Siyonist Yahudi Zihniyeti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

videoda ayıplanacak birşey görmedim bayrağı asan adama kötü bir kelime edilmemiş fanatik bir vatansever bir eyleme girişmiş bunuda kibarca yapmış işte küfür yok hakaret yok yanlışta olsa fikirlerini söylüyor, he onun dışında bu gün filistine olanlar yarın bizede olabilir diyenler için zamanında 1. dünya savaşı sonrası memleket gün gün işgal edilirken çılgın bi türk çıkıp ne ayaksınız siz deyip ilk mermiyi atıyor askeri birliğe, yani bizde manyak çok filistin durumuna hiç bir zaman düşmeyiz merak etmeyin en azından hepimiz ölürüz ondan sonra memleketi kim alıyorsa alır, milletin ülkesine yanaşma gibi sığınmayız, savaşta hangi milletten olursa olsun ölen çocuklara hepimiz üzülüyoruz lakin kendini koruyamayan bir millet ölmeye mecbur bunu kimse engelleyemez

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

bir bayrağın bu kadar nazikçe indirilmesini rica eden birini görmemiştim, görmüş oldum. 

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hazar_han hocam o bölgeyi bir dönem Asurlular fethetti. Daha sonra Babil kralı Nabonidus hüküm sürdü. Onlardan sonra bir dönem Persler aldı. Hatta kısa bir süre Büyük İskender'in himayesi altındayı. Pitelomeler var Roma İmparatorluğu var. Var da, var. 

Atalarım bir ara bu bölgeye sahipmiş diye bölgede hak iddia etmek çok mantıklı değil yani.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Hazar_han hocam o bölgeyi bir dönem Asurlular fethetti. Daha sonra Babil kralı Nabonidus hüküm sürdü. Onlardan sonra bir dönem Persler aldı. Hatta kısa bir süre Büyük İskender'in himayesi altındayı. Pitelomeler var Roma İmparatorluğu var. Var da, var. 

Atalarım bir ara bu bölgeye sahipmiş diye bölgede hak iddia etmek çok mantıklı değil yani.

nebukadnezar o keke,

birinci istila asurlular, ikinci istila ile babile sürülüş, daha sonra büyük keyhüsrevin bunları serbest bırakışı,

son olarak romalı titusun jerusaleme girip ikinci tapınakta amı götü dağıtması,,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CIZIRTI
    CIZIRTI's avatar
    Erkek

Zamanında şurası şunlarındı, burası bunlarındı demekteyiz. Geçmişten beri her millet, medeniyet vs. toprağına toprak katmak istemiş ve çabalamıştır. Şuan kim nerede ve neresi kimin ona bakmak gerek. En önemlisi olana sahip çıkmak ve birlik olmak, ülkeyi başkalarına kaptırmamak. Bugün başka ülkelerin/başka ırkların vs.nin eline fırsat geçse gözümüzün yaşına bakmaz. Kim ne yaparsa yapsın önemli olan ülkemiz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

Bilmiyorum bir tek size mi oluyor ama dinci yobaz tafya ile entel okumuş geçinen özgürlükçü laik tafya birbirine girince ne kadar çok gülüyorum size benden bir tavsiye siktirin gidin la bu ülkeden kafamızı siktiniz yeter bee sikem yahudileri arapları amına koyam chpninde akpninde yeter ya bi bitmediniz arkadaş. sanki burası meclis amına koyam sizde milletvekilisiniz oy attıgınız adamların tartışması için para veriyorsunuz bide üstüne sizde onların işini yapmaya çalışıyorsunuz harbi malsınız ameke.

UzatmaNaciye tarafından 22/Tem/14 17:43 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

müslümanınında hristiyanında yahudisininde endülüsünde buraya toplanan bütün cahillerinde aq bazen şu forumu bırakma sabebi oluyorsunuz.

Converse giyen uzaylı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

müslümanınında hristiyanında yahudisininde endülüsünde buraya toplanan bütün cahillerinde aq bazen şu forumu bırakma sabebi oluyorsunuz.

seni tutan var mı anlamadım ? bu konulara girmek zorunda mısın? bakmayabilirsin de.. insanlar bu şekilde tartışıyor. O bunu tutuyor bu bunu tutuyor. Herkes aynı fikri taşımak zorunda değil.. Cahillerin arasında dolaşmak sana yakışmıyor hocam, nasa nın klubüne git, orada stephan hawkins ile tartış..

