folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rakamlarla Türkiyenin 8 Yılı.

Rakamlarla Türkiyenin 8 Yılı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

66albay bunu yazdı:
    -----------------------------

LÜTFEN BİRİLERİ ŞU TAHRİBAT MÜRİDLERİNE ORAN-ORANTIYI ANLATSIN-ÖĞRETSİN. YETER YA.  EĞER OBJEKTİF İSENİZ 2002 EKONOMİSİ İLE 2002 BORÇLARINI ORANLARSINIZ, 2011 EKONOMİSİ İLE 2011 BORÇLARINI ORANLARSINIZ. EĞER İNSAFLIYSANIZ DİĞER GELİŞMİŞ EKONOMİLERİN BORÇLARINI DA YAZARSINIZ. EGER ART NİYET TAŞIMIYOSANIZ DEVLETİN BORCUYLA  ÖZEL SEKTÖRÜN BORCUNU AYRI AYRI YAZARSINIZ. VE  EĞER AZICIK BEYNİNİZ VARSA 2002 İLE ŞU ANKİ FAİZ ORANLARINI KARŞILAŞTIRIRSINIZ. AMA SİZDE O MUHAKEME YETENEĞİ NE ARAR. HÜKÜMETE KARŞI OLMAYI SOLCULUK-DEVRİMCİLİK ZANNEDEN KIT AKILLILAR. İSTEMEZÜK DEMEYE DEVAM DEVRİME SELAM...

la senın varyaaa elini öpim ben :) işte yazı budur herkes okusun bu yazıyı 2 dakka düşünsün sonra buraya yazsın.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

AdReNaLiNe bunu yazdı:

66albay bunu yazdı:

LÜTFEN BİRİLERİ ŞU TAHRİBAT MÜRİDLERİNE ORAN-ORANTIYI ANLATSIN-ÖĞRETSİN. YETER YA.  EĞER OBJEKTİF İSENİZ 2002 EKONOMİSİ İLE 2002 BORÇLARINI ORANLARSINIZ, 2011 EKONOMİSİ İLE 2011 BORÇLARINI ORANLARSINIZ. EĞER İNSAFLIYSANIZ DİĞER GELİŞMİŞ EKONOMİLERİN BORÇLARINI DA YAZARSINIZ. EGER ART NİYET TAŞIMIYOSANIZ DEVLETİN BORCUYLA  ÖZEL SEKTÖRÜN BORCUNU AYRI AYRI YAZARSINIZ. VE  EĞER AZICIK BEYNİNİZ VARSA 2002 İLE ŞU ANKİ FAİZ ORANLARINI KARŞILAŞTIRIRSINIZ. AMA SİZDE O MUHAKEME YETENEĞİ NE ARAR. HÜKÜMETE KARŞI OLMAYI SOLCULUK-DEVRİMCİLİK ZANNEDEN KIT AKILLILAR. İSTEMEZÜK DEMEYE DEVAM DEVRİME SELAM...

la senın varyaaa elini öpim ben :) işte yazı budur herkes okusun bu yazıyı 2 dakka düşünsün sonra buraya yazsın.

http://www.tahribat.com/Forum-Rakamlarla-Turkiyenin-8-Yili-135568/6/#1566728
    http://www.tahribat.com/Forum-Rakamlarla-Turkiyenin-8-Yili-135568/7/#1566752 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

gokcan bunu yazdı:

AdReNaLiNe bunu yazdı:

66albay bunu yazdı:

:) iyi yazmıssın hocam tamamda ben burda akp yi savunmuyorum bunu belirteyim...

sadece olaya yaklaşım şeklini yazan arkadaşa katıldıgımı belirttim ;)

açıkcası orda yazan yıllara göre oranlarda umrumda değil herkes kafasına eseni yazıyor olabilir...

89 doğumluyum 7-8 yıl doğru durust bişey hatırlamadıgımı varsayıyorum ondan sonraki süreçte o zamandan bu zamana şöyle durup düşündüğümde bu ülkede eskiye göre çok şeyin düzeldiğini gördüm hocam

bu ülkede her zaman cinayet olacak bu ülkede her zaman hırsızlık olacak bu ülkede her zaman tecavüz olacak bunlar olacak ekonomik sarsıntılar elbetteki olacak aç kalacağız parasız kalacağız kalmadıkmı ? kaldık ben utanmadan söylüyorum benım cocuklugum yoksulluk içinde geçti başka binalardan gelen ızgara kokularını koklayarak doyurduk kendımızı biz herkes oyuncaklarıyla dışarda oynarken bende bi bok yoktu oturur onları izlerdim şu anda çokmu lüks yaşıyorum ? hayır ama kendıme yetiyorum en azından

ben ne akp ne chp ne mhp nede başka partiler zerre umrumda değil isteyen gelsin başa isteyen gitsin ben ekmeğimi kazanıyorsam Allaha şükıür der geçer giderim...

