Siyonist Yahudi Zihniyeti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Tamam ateist kardeş inandık sana hadi şimdi başka yerde oyna

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

aklima bu geldi direk:  https://pbs.twimg.com/media/BtIUx4VIEAA7y6V.jpg

israil-filistin savasi; soy kirim demiyorum savas kelimesi ile hem biraz daha ufaltiyorum hemde turkmelere yapilan zulmu. isid'in oldurdugu binleri goz ardi ederek filistin'i isarat eden bir zihniyeti anlamadigimi belirterek savas diyorum.

Laf salatasindan baska birsey degil bence bu gostermelik paylasimlar. Tatava. siyaset forumda yasak bu yuzden gerisine girmiyorum.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Varsa fikrini beyan edecek arkadaş beklerim tartışalım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Heil hitler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    SeyhSamil bunu yazdı

Heil hitler

Şunu görüyor musunuz? İşte tam bu yüzden burnunuz boktan kurtulmuyor yüz yıllardır ve yüz yıllarca kurtulamayacak. 

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

Heil hitler

Şunu görüyor musunuz? İşte tam bu yüzden burnunuz boktan kurtulmuyor yüz yıllardır ve yüz yıllarca kurtulamayacak. 

Hocam birşey sormak istiyorum,

Türkiye Cumhuriyetinin Filistin ile uzaktan yakından bir bağı varmıdır?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

konuya tecavüz etmişsiniz amk. bırakın bu işeri birbirinizi yemeyi artık.

konuya gelecek olursak kanunen mülk sahibi haklımı? kendi mülkünde devletin topraklarında,e ozaman o devletin kanunlarına uyman gerek doğrumudur ?   mülkümüzün olduğu ülkenin kurallarını çiğnemediğimiz sürece kendi evimizde istediğimizi yapabilirmiyİz ? genel olarak soruyorum çünkü vidyoyu izleyince bu sorular belirdi aklımda. 

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    HoLyCat bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

Heil hitler

100 yıl önce falan bizimdi oralar işte. İnsan sahip olduğu şeyleri kaybedince fena içerliyor. 

O değil de konunun içeriği ve videonun başlığına takıldım: Yahudi Yüzsüzlüğü... Sen kendi ülkende terörist posteri açılmasına, gayri-resmi olaraktan kendini devlet iddia eden bir topluluğun çaputunun açılmasına, bayrağının gönderden indirilmesine ses çıkarmayıp sindiriyorsun. Bunu yapınca bilimum yavşak türü olmuyorsun da, adam kendi ülkesinde ya da sınırının dibinde alakasız bir devletin bayrağını indirmek isteyince yüzsüz mü oluyor? Feyz alınması gereken bir davranış.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek
    SeyhSamil bunu yazdı

Heil hitler

Hitler İsrailin kurulmasında ön ayak olan adamdır hala heil hitler diyorsunuz. Ayrıca kamplarda yahudiden çok slav ve roman yakılmıştır

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

Heil hitler

100 yıl önce falan bizimdi oralar işte. İnsan sahip olduğu şeyleri kaybedince fena içerliyor. 

O değil de konunun içeriği ve videonun başlığına takıldım: Yahudi Yüzsüzlüğü... Sen kendi ülkende terörist posteri açılmasına, gayri-resmi olaraktan kendini devlet iddia eden bir topluluğun çaputunun açılmasına, bayrağının gönderden indirilmesine ses çıkarmayıp sindiriyorsun. Bunu yapınca bilimum yavşak türü olmuyorsun da, adam kendi ülkesinde ya da sınırının dibinde alakasız bir devletin bayrağını indirmek isteyince yüzsüz mü oluyor? Feyz alınması gereken bir davranış.

Vereceğim cevabı, arkadaş benim yerime vermiş..

Ufacık birşey eklemek istiyorum,

Çinde Türkler katledildi, Suriyede Türkmenler katledildi.

2 gün TV de kısa haber ile geçiştirdiler, 3 5 klavye komandosu gövde gösterisi yaptı oldu bitti..

Eee amk lavukları filistinin derdi sizlerimi gerdi ? Çok seviyorsanız ziktirin gidin israile karşı savaşın . ( qöt yerse tabi )

Sonrada Holy çok küfür ediyor diyorlar..

Bizene lan israilden filistinden, Uyanın amk Uyanın Ülkemiz elden gidiyor amk laleleri!

Dip Not;

Oradakiler bikere müslüman ıhh diyenler, buna ne cevap verecekler..

HoLyCat tarafından 22/Tem/14 11:14 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 10025 Toplam Mesaj: 90