folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Tahribat .Net Versiyonunu Yazmaya Başladım, Birşeyler Soracam

Tahribat .Net Versiyonunu Yazmaya Başladım, Birşeyler Soracam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

cevaplama işi facebooktaki gibi hızlıca olmalı bildirim gelmeli mesaja cevap verildiğinde alıntı yapıldığında pm gönderildiğinde fln

ajax te xmlhttprequest ile yapılabiliyordu sanırım

cevapla butonuna tıkla et yorum yaz yeni yorum yazabilmek için bilmem kaç sn bekle eski teknoloji bunlar

yapılabilirse iyi olurdu

Onu bu sitede de yapabilirdik, bilerek istemedim hocam, o tip bi mesaj sistemi "he", "tabi", "ok" gibi mesajlarla dolduracağını düşünüyorum. Mürit cefa çekmelidir mesaj yazarken, o zaman butona basası gelmez abuk subuk doldurmak yada msg sayısı yükseltmek için.

Aynısı admin ve modların kullanımı için de öyle, çoğu alanın kullanımı oldukça tık gerektiriyor ve sinir bozucu=)

HolyOne tarafından 07/Eyl/14 16:47 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

session bilgilerini falan redisde falan tutulcak şekilde yap hocu, node.js ile anlık mesajlaşma neyin yaparık, anlık bildirim olayı falan bi dünya şey yaparık

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Daft bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

son bir kaç gündür başlıkları hep yanlış okuyor yada atlıyorum

".net versiyonu" yazmış zaten girip ne yazacaksın diye sordum :)) ve gülüyorum halime.

net nediyince tahribat.net gibi gelmişti

hazır herkes yenilikleri sıralamış bende söyleyim

üye girişi yapmadan da profildeki konu mesajların tamamını  görebilelim. başka bilgisayardan açınca giriş yapmıyorum bazen.

ana sayfadaki haricileri göremiyoruz. bu düzelse güzel olur.

birde kızların profilleri barbieli  olsun :))) şaka tabi. sakın yapma. sinir oluyorum

http://tahribat.com/Forum

o kısmı yanlış yazmışım profilin giriş saysası diyecektim.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Şeyh sende mi .net yoksa baskası mı satıyor? :D

Domain Adı:
    tahribat.net

Fiyatı:
    750 TL

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Beyler kuruluş yıllarımızdakinin aksine 10 yıl sonra birçok müridimiz önemli mevkideler yada ilim ve meslek sahibiler.

Bu kişilerin yazıları ortaya dökülmeden aralarında yardımlaşabilmelerini sağlayacak gelişmiş bir yöntem de düşünüyorum.

Mevcut sistemde uzmanlık alanı diye bi textbox alan var neredeyse hiç verimli kullanılamadı.

Yeni sistemde örneğin adam avukatsa profilinde avukat diye tag olabilir, avukatlara basınca herkez dökülebilir. kimden ne yardım alındı az çok not düşülebilir. Belki gruplar kurulabilir örneğin Doktorlar grubuna üye olunca doktorlar grubuna PM atılabilir (spama sebep olmadan nasıl kurarım henuz emin değilim)

Bu konuda fikirlere açığım, başka sitelerdekilerden farklı , kolları heryere uzanan bir örgütlenme yapılmalı. Bunların hepsini yapacaz inşala ama önümüzde çok yol var. Önce olanın benzerini ayağa kaldırmak gerekiyor =)

paralel yapi?

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    bykamu bunu yazdı

www.tahribat.com ile tahribat.com da birleşsin hocam bunu da ekle :)

İkisinin farkı ne hocu :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Bir ara destek e de mail attım bakarız dediler ama sallayan olmadı,  mesajlarım kısmı konunun açılış tarihine göre değilde benim mesaj yazdığım tarihe göre sıralansa çok daha kullanışlı olur. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı

www.tahribat.com ile tahribat.com da birleşsin hocam bunu da ekle :)

İkisinin farkı ne hocu :D

Eğer şu an www.tahribat.com dan giriyorsan www suz tahribat.com a girdiğinde giriş yapmamış gözüküyorsun

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Bir ara destek e de mail attım bakarız dediler ama sallayan olmadı,  mesajlarım kısmı konunun açılış tarihine göre değilde benim mesaj yazdığım tarihe göre sıralansa çok daha kullanışlı olur. 

bunu bende dedim bakan olmadı.

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Beyler kuruluş yıllarımızdakinin aksine 10 yıl sonra birçok müridimiz önemli mevkideler yada ilim ve meslek sahibiler.

Bu kişilerin yazıları ortaya dökülmeden aralarında yardımlaşabilmelerini sağlayacak gelişmiş bir yöntem de düşünüyorum.

Mevcut sistemde uzmanlık alanı diye bi textbox alan var neredeyse hiç verimli kullanılamadı.

Yeni sistemde örneğin adam avukatsa profilinde avukat diye tag olabilir, avukatlara basınca herkez dökülebilir. kimden ne yardım alındı az çok not düşülebilir. Belki gruplar kurulabilir örneğin Doktorlar grubuna üye olunca doktorlar grubuna PM atılabilir (spama sebep olmadan nasıl kurarım henuz emin değilim)

Bu konuda fikirlere açığım, başka sitelerdekilerden farklı , kolları heryere uzanan bir örgütlenme yapılmalı. Bunların hepsini yapacaz inşala ama önümüzde çok yol var. Önce olanın benzerini ayağa kaldırmak gerekiyor =)

Dik dur eğilme Tahribar seninle! :P :D

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
Toplam Hit: 21623 Toplam Mesaj: 179