folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Tahribat .Net Versiyonunu Yazmaya Başladım, Birşeyler Soracam

Tahribat .Net Versiyonunu Yazmaya Başladım, Birşeyler Soracam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    crafty bunu yazdı

t-shirt basım işini otomatik hale getir şeyh. belli süre tasarımcılar tasarımlarını koysunlar sonrasında oylama yapılsın en iyi olan bastırılsın rene bastırmak zorunda kalsın :D olmadı tasarımı versinler herkes kendisi bassın :D

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Allah kolaylık versin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

.net mi aman tanrım patron çıldırmış olmalı :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Beyler kuruluş yıllarımızdakinin aksine 10 yıl sonra birçok müridimiz önemli mevkideler yada ilim ve meslek sahibiler.

Bu kişilerin yazıları ortaya dökülmeden aralarında yardımlaşabilmelerini sağlayacak gelişmiş bir yöntem de düşünüyorum.

Mevcut sistemde uzmanlık alanı diye bi textbox alan var neredeyse hiç verimli kullanılamadı.

Yeni sistemde örneğin adam avukatsa profilinde avukat diye tag olabilir, avukatlara basınca herkez dökülebilir. kimden ne yardım alındı az çok not düşülebilir. Belki gruplar kurulabilir örneğin Doktorlar grubuna üye olunca doktorlar grubuna PM atılabilir (spama sebep olmadan nasıl kurarım henuz emin değilim)

Bu konuda fikirlere açığım, başka sitelerdekilerden farklı , kolları heryere uzanan bir örgütlenme yapılmalı. Bunların hepsini yapacaz inşala ama önümüzde çok yol var. Önce olanın benzerini ayağa kaldırmak gerekiyor =)

çok iyi olur bence. 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

hocam birşeyler sorucam diye konu açmışsın ama baktım ki arkadaşında dediği gibi soru sembolik olmuş, önerileri okuyor ve değerlendiriyorsun bu bağlamda topiği yeni tbt için öneri topiği olarak görüyorum ve şunu söylemek istiyorum;

Tbt eski tbt değil lafları görmezden gelinmemeli tamam hiçbişey eskisi gibi değil olmasında zaten ama ben açtığım son üç-dört konuda bir yardım beklerken adamlar gelip yaa boşver onu ne yapçan gibi yardımla alakası olmayan, sırf boş konuşma ihtiyaçlarını halletmek için yazdıkları mesajlardan tatmin olanları da bir şekilde engellemek lazım ben puanlama gibi bir usul olsun puanı belli bir seviyeye inen adam mesaj yazamasın yükselene kadar gibi bir öneri sürüyorum ama bu şekilde olmasa bile bu adamlara bişey yapılsın cidden artık tbtye giresim gelmiyor (gelmiyorsa girme deyip atar yapan kafayla da olmaz bu iş zaten bu kafa ergen kafasıdır yani kimse kusura bakmasın, bu konudan müzdarip eminim ki binlerce kaliteli üyeniz vardır, uzlaşmacı olup bence bunu bi düşünün)

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

eklenti havuzu fikri çok hoşuma gitti

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

hacı sen napıyon siteye localhostta yazsana yahu yeni versiyonu :/ dün gece uzun bi süre 404 vardı bugün de domain yönlendirildi deyip duruyor :/

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

hacı sen napıyon siteye localhostta yazsana yahu yeni versiyonu :/ dün gece uzun bi süre 404 vardı bugün de domain yönlendirildi deyip duruyor :/

şeyh önceki mesajlarında ne diyor: mürid cefa çekmelidir.
    yani büyük değişimler uğruna bazı şeylere katlanmamız gerekecek, şeyh müridlerini ölçüyor bence :D

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Sabırlı olmayı ve şükretmeyi öğretiyor. Şimdi cefa çekeceksiniz sonra gelsin huriler. Hepsi bir sınavdan ibaret.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Sabırlı olmayı ve şükretmeyi öğretiyor. Şimdi cefa çekeceksiniz sonra gelsin huriler. Hepsi bir sınavdan ibaret.

yan tarafta jennifer lawrence'ın resimleri olursa ben başka siteleri bombalamaya hazırım.

Converse giyen uzaylı
Toplam Hit: 21625 Toplam Mesaj: 179