bu ülkede işsizlik diyorlarda ben buna pek inanmıyorum abi isteyen adam mutlaka iş bulur ufak geliride olsa mutlaka bulur görüşündeyim...

teyzemın ikiz cocuklarından bir tanesi sakat doğdu o zamanlar bırakın sahip çıkmayı devlet bir tane iğne bile vermedi iğneeee

şu anda okulundan geliyorlar alıp derse götürüyorlar eve geri getiriyorlar aradaki fark ortada ve ben seviniyorum o cocuk hayata tutunuyor çünkü

elbette kötü şeylerde oluyor bir çok insan için ama akp yerıne başka bir parti olsa yine aynı şeyler olacaktı...

yine diyorum ben siyatsetle ilgilenmem ama umarımki bu seçimde chp iktidara gelir o zaman bakalım herşey nasıl değişecek merak ediyorum...

saçmaladığım yerler olabilir affola

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

gokcan bunu yazdı:

AdReNaLiNe bunu yazdı:

66albay bunu yazdı:

hacı bunlar anlamaz boşuna yazma. adama borç stoğunu yazıyorum kamunun borç stoğunu yaz diyor. tmm diyorsun ayrı ayrı yazıyorsun oran ver bana diyor. verdiğim değerleri yorumlamaktan aciz. ayrıca bu kadar savunmaya geçiyorsun iyi güzel hoş da ver bakalım sende şu değerleri biz de görelim. ama veremezler işte. anca tayyipden duyduklarıyla gelir burda ahkam keserler.

ayrıca millet facebooktan alıntı yapmış diye arkadaşa yüklenmişlerde yüklenmişler! eğer 6-7 sayfaları okurlarsa tcmb ve hazineden alınmış verileri okuyabilirler...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

Facebook bunu yazdı:

geçen cevahir avm nin ekranında gördüm yemin ederim dış borç 235milyar dolar oldu diye

arayın ya çok ciddiyim devletin kendi sitelerine bakın

niye inanmıyosnuz anlamıyorum nedir bu akp cilik nedir bu chp cilik amk, türkiyeci olun arkadaşlar

olay şudur;

ülke topraklarının %10 u yabancıya satışa açık durumda

dış borçta giderek artıyor

yarın bir yahudi gelip israil bayrağını türkiyede kendi arazisine diktiğinde biz mal mal bakarız

devlet politikası tamamen dışa açmaya yönelik bu ülkeyi

açmaktan kastımda satmak!

uyanık olun gözünüzü sevim siktir edin akp yide mhpyide chp yide, türkiyeyi düşünün amk!

HAKLISIN KATILIORUMM

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Tekrar ediyorum AKP savunucularının ortak noktası daha hepsi 20 li yaşlarda  yani AKP geldiğinde 13 -14 yaşlarda olan çoluk çocuk eskiden şöyleydi eskiden böyleydi  edebiyatındasınız...

Ne eskisini gördünüz o zamanlarda ancak babanız eve geldiğinde cebinde gofret var mı yokmu  merakınızdan başka ne bilirdiniz yahu ?

Sanırım RTE amcanıza düşkünlüğünüzde bundan kaynaklanıyor hani o da cebinde gofretlerle gezer ya..

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

ozsar07 bunu yazdı:

Tekrar ediyorum AKP savunucularının ortak noktası daha hepsi 20 li yaşlarda  yani AKP geldiğinde 13 -14 yaşlarda olan çoluk çocuk eskiden şöyleydi eskiden böyleydi  edebiyatındasınız...

Ne eskisini gördünüz o zamanlarda ancak babanız eve geldiğinde cebinde gofret var mı yokmu  merakınızdan başka ne bilirdiniz yahu ?

Sanırım RTE amcanıza düşkünlüğünüzde bundan kaynaklanıyor hani o da cebinde gofretlerle gezer ya..

Sende haklısın hoca... :)

20 li yaşlarda insanların zihni yok ya,kafa çalışmıyor ya,ondan akp li dimi?

Gülüyorummmmm...Ustteki biraderin dedigi gibi,s.edin Akp-Mhp-Chp sini....Bizim için Vatan Millet Bayrak Toprak onemlı olan...

Eger yapabılecek oldugumuz bırsey varsa,Soyleyın bıze Hep beraber El-ele verip yapalım...!

Buarada Boş Gürültü etmeye hıc gerek yok...

