folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Tahribat .Net Versiyonunu Yazmaya Başladım, Birşeyler Soracam

Tahribat .Net Versiyonunu Yazmaya Başladım, Birşeyler Soracam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Şeyh sende mi .net yoksa baskası mı satıyor? :D

Domain Adı:
    tahribat.net

Fiyatı:
    750 TL

Bende değil hocam. tahribat.net, tahribat.org, holyone.hödö falan gibi domainleri boşta da olsa, hatta müritler hediye etse bile almıyorum.

Çünkü alınca onu ya ömür boyu yenilemem gerekicek yada yenilemezsem ibnenin biri hackledim diye index atacak sinir bozacak =) onun için hiç bulaşmıyorum diğer domainlere

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

peki tasarım çok değişecek mi ? şu anki tasarım en iyisi bence. takip etmesi gezinmesi çok rahat. yenilik yapacan diye şu karışık forum sitelerine dönmeyelim :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

hani 3 gün oldu nerde TFs şeyhim:)

NOT: ama yeni sürümde muhakka şu bugu gidermilisin şeyhim ... Üye kendine pm atamasın :D

aa harbiden kendimize pm atabiliyor muşuz, şimdi fark ettim :))

Hocam bu bug değil, kendine ptt den posta da gönderebilirsin, kendine sms de atarsın, eğer atmak istersen seni neden durduralım. Şizofrensin diye seni niye yargılayalım

hahahahaha

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

peki tasarım çok değişecek mi ? şu anki tasarım en iyisi bence. takip etmesi gezinmesi çok rahat. yenilik yapacan diye şu karışık forum sitelerine dönmeyelim :/

Hocam tasarım baya değişecek, tepedeki menu, forumdaki tepedeki seçenekler vs gibi temel öğeler çok benzer olsa da şu anki tasarımın altında 1998 lerin html tagları duruyor. Mobil kullanıcıları da düşünerek tekrar tasarlanması gerekiyor herşeyin

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Beyler benden duumuş olmayın tasarım güzel olmuş :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Eger yeni temayi begenmezsek suanki temaya donus yapabilcez mi? Tema secenegi olucak mi? 

Yeni temaya alismak zor olucak ne kadar guzel olsada.. Bosuna demiyorlar 'Alismis kudurmustan beterdir.'  :)

Birde su durumdan muzdurabim seyhim.. Evdeki wifiden laptop ve tlf dan girince hep bu hatayı alıyorum konulara cevap yazdıgımda... Mecbur telefonun internetinden girmem gerekiyor konulara cevap yazabilmek için ama düzeltme yapmak için farketmiyor..

Sorun benden mi kaynaklanıyor yoksa siteden mi :)

_Dert_ tarafından 02/Eki/14 11:08 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Holy hocam, grafikler konusunda yardimci olabilirim. ozellikle de hreketli interaktif menuler. Mesela login sayfasini full interaktif yapabiliriz. kullanici yanlis sifre girdiginde grim reaper cikar ve orakla login kismini keser :)  

Shaban Interactive Pro.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Hocam tasarım baya değişecek, tepedeki menu, forumdaki tepedeki seçenekler vs gibi temel öğeler çok benzer olsa da şu anki tasarımın altında 1998 lerin html tagları duruyor. Mobil kullanıcıları da düşünerek tekrar tasarlanması gerekiyor herşeyin

hocam o zaman aklında olsun mesaj yazarken bazen sayfa hata veriyor. geri gelince yazılanlar silinmiş oluyor :/ eskiden böyle problem olmuyordu ama bu aralar sık sık oluyor. ona da el atsan fena olmaz.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

sayfa yenilenmeden içerikler içinde gezinebilsek çok şekil olur.

pm atacağımız kişileri sağ tarafan gerçek zamanlı olarak aratsak hızlıca yazzsak feyzbuk gibi.

bir sitede görmüştüm. sağda bölüm açılıyor kişileri hemen bulup pm atıyorduk filan.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı

Holy hocam, grafikler konusunda yardimci olabilirim. ozellikle de hreketli interaktif menuler. Mesela login sayfasini full interaktif yapabiliriz. kullanici yanlis sifre girdiginde grim reaper cikar ve orakla login kismini keser :)  

Güzelmiş. Gülümsetti.

Toplam Hit: 21620 Toplam Mesaj: 179