folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rakamlarla Türkiyenin 8 Yılı.

Rakamlarla Türkiyenin 8 Yılı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

Kelv1n bunu yazdı:
    -----------------------------

doğudaki vatandaşlarımızında tarzı senin gibi olduğundan dağa çıkıyorlar bilader senin farkın biraz daha medeniyet görmen :) benim anlatmak istediğimi anlamak istemeyip sidik yarıştırma muhabbetine girdiğin için anlamıyoruz birbirimizi. biraz daha düşüncelerin ve yazdıklarım arasında bir bağ kursan sorun çözülücek. sen büyükşehir belediyesine bağlısın ben belediyede dikkatini çekmiştir yalovalıyım tahmin edemezsin çektiğim sıkıntıları belediyecilik olarak.

en basiti 2011 yılındayız ve saçma sapan bir uygulama olan 22:00 - 22:30 arasında çöplerimizi çıkartmamız gerekiyor yoksa belediye ceza kesiyor. üstelik bu uygulamayı getiren belediye her apartmanın sahip olduğu çöp konteynırını kaldıran belediye.

madem sıkıntılarımız ortak hala neden bana ülke olarak büyüdüğümüzü anlatmaya çalışıyosun. burdaki belediyenin adının büyükşehir olduğunu bakma. çöp konteynerı bizde de yok. büyük yoğurt ve zeytin tenekelerinden çöp kutusu yaıyoruz. onlarıda işçiler alıyor çöp kamyonuna atıyor. izmit belediyesine 10 milyar dolar verilirken. chp ve mhp elindeki bir kaç ilçeye 5 kuruş yardım yapılmıyor. chp bu güne kadar ne yaptı diyenlerede kaç yıl önce iktidardaydık diyorum. zamanında akp ne yapıcak diyerek vermediniz mi oylarınızı. şimdide aynı şeyi chp için deneyin. emin olun en azından sokağa çıktığınızda içiniz rahat olacak. denedik olmadı dersin hiç olmadı. yatıyorum hocam ben. konuşmak tartuışmak istersen msn adresini pm atarsın.

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Anarşist kardeşimizin neden bu kadar kızdığını istatistiksel ve kaynaksal olarak açıklayayım; gerçi adam olan kendisinin verdiği örneklerden anlar ama olsun ben yine de eklememi yapayım

Kocaeli’deki 5 icra dairesinde 2005 yılında toplam 30 bin, 2006 yılında 40 bin, 2007 yılında 50 bin, 2008 yılında 54 bin dosya vardı. İcra takibindeki dosya sayısı 2009 yılında 90 bini aştı. Halen de 10 bin civarında eklenecek olan dosya ile Özellikle son 2 yıl içinde, icra takibindeki dosya sayısında çok büyük artış meydana geldi. İldeki mevcut 5 icra dairesinde biriken takipteki dosya sayısı 100 bini aşınca, Adalet Bakanlığı Kocaeli’de 6 ncı ve 7 nci icra dairelerinin de kurulmasına karar verdi.

bu bilgi ile beraber sorayım sahi Kocaelinin nüfusu kaç kişi yada kaç hane var ?

Sanırım anlayan anlar...

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

ozsar07 bunu yazdı:

Anarşist kardeşimizin neden bu kadar kızdığını istatistiksel ve kaynaksal olarak açıklayayım; gerçi adam olan kendisinin verdiği örneklerden anlar ama olsun ben yine de eklememi yapayım

Kocaeli’deki 5 icra dairesinde 2005 yılında toplam 30 bin, 2006 yılında 40 bin, 2007 yılında 50 bin, 2008 yılında 54 bin dosya vardı. İcra takibindeki dosya sayısı 2009 yılında 90 bini aştı. Halen de 10 bin civarında eklenecek olan dosya ile Özellikle son 2 yıl içinde, icra takibindeki dosya sayısında çok büyük artış meydana geldi. İldeki mevcut 5 icra dairesinde biriken takipteki dosya sayısı 100 bini aşınca, Adalet Bakanlığı Kocaeli’de 6 ncı ve 7 nci icra dairelerinin de kurulmasına karar verdi.

bu bilgi ile beraber sorayım sahi Kocaelinin nüfusu kaç kişi yada kaç hane var ?

Sanırım anlayan anlar...

doğru diyosun 1 milyon 206 bin 85  nüfuslu BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ pardon köy demeliydim sanırım :$ arz talep diyolar insanların imankanları fazlalaştı kredi filan çekebiliyorlar artık düşün faizle gel görki her insan iş hayatında başarılı olamıyor olmayanda vermiş olduğu hükümleri yerine getirmedimi krediyi veren bankalarda alacaklarını tahsil etmek istiyor bu konunun cevabı bu kadar basit değilmi?

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Kelv1n insanların icralık olmasını gelişmişlik olarak görüyorsan sana diyecek söz bulamıyorum.

100 bin icra dosyası ne demek anlamadın sanırım ?

en az 400 -500 bin kişiyi etkiler

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Tuzu Kuru Olanlar Tabloyu Beğenmeyip Karşı Saldırıya Geçmiş :)

Her Şey Çok Güzel - Lay Lay Lom..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

ileri derecede iktisad bilmiyosan bi bok idda edemezsin hocayok cari açıkmış cari açıkın yüksek olmasının zararı yarda yararını bana bilimsel olarka açıklayabilirmisin hayır bu iş öle böldüm carptım aa cari açık şukadar çıkıyorla bitmiyor amk ayar oluyorum ya allah aşkına bilmediğin konu hakkında yorum yapma arkadaşım ya tav oluyorum şu pozlarınıza.ayrıca faceden bi parça alıpta gelmeyin az bi ia bulunuyorsan face gibi boktan bi siteden alma bari kaynakını 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı:

Geçiceksin kardeşim hangi kaynaktan aldığını ve neye göre karalama olup olmadığını bilemiyorum.Bunun için bu rakamlara güvenmiyorum.Ülkemdeki insanların durumuna bakarsam çoğu eski hayatından daha iyi ve daha memnun gözüküyor.

Hoop.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

rushOut bunu yazdı:

ileri derecede iktisad bilmiyosan bi bok idda edemezsin hocayok cari açıkmış cari açıkın yüksek olmasının zararı yarda yararını bana bilimsel olarka açıklayabilirmisin hayır bu iş öle böldüm carptım aa cari açık şukadar çıkıyorla bitmiyor amk ayar oluyorum ya allah aşkına bilmediğin konu hakkında yorum yapma arkadaşım ya tav oluyorum şu pozlarınıza.ayrıca faceden bi parça alıpta gelmeyin az bi ia bulunuyorsan face gibi boktan bi siteden alma bari kaynakını 

olur bundan sonra twitter den alır geliriz. face o bilgiyi acaba nerden aldı ? hangi Haber sitesinden.

en iyisi sen yorum yapma.

İlla Bir Haber sitesi Dersen..  http://www.haberiniz.com/yazilar/haber27891-Rakamlarla_Turkiyenin_8_Yili.html

Daha Fazla Kaynak dersen .. google amcaya sor o sana söler.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

ozsar07 bunu yazdı:

Kelv1n insanların icralık olmasını gelişmişlik olarak görüyorsan sana diyecek söz bulamıyorum.

100 bin icra dosyası ne demek anlamadın sanırım ?

en az 400 -500 bin kişiyi etkiler

tabiki gelişmişlik olarak görmüyorum değinmek istediğim konu olanaklar insanlar bir şekilde istediklerini gerçekleştirebiliyor ama iyi ama kötü 

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
Toplam Hit: 10715 Toplam Mesaj: 111