606 tane insan ölüyor sebepsiz yere ve her zaman tekrarlanan bir şey bu.. 6-7 milyonluk bir ülkeye dünya dur diyemiyor.. Birileri de elbet tepkilerini gösterecek.. Silah alıp giden insanlar da var, gösteriş için facebookda şurda burda tepki gösteren de var..

neyse bu konuya ilk ve son mesajım.. Konuya giriş amacım da, daha önce bir konuda, israil mallarını boykotun gereksiz olduğu v.s. yazılmıştı, hatta coca cola israil malı değil,o yüzden boykot etmek aptalca v.s. denmişti.. ama bakın israil ne yapmış?

http://ekonomi.haberturk.com/is-yasam/haber/972522-israilden-turk-mallarina-boykot

demek ki herkes sizin gibi "dar" düşünmüyor.. burada önemli olan türkiye ye ya da israil e 3-5 kuruş az para kazandırmak değil. bir tepki oluşturmak, bir irade, bir duruş sergileyebilmektir. 

şu videolar da anlamlı 

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/abd-li-komedyen-jon-stewart-tan-kara-komedi-benzetmesi

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/tek-basina-israilli-gostericilere-kafa-tutan-turk

ikinci videodaki türk arkadaşa helal olsun, korkmadan tepkisini yüzlerine karşı vuruyor. eğer yaşadığım bölgede böyle bir şeyi görseydim ben de aynı şekilde tepki gösterirdim.

bir de konuda ışid li bir resim gördüm.. insanlar ışid i eleştirirken bile onları eleştirenler oluyordu, şimdi israil eleştiriliyor, bu sefer de bak ışid böyle yapmış sesiniz neden çıkmıyor diyorlar.. ne tuhaf insanlar.. ya da insanlık...

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Allah  İsrail oğullarını niye üstün kıldı?

ltcelik tarafından 22/Tem/14 18:02 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

seni tutan var mı anlamadım ? bu konulara girmek zorunda mısın? bakmayabilirsin de.. insanlar bu şekilde tartışıyor. O bunu tutuyor bu bunu tutuyor. Herkes aynı fikri taşımak zorunda değil.. Cahillerin arasında dolaşmak sana yakışmıyor hocam, nasa nın klubüne git, orada stephan hawkins ile tartış..

606 tane insan ölüyor sebepsiz yere ve her zaman tekrarlanan bir şey bu.. 6-7 milyonluk bir ülkeye dünya dur diyemiyor.. Birileri de elbet tepkilerini gösterecek.. Silah alıp giden insanlar da var, gösteriş için facebookda şurda burda tepki gösteren de var..

neyse bu konuya ilk ve son mesajım.. Konuya giriş amacım da, daha önce bir konuda, israil mallarını boykotun gereksiz olduğu v.s. yazılmıştı, hatta coca cola israil malı değil,o yüzden boykot etmek aptalca v.s. denmişti.. ama bakın israil ne yapmış?

http://ekonomi.haberturk.com/is-yasam/haber/972522-israilden-turk-mallarina-boykot

demek ki herkes sizin gibi "dar" düşünmüyor.. burada önemli olan türkiye ye ya da israil e 3-5 kuruş az para kazandırmak değil. bir tepki oluşturmak, bir irade, bir duruş sergileyebilmektir. 

şu videolar da anlamlı 

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/abd-li-komedyen-jon-stewart-tan-kara-komedi-benzetmesi

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/tek-basina-israilli-gostericilere-kafa-tutan-turk

ikinci videodaki türk arkadaşa helal olsun, korkmadan tepkisini yüzlerine karşı vuruyor. eğer yaşadığım bölgede böyle bir şeyi görseydim ben de aynı şekilde tepki gösterirdim.

bir de konuda ışid li bir resim gördüm.. insanlar ışid i eleştirirken bile onları eleştirenler oluyordu, şimdi israil eleştiriliyor, bu sefer de bak ışid böyle yapmış sesiniz neden çıkmıyor diyorlar.. ne tuhaf insanlar.. ya da insanlık...

İşid türkmenleri öldürüyordu, filistinlileri değil ;)

Anladın sanırım..

Ek olarak ; Okadar türkmen öldürüldü 1 gün bile yas ilan edilmedi.

Hadi onu geçtim ASKERİMİZ için bile yas ilan edilmedi..

Sen git Amk filistini için, yok boykot yap, yok kınıyoruz, Yok eşşeğin amına füze girdi  diye 3 GÜN yas ilan et.

O toprakları okadar çok seven varsa sittirsin gitsin savaşsın.

Başsoyanın oğlu yahudilerle ticaret yapar.

Başsoyan israil gemilerine mazot - silah satar.

Bazı dingil toplum ise boykot yapar.

Durmak yok yola devam..

HoLyCat tarafından 22/Tem/14 18:12 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 9996 Toplam Mesaj: 90