folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rakamlarla Türkiyenin 8 Yılı.

Rakamlarla Türkiyenin 8 Yılı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

İçler acısı durum resimde görüldüğü gibidir.

Facede Gördüm Paylasayım dedim.

rrr

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

senin durumun ondan içler  acısı kardeş bunu bu şekilde  burda paylaşman zeki seviyen konusundda benı düşündürüyo 

mesele akp  savunmak degıl mesele böle salakça  bıseye ınanmak.

kontra bisiklet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Geçiceksin kardeşim hangi kaynaktan aldığını ve neye göre karalama olup olmadığını bilemiyorum.Bunun için bu rakamlara güvenmiyorum.Ülkemdeki insanların durumuna bakarsam çoğu eski hayatından daha iyi ve daha memnun gözüküyor.

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:
    -----------------------------

senin durumun ondan içler  acısı kardeş bunu bu şekilde  burda paylaşman zeki seviyen konusundda benı düşündürüyo 

mesele akp  savunmak degıl mesele böle salakça  bıseye ınanmak.

-----------------------------

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    sallamasyon inanmayın..inanabileceğim kaynak var mı ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poker
    poker's avatar
    Erkek

face'den görüp yazmış eleman zaten ülkeyi ordan kurtarıp ordan batırıyoruz,orda Atatürk'ü anıp Şehitlerimizi ve Bayrağımızı ordan paylaşıyoruz,aferin bize facebook da olmasa napardık acaba merak ediyorum.Hiç bir siyasi partiden yana değilim ama facebook ve insanlarından nefret ediyorum.

yaşanılası çok güzel bi çocuk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

eflasyon son 48 yılın en düşük seviyesindeymiş . ben 1998-2002 yılları arasından çok daha iyi bir konumda olduğumuzu düşünüyorum.

bu arada artan fiyatlara artan milli geliri de eklersek zamlar normal , bir yandan akp sürekli önceki hükümetlerin borcunu ödedi borç almadan o dış borçların hepsi önceden kalma ve düşmeye devam ediyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

geçen cevahir avm nin ekranında gördüm yemin ederim dış borç 235milyar dolar oldu diye

arayın ya çok ciddiyim devletin kendi sitelerine bakın

niye inanmıyosnuz anlamıyorum nedir bu akp cilik nedir bu chp cilik amk, türkiyeci olun arkadaşlar

olay şudur;

ülke topraklarının %10 u yabancıya satışa açık durumda

dış borçta giderek artıyor

yarın bir yahudi gelip israil bayrağını türkiyede kendi arazisine diktiğinde biz mal mal bakarız

devlet politikası tamamen dışa açmaya yönelik bu ülkeyi

açmaktan kastımda satmak!

uyanık olun gözünüzü sevim siktir edin akp yide mhpyide chp yide, türkiyeyi düşünün amk!

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Bu sayılar yanıltıcı olabilir, ama bu video hiçte yanıltıcı değil.

Burdan İzleyin

Savcı, asker bunlara en basit örnek.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

senin dış borcun 8 yıl önce 125 milyardı ama gelirin ne kadardı?

şuanda dış borcun 282 milyar ama gelirin ne kadar?

kendine göre kötüleyeceğine işine gelen kısımları okuma.

bana bunları açıkla sonuç olumsuzsa her türlü protestoya hazırım!

tabiki tüm diğer yazdıkların içinde geçerli bu.

bide cari açık demişsin ama daha geçen gün açıklanan rakamlara göre 28yıl sonra  ilk defa bütçe fazla verdi. hiç mi haber okumuyorsun

aha haber:

http://www.trt.net.tr/haber/HaberDetay.aspx?HaberKodu=0dfd1db6-3b19-42ad-a0a1-f35faf4c7df7

şimdi senin bu yazdıklarına kim neden inansın???

tek bildiğiniz akp'yi kötülemek. kötülemek olsunda ne olursa olsun. haa sanmayınki akp'yi savunuyorum. bu hükümetin yaptıklarını mhp,chp yapsaydı yine bu yazdıklarımı yazardım. aradaki ince çizgiyi yakalayın ona göre beni eleştirecekseniz seviyeli eleştirin.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

rakamlar kısmen doğru. internete tek tek yazsanız bulursunuz. başlayın dış borçtan. devletin resmi kurumlarının açıklamalarına da bakabilirsiniz. ayrıca hazırlanmış dosyalar da bulunmakta. 

insanlar öncekinden daha rahat  falan değil. gidip bir köye çiftçinin halini görün yada esnaflara bakın. benim yakınımda hepsinden olduğu için samimiyetle söyleyebilirim.

enflasyonun inmesi tamamen ekonomik maniplasyon. bazı ekonomistler de bunu söylüyorlar. bunu pazardaki fiyatlara bakarak öğrenebilirsiniz. yada bazı malların satış fiyatlarına. fiyatlar yıl geçtikçe tabiki artacak. sonuç paranın alım gücü merkez bankası sayesinde her zaman düşürülür. (ekonominin temeli diyelim.)

ayrıca bu siyonist yahudi kölesi partiyi savunanlar bir çok kişi eminim bu ülkeyi seviyordur. lütfen okuyun araştırın. nelerin döndüğünü tam olarak bilmeseniz bile (hiçbir zaman tam olarak bilemiyceksiniz) genel fikirleriniz oluşsun. tek kaynak değil birçok kaynaktan araştırın. sonuç sizin vicdanınıza kalmış. 2020'e kadar neler olacağı aşikar. bop kapsamında ülkemize yeniden tecavüz edecek insanlar var. bunu sağlayan partiyi araştırın. gülenin yapılanmasını araştırın.

çok geç olmadan bunu yapın.

Toplam Hit: 10660 Toplam Mesaj: 111