Siyonist Yahudi Zihniyeti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    trampfd bunu yazdı

pcdoktor636 ve benzerleri; siz şu elinde sapan olduğu iddiasını ortaya atarak, öldürülen 15 yaşındaki çocuğa üzülmeyen, terörist diyip arkasından anasına babasına bile laf söyleyip alkış tutarak orgazm olan grup değilmisiniz?

Korkmayın kimse engel olmuyor şuanki filistin mastürbasyonunuza. Adam olsaydınız gider orada savaşır, yardım ederdiniz, geçmişte bunu yapan adamlar yetiştirdi ve astı bu memleket..

Ama siz çok boşsunuz.

Sanıyorsunuz ki sizden olmayan herkes terörist, herkes filistinlilerin/müslümanların ölmesini istiyor, kola içip tv başında mutlu oluyor, kafa bu.

İşte bu çocuklar aslında sizin yüzünüzden ölüyor.

"Cehalet paradoksu"

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

o heil hitler'de banlıydım nasıl içim içimi yedi varya, ne güzel tazeyken olay girişecektim tüm heyecanını kaçırdınız.

edit:

siyonist, yahudi, zihniyet kelimelerinin ardınan tek tıkla karşıma çıkan stereotype radikal dinci düşmanınızın resmine bakınca, o kadar yüzeysel bir kin tutuyor ki dedim bu primitivler.

İnsana üzülüyorlarmış, insana üzülen insana üzülür, özellikle gazzeye üzülmez, hatay sınırına üzülmez. Biri öldüyse üzülür dersin, "neden bu kandırmaca durmuyor" diye. Neyse hiç yalan duyasımız yok artık. Gazze olayına tepkisi dua edelim diyen, ekonomi bakanı korkupta "topyekün boykot etmeyelim" diyen bir ülke amk ne bekliyorsun buradan. Tam tersine güçlü olunacak, dik olunacak zamanlarda gelmiş bayrak indirmiş yas tutuyor ülkemiz. Ben böyle boktan yöneticiler görmedim hayatımda.

siyonist ne amk, ne tarz mezhepler var hiç bilmiyor musun maymun arkadaşım benim ? Kaç tane zararlı adam var ? Kaç tane katil var, kaç tane sübyancı var barışçı suretiyle sokakta gezen ? Savaş illa mermilerle oluyor değil mi, kafanız anca aksiyon olduğunda basıyor, senin burada arz-talep dengen hindistanda çöp şehir yarattığında bu bir savaş olmuyor, gazzede ölenler mermiyle ölünce savaş oluyorda, gazzede ölenler kadarı afrikada açlıktan ve AIDS'ten ölünce bu savaş olmuyor, beyinsizler hala savaşı sadece cephanelerle olan birşey sanıyor, kaosu da direkt hareketle.

Öyle garip oluşumlar var ki, görsen siyonist olursun arkadaşım.

kvasir tarafından 23/Tem/14 17:21 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    Korkmayın kimse engel olmuyor şuanki filistin mastürbasyonunuza. Adam olsaydınız gider orada savaşır, yardım ederdiniz, geçmişte bunu yapan adamlar yetiştirdi ve astı bu memleket..

Aynı mantık, adam olsaydın gider dağda savaşırdın pkk'ya karşı. Senin şu an dağda askerle birlikte çatışmıyor oluşun pkk'ya açıkça destektir o zaman?

Mal mal konuşuyorsun işte.

Sen de Retina ekrana asıl hoca, engelleyen yok.

pcdoktor636 tarafından 23/Tem/14 18:07 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Aynı mantık, adam olsaydın gider dağda savaşırdın pkk'ya karşı. Senin şu an dağda askerle birlikte çatışmıyor oluşun pkk'ya açıkça destektir o zaman?

yazının sonuna dikkat et, "bu memleket", yani orada savaş insanların bireysel değilde bir toplum bilincine hizmet ettiği vurgusu var, ali ahmet değilde türk insanı gitti gibi bir vurgu yani.

Aynı vurguyla şu an pkk ile savaşıyor Türk askeri, isteğin oluyor yani. Aynı vurguyla Türkiye gazze'nin yanında mi aktif olarak ya da aktif olarak israilin karşısında mı ? Hayır, coca cola döküp dua ediyorsunuz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Beyler coca cola alınca İsrail'e kurşun parası gidiyormuş doğru mu? Eğer öyleyse cola turka alalım kurşun parası Filistin'e gitsin 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Allah'ın izniyle ümmetin gururu yahudi madalyası almış,kürecikte İsrail'i de koruyan radar sistemi kurduran Dünya lideri önderimizle siyoniste gereken darbeyi vuracağız :)) siyonizmin sonu geldi inşallah 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    kvasir bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

yazının sonuna dikkat et, "bu memleket", yani orada savaş insanların bireysel değilde bir toplum bilincine hizmet ettiği vurgusu var, ali ahmet değilde türk insanı gitti gibi bir vurgu yani.

Aynı vurguyla şu an pkk ile savaşıyor Türk askeri, isteğin oluyor yani. Aynı vurguyla Türkiye gazze'nin yanında mi aktif olarak ya da aktif olarak israilin karşısında mı ? Hayır, coca cola döküp dua ediyorsunuz.

Bir süredir konuşuluyor zaten zamanında oraya giden solcular.

Türkiye'nin burada nerede olduğu konusuna bakışım da sikimden aşağı kasımpaşa modunda, banane Türkiye nerdeyse hocam? Şartlar ne olur, hayat neler sunar bilmiyorum ama hayatımın kalanında maksimum 4-5 sene Türkiye'de dururum diye düşünüyorum, dolayısıyla çok da umrumda değil Türkiye'nin bu durumdaki konumu.