Allah büyüktür vesselam...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

apokontek bunu yazdı:

ozsar07 bunu yazdı:

Tekrar ediyorum AKP savunucularının ortak noktası daha hepsi 20 li yaşlarda  eskiden şöyleydi eskiden böyleydi  edebiyatındasınız...

Gülüyorummmmm...Ustteki biraderin dedigi gibi,s.edin Akp-Mhp-Chp sini....Bizim için Vatan Millet Bayrak Toprak onemlı olan...

Eger yapabılecek oldugumuz bırsey varsa,Soyleyın bıze Hep beraber El-ele verip yapalım...!

Bakış açını değiştir ben 20 yaşında olan derken lafı senin gibi yarım bırakmıyorum bilincli olarak

yani AKP geldiğinde 13 -14 yaşlarda olan çoluk çocuk

altını çizerek belirteyim de anla ...

Ben yaşıma rağmen sizin geleçeğinizden endişe ederek birşeyler yapmaya çalışıyorum en azından TGB ( 20 li yaşlarda ama ülkesi için birşeyler yapmaya çalışan gençler ) ile birlikte...

Neler yaptığımın muhasebesini vereceğim kişi sen deilsin ama ufak da olsa söyleyeyim

Tekel işçileri ile birlikte havuz sefası, Samsundan Ankaraya spor olsun diye yürüyüş o kesmedi birde Eskişehirden Ankaraya yürüyüş, Beyoğlundan Dolmabahçeye yürüyüş, Bakanlı omlet, RTE hazretlerinin hakkımda açtığı dava, Unakıtan ve ABDullah hazretlerinden aldığım 1 TL tazminatlar...

Kusura bakma gürültü yaptık rahat masanızın başında huzurunuzu bozduk... 

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

ozsar07 bunu yazdı:

apokontek bunu yazdı:

ozsar07 bunu yazdı:

Tekrar ediyorum AKP savunucularının ortak noktası daha hepsi 20 li yaşlarda  eskiden şöyleydi eskiden böyleydi  edebiyatındasınız...

Bakış açını değiştir ben 20 yaşında olan derken lafı senin gibi yarım bırakmıyorum bilincli olarak 

yani AKP geldiğinde 13 -14 yaşlarda olan çoluk çocuk

altını çizerek belirteyim de anla ... 

Ben yaşıma rağmen sizin geleçeğinizden endişe ederek birşeyler yapmaya çalışıyorum en azından TGB ( 20 li yaşlarda ama ülkesi için birşeyler yapmaya çalışan gençler ) ile birlikte...

Neler yaptığımın muhasebesini vereceğim kişi sen deilsin ama ufak da olsa söyleyeyim

Tekel işçileri ile birlikte havuz sefası, Samsundan Ankaraya spor olsun diye yürüyüş o kesmedi birde Eskişehirden Ankaraya yürüyüş, Beyoğlundan Dolmabahçeye yürüyüş, Bakanlı omlet, RTE hazretlerinin hakkımda açtığı dava, Unakıtan ve ABDullah hazretlerinden aldığım 1 TL tazminatlar...

Kusura bakma gürültü yaptık rahat masanızın başında huzurunuzu bozduk... 

Hocam Oncelıkle kusra bakmayın,Bu aralar bırcok problemım var,bazen sızınde profılıme yaptıgınız yorumdakı gıbı "Kısa devre yapıyorum"  :)

Bır konuda anlastık,bır dıgerınde ıse hafıften ufak yollu surtusme oldu :) Hayat işte :)  Mıllet kaymagını yıyor bız burda bırbırımıze gırıyoruz,dıger kardeslerımızle :)

"Neler yaptığımın muhasebesini vereceğim kişi sen deilsin ama ufak da olsa söyleyeyim"

Burda yanlıs anlasılma olmus,ben sana ne yaptıgını sorgulamadım hocam :) Ama acıklamışsın,saolasın. 

Umarım Hakkımızda hayırlısı olur,Umarım bır adam akıllı sıyasetcı cıkarda bızlerde o kısının pesınden gıder,Devletımız mılletımız ıcın elımızden gelen herseyı yaparız...

Hayırlı geceler cumleten....

Benım kımseye tavrım yok arkadaslar,Yanlız agır hakaretlerde ve bır partıye oy atanlara laf atmayın,gıdın partıye sovun benı ılgılendırmez ama dedıgım gıbı oy atan bırcok akrabam,eşim,dostum var.Kımse benım cevremdekı ınsanlara dusuncesınden dolayı hakaret edemez...

Allah büyüktür vesselam...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

http://facebookvideoindir.me/kara-carsamba-belgeseli-buyuk-kriz-hq.html#

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 10701 Toplam Mesaj: 111