyacağınız lafları söylemeyin adam olun ...!!!

Geçmişte Oldu bişeyler, Diyenlerde Doğru Dürüst Zaten İzah edemiyolar, O Olayları Ülkücüler yapmadılarki, Bir kaç ÜLkücü olaylarda yeraldı diye Tüm Ülkücüleri Hedef Göstermek zaten Tüm Kürtler Pkk lıdır diyen Zihniyet gibidir.

Aynen Katılıyorum, Geçmişte kalmayalım biz Geleceğe Bakalım, Aramızda bilgisi az olan, Hemen İnsanlık dedinmi Gazlanan Kardeşlerimizede Kızarak değil, Ferah ve Sabırlı bir Üslupla, Kardeşlik Değerleri ve Düşmansı Duygular Besleyenleri Göstermeye çabalayacağız. Çabalayacağızki, Bu Ülkenin Demetlerini kimse Zayıflatamasın. Tek Demet kalabilelim.

Dipnot.. : Fatihhack Kardeşim yahu, Gerek varmı Polemiği Sürdürmeye, Bi yanlışlık Cümledir Kullanmış işte. Üstüne varmanın anlamı yok. Oldu bi karışıklık Geçsin be kardeşim. ;)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

çıkmayan candan ümit kesilmez..

hala bi resmi açıklama yok ortada..

Allah sevenlerine bağışlasın..

LÜTFEN TARTIŞMAYI KESİN ARTIK. BURADA UMUTLARINI YİTİRMEYEN İNSANLAR DA VAR!!!!!!!!

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    Canları pahasına dün enkaza ulaşan köylüler, "Biz aslında çarşamba günü Keş Dağı'na doğru yola çıktık. 'Yazıcıoğlu kurtuldu' denilince geri döndük" diye konuştu. 

BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan helikoptere 47 saat sonra ulaşan Döngel köylüler, “Helikopterin düştüğünü gördük. Çarşamba günü yanık kokusunu takip ederek enkaz bölgesine hareket ettik. Ancak helkopterde bulunanların kurtarıldığı haberi bize ulaşınca, geri döndük. Haber gelmeseydi o gün enkaza ulaşırdık” dediler.

Enkazı bulan Döngel köylülerin, kaza günü başlattıkları aramayı 'Yaralılar kurtarıldı' bilgisi üzerine yarıda kestiği ortaya çıktı.

Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan helikopterin aranmasında yaşanan başıbozukluk skandala dönüştü. Kazayı duyar duymaz yola çıkan Göksun'un Döngel köylülerinin, "Yaralılar hastaneye kaldırıldı" bilgisini alınca evlerine döndüğü anlaşıldı.

Donma tehlikesini göze alarak canları pahasına dün enkaza ulaşan köylüler, "Biz aslında çarşamba günü Keş Dağı'na doğru yola çıktık. Sonradan 'Yazıcıoğlu kurtuldu' denilince geri döndük" diye konuştu. (Yeni Şafak)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

alicem bunu yazdı:
    Canları pahasına dün enkaza ulaşan köylüler, "Biz aslında çarşamba günü Keş Dağı'na doğru yola çıktık. 'Yazıcıoğlu kurtuldu' denilince geri döndük" diye konuştu. 

BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan helikoptere 47 saat sonra ulaşan Döngel köylüler, “Helikopterin düştüğünü gördük. Çarşamba günü yanık kokusunu takip ederek enkaz bölgesine hareket ettik. Ancak helkopterde bulunanların kurtarıldığı haberi bize ulaşınca, geri döndük. Haber gelmeseydi o gün enkaza ulaşırdık” dediler.

Enkazı bulan Döngel köylülerin, kaza günü başlattıkları aramayı 'Yaralılar kurtarıldı' bilgisi üzerine yarıda kestiği ortaya çıktı.

Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan helikopterin aranmasında yaşanan başıbozukluk skandala dönüştü. Kazayı duyar duymaz yola çıkan Göksun'un Döngel köylülerinin, "Yaralılar hastaneye kaldırıldı" bilgisini alınca evlerine döndüğü anlaşıldı.

Donma tehlikesini göze alarak canları pahasına dün enkaza ulaşan köylüler, "Biz aslında çarşamba günü Keş Dağı'na doğru yola çıktık. Sonradan 'Yazıcıoğlu kurtuldu' denilince geri döndük" diye konuştu. (Yeni Şafak)

Buyrun buradan yakın Komplo ve Kurulan Tuzak Boyut Olarak Medyamızıda kapsıyormuş. Medyamızda Satılık Köpeklerin olduğuda Netleşmiştir. Eğer Yargı kanallarımızın Gözü Kör olmamışsa Bunu yapan Yayın Kuruluşu hakkında ve Köylüler kadar bile Uğraşı veremeyen Kurtarmadan Sorumlu Kişilerin Didik Didik Sorgulanmaları Gerekmektedir. Hangi Gizli Servis Hesabına Çalıştıkları Bu Noktada Atlanırsa Vahim Olaylar Silsilesi Birbirini Kovalamaya Devam edecek.

Muhsin YazıcıOğlunun Ölümünün garanti olması için Ellerinden Gelenin fazlasını yaptıkları Gün Gibi ortadadır. O Yalan Haberlerin Kaynakları Hakkında Ayrıntı Gerekmektedir. O Ayrıntıyı alacak kişileride Tabi Gizli Servisler Satın almadıysalar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    düşen helikopter aydın doğanın damadı ali sabancının şirketininmiş. buda açıklıyorki bir bina çöktüğünde televizyonlara onlarca mimar mühendis çıkartılırken bu kazada neden çıkartılmadığını. yok helikopter yavaş düşmüş tek parça halinde imiş o yüzden ELT cihazı çalışmamış. korucular helikopterin paramparça olduğunu söylüyorlar. ama şirket hala doğru düzgün bir açıklama yapmadı bu cihazın olup olmadığına dair.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    Düşen BBP helikopterinin enkazına ulaşmaya çalışan Skorsky kötü hava şartları nedeniyle düştü, pilotlar kurtuldu.
Toplam Hit: 96193 Toplam Mesaj: 352