Üzücü bir olay yaşanıyorsa ben buna üzülürüm, niye üzülmeyim 1000lerce aile yıkılmış, öldürülmüş. Asıl buna üzülmeyip de "şu olurken nerdeydin " diyen gerizekalıların vicdanını sikeyim diyorum ben. Brezilya'da öldürülen çocuklara da üzüldüm, Afrika'da ölenlere de, Filistin'de ölenlere de, Türkiye'de ölenlere de.

Ama bu gerizekalı herif kalkıp gene olayı "şu olurken nerdeydiniz rerörö"ye getirmeye çalışıyor.

Adam hakkımda en ufak bir şey bilmeden saçma sapan genellemelerde bulunuyor, vicdanını da sadece belli bir görüşe peşkeş çektiği bariz belli. Yoksa kalkıp şu olurken nerdeydiniz mallığını yapmazdı.

@kvasir Sen de son cümleye yazmışsın, coca cola döküp dua ediyorsunuz diye. Rica ediyorum bilmediğiniz kişiler hakkında böyle genellemeler yapmayın. Önceki sayfada da yazdım, tekrar yazıyorum vicdanınız mı kotalı nedir ya? Ona üzüleceğinize şuna üzülün gibi bir mantık karşısında kanım donuyor benim, trampfd'nin zaten olaylara bakışını az çok biliyorum, adam bir grubu ölümüne desteklerken diğer tarafı ölümüne yerme peşinde, her zaman böyleydi, her konusunda da mesajları böyle zaten. Bir taraf mutlak kötü, diğer taraf mutlak iyi gibi bakıyor olaylara.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı
    kvasir bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Bir süredir konuşuluyor zaten zamanında oraya giden solcular.

Türkiye'nin burada nerede olduğu konusuna bakışım da sikimden aşağı kasımpaşa modunda, banane Türkiye nerdeyse hocam? Şartlar ne olur, hayat neler sunar bilmiyorum ama hayatımın kalanında maksimum 4-5 sene Türkiye'de dururum diye düşünüyorum, dolayısıyla çok da umrumda değil Türkiye'nin bu durumdaki konumu.

Üzücü bir olay yaşanıyorsa ben buna üzülürüm, niye üzülmeyim 1000lerce aile yıkılmış, öldürülmüş. Asıl buna üzülmeyip de "şu olurken nerdeydin " diyen gerizekalıların vicdanını sikeyim diyorum ben. Brezilya'da öldürülen çocuklara da üzüldüm, Afrika'da ölenlere de, Filistin'de ölenlere de, Türkiye'de ölenlere de.

Ama bu gerizekalı herif kalkıp gene olayı "şu olurken nerdeydiniz rerörö"ye getirmeye çalışıyor.

Adam hakkımda en ufak bir şey bilmeden saçma sapan genellemelerde bulunuyor, vicdanını da sadece belli bir görüşe peşkeş çektiği bariz belli. Yoksa kalkıp şu olurken nerdeydiniz mallığını yapmazdı.

@kvasir Sen de son cümleye yazmışsın, coca cola döküp dua ediyorsunuz diye. Rica ediyorum bilmediğiniz kişiler hakkında böyle genellemeler yapmayın. Önceki sayfada da yazdım, tekrar yazıyorum vicdanınız mı kotalı nedir ya? Ona üzüleceğinize şuna üzülün gibi bir mantık karşısında kanım donuyor benim, trampfd'nin zaten olaylara bakışını az çok biliyorum, adam bir grubu ölümüne desteklerken diğer tarafı ölümüne yerme peşinde, her zaman böyleydi, her konusunda da mesajları böyle zaten. Bir taraf mutlak kötü, diğer taraf mutlak iyi gibi bakıyor olaylara.

kelimelerin bana soda açtırsada süper empatili arkadaşım, şuna buna üzülüyorsunuz diye etrafa saldırıyorsun, süper kardeşim benim israil askerine üzülüyor musun söyle o zaman ?

Birşey olurken neredeydiniz falan sikimde değil, israil-gazze muhabbeti kim haklı kim haksız belli olmayan bir muhabbet, zaten fanatizmin olduğu tüm muhabbetler kim haklı kim haksız belli olmayan muhabbetlerdir, propaganda taraf yaratır.

Vicdanım kotalı olur mu benim, hatta ağzıma sıçayım ara ara sizin gibi şempanzeye bile vicdanım sızlar kurtarmak isterim.

Türkiyenin konumu umrunda değilse sen neye zırlıyorsun ? Şuna buna üzülme diye kızıyorsan millete ölen israil askerine ya da ölen pkk militanına üzülür müsün ? Ya da haçlı seferinde ölen insanlara üzüldün mü ?

Ben hiçbirine taraf olmamanın rahatlığıyla fikirlerimi dile getirebilirim, sen yapamazsın, çünkü fanatiksin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

pcdoktor636 ve benzerleri; siz şu elinde sapan olduğu iddiasını ortaya atarak, öldürülen 15 yaşındaki çocuğa üzülmeyen, terörist diyip arkasından anasına babasına bile laf söyleyip alkış tutarak orgazm olan grup değilmisiniz?

Ama siz çok boşsunuz.

Sanıyorsunuz ki sizden olmayan herkes terörist, herkes filistinlilerin/müslümanların ölmesini istiyor, kola içip tv başında mutlu oluyor, kafa bu.

İşte bu çocuklar aslında sizin yüzünüzden ölüyor.

"Cehalet paradoksu"

Yazdıklarından sonra aklıma can yücel geldi. Bu arada tebrik ederim, çok iyi analiz etmişsin.

''Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz..Lan bu kadar ........ yı nasıl anlatayım küfürsüz?'' CAN YÜCEL.

Nova Vida !
Toplam Hit: 10027 Toplam Mesaj: 90