folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    şoktayım... ve ben bu işte kasıt ararım arkadaş

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Ben Millet uğruna adamışım kendimi,
    Bir doğrunun imanı, bin eğriyi düzeltir,
    Zulüm Azrail olsa hep Hakkı tutacağım,
    Mukaddes davalarda ölüm bile güzeldir...

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

25. sayfadaki cia + persian ın yorumlarını birleştirip benim yazdığımı varsayın...

hepimize geçmiş olsun...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    simdi herkes konusur sole oldu bole oldu iste turkyenin bir gercegi daha ortaya cikti . dusune biliyomusunuz  bakanin devletin her kurumu seferber diyo hemde techizatiyla ama en kazi bulan gonullu techizatsiz 17 kisi allhtan buldular. OLenler allah rahmet eylesin fazla konusmak ii degil. Doguda bi soz var kurtarmada ne bas belli nede kic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    göksun ile kahramanmaraş arası çok engebeli bir arazidir arkadaşlar. yer yer rakım 2500 mt nin üzerindedir. ve bu kış koşullarında orada arama kurtarma faaliyeti yürütmek dünyanın en zor işidir. Enkaza ulaşılmış fakat 3 kişinin kesin hayatını kaybetmiş olduğu söyleniyor. bence o insanlar soğuk havanın etkisiyle donarak ölmüşlerdir. yaz olsaydı ve yaraları ağır olmasaydı bir şekilde hayatta kalabilirlerdi. Ne yazıkki kış mevsimi o bölgede ve o rakımda yazın bile hava 0-5 derece dolayındadır.

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Herkes bişey söylüyor, bbp maraş başkanı telefonla yayına katıldı. Muhsin başkana hala ulaşılamadı diyor..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    persian bunu yazdı:
    -----------------------------

Bunlar oydan başka kendilerinden başka birşey düşünmezler mi. Bu durumda bile Samanyolunda chpyi karalayan tam tamına 7 tane haber anasayfada. haber7 de aynı hazır millet kaza için giriyor araya şunları sıkıştıralım diye yapılan şeyleri gördükce daha da sinir oldum saygısız köpekler.

Herkes mitingleri durduruyor,muzikleri susturuyor insana saygı için insan canınn önemli olduğu belirtmek için anasayfalarına gereksiz haberler koymuyorlar bir tane şe....  bakanda çıkmış gülerek baykal 23 nisanda otursun başbakanlık koltuğuna diye açıklama yapıyor bunlar nasıl insanlar anlamıyorum.

kooardinatları bile yanlış belirlemişler şimdi çıkıp baykala saldırırlar hava soğuktu derler hiç birşey olmmaış gibi seçimden sonra hayatlarına bakarlar olan yine insanlığa olur.

ARalıksız ümitle takip ettim 48 saatir yazık oldu.Allah rahmet eylesin ölenelere bir kez daha..

-----------------------------

27/03/2009 11:15

Zaman yazarlarından Mümtaz'êr Türköne BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu için yazdığı yazıda Gençlik yıllarındaki anılarını anlatarak “ne güzel solcuları döverdik” diye dalga geçti.

Ben seçimden sonra devam ederler demiştim ama bugün rahat dursalar yine iyi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Köy korucusunun açıklamasına göre enkazda Muhsin Yazıcığlu bulunamamış,izler olduğunu söylüyor,gitmiş olabilir deniyo.

edit: dongel köy korucusunun açıklaması

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kompetan
    kompetan's avatar
    Erkek
     Yazıcıoğlu ve 5 kişinin cesedine ulaşıldı 
    BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da içinde bulunduğu 6 kişiyi taşıyan helikopterin enkazına ulaşıldı. Enkaza ilk ulaşan ekiplerin verdiği bilgiye göre, helikopterde bulunan Yazıcıoğlu ve 5 kişinin cansız bedenleriyle karşılaştıklarını ifade ettiler.
    .
    Allah rahmet eylesin, ailelerine ve sevdiklerine sabır versin.

"Benimle oyun oynama oyuncağım olursun."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Teknoloji meşguldü...

İKİNCİ gün, saat 16.00’ya geliyor, helikopter henüz bulunmuş değil...

Oysa diyordu ki teknik takipçi:

Teknik takipte olan rüyasında konuşsa, bunu dinleme ve kaydetme imkánımız var...

......?

Diyelim ki adım attı.....

......?

Yani paşa tuvalete gitse tespit edilir...

Ama koca helikopteri bulamadılar...

*

Yarım milyar dolarlık dinleme-izleme aleti satın aldılar. Yedi tane dinleme-izleme aracı, Başbakanlık’a bağlı dolanıyor AKP karşıtlarının peşinde...

Hastane odalarını dinliyorlar...

Sofraları dinliyorlar...

Fısıltıları dinliyorlar...

Bir yüksek yargıcın eşi arabasından inip, arkadaki teknik takipçinin arabasının camlarını tırmalıyor Bırakın peşimizi diye diye...
    Ama düşen koca helikopterin yerini bulamıyorlar...

*

Kapalı telefonları dinleme cihazı haline getiriyorlar...

Radyonuzu, televizyonunuzu, müzik setinizi sizin muhbiriniz haline getirebiliyorlar...

Bir hesaba göre 3 milyon, bir itirafa göre aynı anda yarım milyon insanı üstün teknolojileri ile izleyebiliyorlar...

Tele-kulak anlatıyor:

Yani muhalif yellense, uydu üzerinden kaydederiz...

Ama bu yazı yazıldığında 24 saat geçmişti üzerinden, henüz helikopter bulunmuş değil...

*

Niçin?..

Çünkü ilkellik ile çağdaşlığın farkıdır bu...

Devletin ayrılmış bütçesini, haberleşme kurumlarını, uzmanlarını muhalif cadı avına yönlendirirseniz... Aklınız yatak odalarında olursa... Teknolojiyi insanları sindirmekte kullanırsanız... Teknik kadrolara ispiyoncularınızı doldurursanız...

İşte böyle; bir partinin genel başkanının düşen helikopterini bulamazsınız...

Rezil olursunuz dünyaya...

İlkellik ile çağdaşlığın farkıdır...

Bekir COŞKUN 

27 Mart 2009

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 96187 Toplam Mesaj: 352